Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Я, пък душко тея цици гумените, хич ги не аресвам. Мани тая работа, язе по-добре да ода да си барам гумата на колелото. Дручко си е , така естественко, може и да е колко шепата да ти напълни ама да си е истинско.
Пък е-на глей ко става на колко женки им се спукаха гумите, по телевизиите казаха, ама дали зареди бабени зъби или гумите ги не бива нищо не казаха. :-o Да бяха разследвали случая поне да знам, ако е от бабени зъби да не минавам с колелото и аз от там, ша земе ми са пукне гумата и на мен, че после ша тикам като луд. :lol:
Вируятността някоя с гумени цици да ти убърне фнимание е по малка отколкуту вироятността да те удари мълния 5-6 пъти тъй че няма смисал да си мислиш как ши утказваш. Ивинтуално ако ти и силиконката сте останали последните двама души на земята може но пак сигурно ще се угледа преди това за да путърси нещо по пудхудящо из местната фауна и флора.
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

- Ако искаш добре изглеждащ мъж, то тогава ти трябва да направиш първата крачка, понеже те са свикнали да бъдат сваляни и не знаят какво е това да се бориш за една жена.
и да ти се падне бебе-лигльо-супермъж? и ти да си поредната бройка? не ти трябва такъв мъж, който да чака да го свалят. ако толкова го искаш, накарай го да се научи как се сваля жена.

- Ако търсиш интелигентен мъж, но не толкова атрактивен визуално, то тогава трябва да изчакаш той да направи първата стъпка, защото този тип мъже са свикнали да се борят за жените които искат.
да, тия мъже само това се чудят - между паниците кебапчета и бири (за неаткрактивно-визуалните) или между поредната интелектуална залъгалка, дай да се правим да недостъпни, че да се борят за нас, хехе, то така става - тия мъже само чакат някоя заспала патка да седи и да гледа тъпо и я почват :lol:

- Ако искаш ти да водиш във връзката, то тогава трябва да действаш първа.
- Ако искаш да бъдеш водена, непременно трябва да си пасивна и да изчакаш той да действа.
...и след развода заживели щастливо. тая работа без равнопоставеност не става мой човек.
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

...и след развода заживели щастливо. тая работа без равнопоставеност не става мой човек.

Аз мисля, че точно когато има равнопоставеност нещата се объркват. "Два остри камъка брашно не мелят". Водещия в една връзка почти винаги е този който обича по-малко, освен ако мъжът не е някой диктатор. Трябва единия да надделява над другия за да има разбирателство.
Аз имах връзка с жена, която направо си ми беше откраднала характера. Бяхме едно към едно. След няколко месеца караници и спорове никой от двамата не успя да надделее и се разделихме. :)
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Аз мисля, че точно когато има равнопоставеност нещата се объркват. "Два остри камъка брашно не мелят". Водещия в една връзка почти винаги е този който обича по-малко, освен ако мъжът не е някой диктатор. Трябва единия да надделява над другия за да има разбирателство.
Аз имах връзка с жена, която направо си ми беше откраднала характера. Бяхме едно към едно. След няколко месеца караници и спорове никой от двамата не успя да надделее и се разделихме. :)

ама вие сте се съревновавали за надмощие, за това не се е получило. не мога да си представя да командоря жена си. нито пък тя мен. и я караме щастливо... 21 години вече
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Браво братле, пожелавам ви още поне 100 :) Така и трябва, освен, ако не става дума за салатата :rolleyes:
ама вие сте се съревновавали за надмощие, за това не се е получило. не мога да си представя да командоря жена си. нито пък тя мен. и я караме щастливо... 21 години вече
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

ама вие сте се съревновавали за надмощие, за това не се е получило. не мога да си представя да командоря жена си. нито пък тя мен. и я караме щастливо... 21 години вече

