Музикални маниаци! Какво слушате в момента от Youtube докато сте на пс-то?

Преди време слушах от телефона си в колата. Сега май си мисля за старата флашка. То е реклама след реклама и дори вече по 3 засичам една след друга преди да почне песента. А ходи скипни рекламата в кръгово и си дебни изхода. :) Мисля, да си направя лист скоро, за да заредя една флашка или SD карта.

Иначе Риана ги е разбила на Супер бол. :)

Слушам новото парче на Линкинг парк, голям фен съм им:

https://www.google.com/search?q=youtube+ad+blocker+for+phone ;) Зависи от устройството и браузъра /ако се отваря през него/ - както казах в друга публикация, има само два вида телефони и сме "роби" на "ос"...
Музикални маниаци! Какво слушате в момента от Youtube докато сте на пс-то?







... и със само скромните 187 преглеждания (не работя като "инфлуенсър" или "гангстер в GTA" ;) , колкото и модерно, и доходно да е), нещо още по-старо, но в този му аудио-визуален вариант ;) : :)


 
Последно редактирано:
по добро изпълнение на Purple Rain досега не е имало!

 
 
 
 
 
Да, руските песни носят смисъл. ...И някои български бяха така. "Учени" от цялото население, използващи от 5 до 7% от капацитета на мозъка си, си блъскат главите как са построени пирамидите или как да поправят вратата на замъка, на самотния човек, построил го сам за много кратък срок в ... покрайнините на "велико"-"британия", на която са решили да правят ремонт, а тя тежи тонове и се държи на тънка ос....., без да са чели дори за Орфей. :)


Но най-обичам това:

 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Vbb
https://www.google.com/search?q=youtube+ad+blocker+for+phone ;) Зависи от устройството и браузъра /ако се отваря през него/ - както казах в друга публикация, има само два вида телефони и сме "роби" на "ос"...








... и със само скромните 187 преглеждания (не работя като "инфлуенсър" или "гангстер в GTA" ;) , колкото и модерно, и доходно да е), нещо още по-старо, но в този му аудио-визуален вариант ;) : :)


Чат-пат си пускам малко подобна музика.
Значи в неделя, около 10 часа пуснаха една песен по радиото.
Бях в едно заведение, обаче забравих да питам кое е радиото.

И от един сайт за кеширане на радиостанции разрових всички налични бг радииостанции, които биха въртяли подобна музика повече от час и какво са излъчвали около 10 часа тогава.

Мисля, че трябва да е радио Extreme, поне това име дава - Radio Extreme Varna.
Обаче това изобщо българско радио ли е?

Интересното беше, че имаше само пенсионери по масите и то само мъже. Обаче въртяха поне 1 час, докато бях там само такава музика, deep house или каквото и да е.

И в крайна сметка, мисля че беше тази, защото вокала беше леко неестествено разнообразен за такъв тип музика.


И ми харесва повече от преработената версия

https://www.youtube.com/watch?v=db3VvSzPx2k

Обаче не знам защо при тази музика, видео едитите пък, ако има и официални клипове са все на разголени мадами.
 
@Chris007
От едно време една песен ми е влязла в главата, обаче не мога да намеря заглавите, мисля че започваше с "brave in souls" от техно стиловете е.
Началото на това малко наподобява, но само малко.
И нали знаеш как те гложди, като ти е на езика или в спомените, но не можеш да го извадиш.
 
@Chris007
От едно време една песен ми е влязла в главата, обаче не мога да намеря заглавите, мисля че започваше с "brave in souls" от техно стиловете е.
Началото на това малко наподобява, но само малко.
И нали знаеш как те гложди, като ти е на езика или в спомените, но не можеш да го извадиш.
Да не е това? :)
 

Всъщност, @Chris007 това по добро ли е от оригинала, този пък аз не мога да си избера.

 
Последно редактирано:

Горе