Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

:lol:противовезЪт ти е трепач, ши ти звънна.
На останалото да отговарят задръстените 8)

Между другото, "з" и "с" се намират на съседни бутони. Напълно е възможно да е техническа грешка. Изчакай я поне 2-3 пъти да го сбърка и тогава получавай оргазъм от неграмотността на колежката :) Щото теб съм те засичала яко груби грешки да правиш, които по никакъв начин не могат да се обяснят със съседни клавиши :)

От името на задръстените, ама аз все пак съм емоционално ангажирана, за разлика от някои по-разтропани в темата, ще кажа, че предпочитам мъжете да правят първата крачка.
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

:lol:противовезЪт ти е трепач, ши ти звънна.
На останалото да отговарят задръстените 8)
Ти ако беше толкова продънена, нямаше редовно да караш нощна смяна тук.
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Явно ''фройлайн'' е искала да каже..:)
Аз пък искам да попитам: Ако си прекалено задръстена и не можеш да забиваш мъже, а само да флиртуваш с тях - какво правиш, тогава? Да приемем, че съм съгласна, че жената трябва да сваля мъжа ( а не съм.. съвсем) как можеш ( и трябва ли) да се насилиш да го направиш ако е в противовез с твоите разбирания и натюрел? И ми се иска мъжете да кажат: не се ли чувстват, като кифли, когато жените трябва да правят първата крачка - не бяха ли те по природа хм... ловци?:wink: Ебати ловеца си ако чакаш плячката да дойде и да легне в тигана...

Това е второто смислено мнение което прочитам в цялата тема. Според мен си абсолютно права и мисля, че проблема е и в двата пола. Мъжете стават все по-слаби, а жените все по-доминиращи. И съответно пак стигам до извода, че по-силния прави първата крачка (не знам какъв е проблема да използвам думата крачка.... ако някой ми даде по-добър заместител ще го послушам) и всеки мъж който позволява една жена да го сваля може да си направи изводите колко голям мъж е.....
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

:lol:противовезЪт ти е трепач, ши ти звънна.
На останалото да отговарят задръстените 8)

Оооо, допуснала съм грешка и направих една злобна жена щастлива. Дали това ще я направи и по-добра ? Едва ли?:wink: То е по-лесно да висиш в нета и да обясняваш колко ухажори имаш... през дългите самотни нощи.:)

п.с. не ми звънкай, че няма да ти вдигна.:wink:
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Това е второто смислено мнение което прочитам в цялата тема. Според мен си абсолютно права и мисля, че проблема е и в двата пола. Мъжете стават все по-слаби, а жените все по-доминиращи. И съответно пак стигам до извода, че по-силния прави първата крачка (не знам какъв е проблема да използвам думата крачка.... ако някой ми даде по-добър заместител ще го послушам) и всеки мъж който позволява една жена да го сваля може да си направи изводите колко голям мъж е.....
Хем да си голям мъж, хем жените да не искат да те свалят е малко противоречие. Виж Казанова например - хубавец е, галантен е, чаровен по свой си начин, и жените бягат след него.
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Хем да си голям мъж, хем жените да не искат да те свалят е малко противоречие. Виж Казанова например - хубавец е, галантен е, чаровен по свой си начин, и жените бягат след него.

Миличка, нека правим разлика между сваляне и фръцкане, с цел привличане на внимание. И в животинския свят е така - женската се разгонва, пуска сигнали и мъжките се изтрепват кой да я спечели, а не да се изтъпанчиш пред него с ''дай ми телефонния си номер'' или ''искаш ли да излезем, щото си много як мъжкар'' - повечето мъже не уважават такива жени, но може да има и от другия тип, знаеш ли...:wink:
И не си права за Пури - с теб лично сме се карали за неговото внимание.:)
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Хем да си голям мъж, хем жените да не искат да те свалят е малко противоречие. Виж Казанова например - хубавец е, галантен е, чаровен по свой си начин, и жените бягат след него.