Не мисля, че беше съревнование, а просто и двамата имахме мнение и си го отстоявахме. Все пак при положение че ти имаш щастлив брак вече 21 години може би аз греша. Аз съм по мимолетните връзки и може би точно там бъркам. Както и да е ..... Аз затова пуснах тази тема. Надявах се да науча нещо интересно и то се случи.
Благодаря Кай Рен! :)
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Жената прави първата крачка, особено ако има хубави крака. Мъжете са непохватни и често се спъват на първата, втората, и т. н. крачка. А като започнат да се препъват, често финишират, пълзейки и хленчейки на четири крака... Жалка гледка.
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Жената, жената отвърна ехото:twisted:
 
Последно редактирано:
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Хайл Фройланд! Не се разсейвай с такива теми ...
Я виж нещо за теб :-o http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=53443&page=3

Жената, жената отвърна ехото:twisted:

Ние се уговорихме вече с нея да работим заедно. :) Само не разбрах какво е Хайл Фройланд?......
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Хайл Фройланд! Не се разсейвай с такива теми ...
Я виж нещо за теб :-o http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=53443&page=3

Жената, жената отвърна ехото:twisted:
Няма как да не ми задействаш някои професионални изкривявания с тоя ти жалък опит за захапване на въпросната личност... Та, нека позная: плоска като дъска си? :)
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

ъм! Аз си мислех, че ще се зарадвате, пък то две странни реакции.

Добре. Извинете за включването.

Отивам да редактирам.

:|
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

ъм! Аз си мислех, че ще се зарадвате, пък то две странни реакции.

Добре. Извинете за включването.

Отивам да редактирам.

:|

Аз нищо не разбрах. Явно вие си знаете за какво си пишете един на друг, ама ми стана много интересно....
Някой ще разясни ли, ако не е тайна?
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Аз нищо не разбрах. Явно вие си знаете за какво си пишете един на друг, ама ми стана много интересно....
Някой ще разясни ли, ако не е тайна?
Точно затова мъжете не би трябвало да правите неща, за които нямате нужните умения. В случая - крачки.
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Какво неясно има в простото изречение: Жената трябва да направи първата крачка.
Всичко в контекста и подтекста на мнението ми го показва.
Това че вече си ангажирал жената, не означава, че ... ти си направил крачката, а че тя ти е предложила, за да се съгласиш.
Но като цяло, не ми се обяснява много ... :| (баси, тоя емотикон ще си го сложа в подписа! като запазена марка 8))
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Хм, според цитатите не е било просто изречение. И аз се зачудих кво е "фройланд" :D
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

... И аз се зачудих кво е "фройланд" :D

Нещо като женското на "профитЪТ" ти, само че на немски. Моля и за твоето Благодаря. Все да ги образоваш начи! Ми уморително е!
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Хм, според цитатите не е било просто изречение. И аз се зачудих кво е "фройланд" :D

Явно ''фройлайн'' е искала да каже..:)
Аз пък искам да попитам: Ако си прекалено задръстена и не можеш да забиваш мъже, а само да флиртуваш с тях - какво правиш, тогава? Да приемем, че съм съгласна, че жената трябва да сваля мъжа ( а не съм.. съвсем) как можеш ( и трябва ли) да се насилиш да го направиш ако е в противовез с твоите разбирания и натюрел? И ми се иска мъжете да кажат: не се ли чувстват, като кифли, когато жените трябва да правят първата крачка - не бяха ли те по природа хм... ловци?:wink: Ебати ловеца си ако чакаш плячката да дойде и да легне в тигана...
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Явно ''фройлайн'' е искала да каже..:)
Аз пък искам да попитам: Ако си прекалено задръстена и не можеш да забиваш мъже, а само да флиртуваш с тях - какво правиш, тогава? Да приемем, че съм съгласна, че жената трябва да сваля мъжа ( а не съм.. съвсем) как можеш ( и трябва ли) да се насилиш да го направиш ако е в противовез с твоите разбирания и натюрел? И ми се иска мъжете да кажат: не се ли чувстват, като кифли, когато жените трябва да правят първата крачка - не бяха ли те по природа хм... ловци?:wink: Ебати ловеца си ако чакаш плячката да дойде и да легне в тигана...


:lol:противовезЪт ти е трепач, ши ти звънна.
На останалото да отговарят задръстените 8)
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

А, те и отговриха! супер! :lol:
:twisted:
 

Горе