Музикални форуми - помощ

oXteR

New Member
Здравейте, мисля да стартирам форум за музика. Споделете как да задържа потребителите които посещават и да ги накарам да пишат. Преди гледах такива но не ми бяха нужни и съм забравил къде са ...
 
От: Музикални форуми - помощ

няколко идеи да задържиш посетителите си

може да пробваш с анкети - обикновено те винаги разбуждат духовете - "ама що не си включил тоя, той е супер добър", "мчи тая певица ли е", "тва парче е от времето на баба ми" и ще накарат посетителите да вземат някакво участие

може да пробваш и с конкурс за най-добре написана статия на музикална тематика с награда албум по избор на победителя: все ще намериш от къде да го купиш онлайн за няколко лева

успех с форума
 
От: Музикални форуми - помощ

Форум за музиканти или за музика?
 
От: Музикални форуми - помощ

С или без download...защото си мисля,че е без смисъл. вече има много с даунлоуд на песни и албуми.
 
От: Музикални форуми - помощ

Ще ви споделя един много мръсен трик, който го правят почти всички и особено "големите".
Тъй като никой не иска да пише в празен форум се симулира активност като в списъка на тези online се добавя едно солидно количество мъртви души (т.е. акаунти без зад тях да стоят реални хора). Така е задоволен говеждия синдром и щом има стадо веднагически се причисляват нови и нови. Е, нужни са поне 3-5 реални човека, които да пусат теми и да си пишат един на друг.
 
От: Музикални форуми - помощ

А пък ако го правиш с мъртви души им измисли някакви роли , че да изглеждат различни хора в очите на слепите.
По интересно ще е ...като театър ще стане :)
 
Последно редактирано:
От: Музикални форуми - помощ

А пък ако го правиш с мъртви души им измисли някакви роли , че да изглеждат различни хора в очите на слепите.
По интересно ще е ...като театър ще стане :)
Обикновено хората са достатъчно тъпи и това не се налага, иначе и това е идея. Иначе лесно се разкриват фалшификатите във форумите. Просто прегледайте напосоки тези дето са online колко мнения имат.
Ще се отклоня от темата като дам за пример масовия номер в социалните мрежи. Ако се загледате, често може да забележите, че нямате посещение за даденото писание, но поне 3-4 "човека" са гласували. Ако имате повече такива публикации, ще забележите, че гласуващите "хора" са все едни и същи.
Да живее Николай Гогол!
 
От: Музикални форуми - помощ

muzi4ka.eu :] сайта има редовна поддръжка и виж брояча
 

Горе