Не знам ти мъж ли си, жена ли си, но определено нямаш много мозък. Не обичам да пиша хейтърски коментари, но ти определено ме дразниш.
Не съм писал "да не иска", а "да не позволява". Т.е. ако е голям мъж ще действа директно и няма да даде възможност на жената да действа първа.
Аман от ненормалници в тоя форум. Няма ли къде да си изливате отрицателната енергия?
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Миличка, нека правим разлика между сваляне и фръцкане, с цел привличане на внимание. И в животинския свят е така - женската се разгонва, пуска сигнали и мъжките се изтрепват кой да я спечели, а не да се изтъпанчиш пред него с ''дай ми телефонния си номер'' или ''искаш ли да излезем, щото си много як мъжкар'' - повечето мъже не уважават такива жени, но може да има и от другия тип, знаеш ли...:wink:
И не си права за Пури - с теб лично сме се карали за неговото внимание.:)
А, още малко ще кажеш, че мъж да ти поиска телефонния номер или да те покани да излезете, се брои за сваляне :) То ако беше така, изправени жени нямаше да има по улиците :) Нека не натоварваме тая дума с такова смислово значение. По-добре да я оставим на мъжете - да си мислят, че правейки се на палячовци, всъщност са големи мъжкари-свалячи.

Като тоя горе например - не го били сваляли, понеже бил прекалено бърз :D Разбирай, никога не се е случвало някоя да го изненада "в гръб" :lol:
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

А, още малко ще кажеш, че мъж да ти поиска телефонния номер или да те покани да излезете, се брои за сваляне :) То ако беше така, изправени жени нямаше да има по улиците :) Нека не натоварваме тая дума с такова смислово значение. По-добре да я оставим на мъжете - да си мислят, че правейки се на палячовци, всъщност са големи мъжкари-свалячи.

Като тоя горе например - не го били сваляли, понеже бил прекалено бърз :D Разбирай, никога не се е случвало някоя да го изненада "в гръб" :lol:

Абе, как една жена става обратна? Някой мъж трябва много да те е малтретирал или баща ти всъщност? Хъм. Това е много тъжно, с колко агресия се зареждаш всъщност към всичко и всички, които така или иначе ти показват, че си повече от отблъскваща с вулгарните си предложения и провокации.
Нямате ли си някакъв лесбийски форум? В тази тема не виждам с какво може да допринесеш с лесбийският си опит :-o
 
От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Малко ще е трудно да ти обясня как точно се става лесбийка. Ще трябва да ти покажа - идеално в някаква интимна обстановка. Пречката в случая е, че ако проявя интерес към проста и безинтересна жена, тя трябва да компенсира с външност и физически достойнства. Предвид, че имам представа за твоята личност, това малко трудно ще се получи.

А по темата се смятам за достатъчно компетентна - мъже се опитват да ме свалят ежедневно, а още повече си мечтаят за мен. Не им стиска, предполагам. И както вече споменах, аз всъщност не отказвам на всички мъже. Просто критериите ми там са доста по-високи отколкото за жените. Например, освен приятна външност, трябва да са и достатъчно самоуверени, понеже излъчването и статусът ми не са като на беззащитна сърна.

Така че, доста компетентна съм на практика.
 
От: От: Мъжът или жената трябва да направи първата крачка?

Абе, как една жена става обратна? Някой мъж трябва много да те е малтретирал или баща ти всъщност? Хъм. Това е много тъжно, с колко агресия се зареждаш всъщност към всичко и всички, които така или иначе ти показват, че си повече от отблъскваща с вулгарните си предложения и провокации.
Нямате ли си някакъв лесбийски форум? В тази тема не виждам с какво може да допринесеш с лесбийският си опит :-o

Както и един мъж "става" обратен. Т.е. раждат се такива. И ако синът ти, не дай Боже, стане гей, няма нужда да търсиш пари, за да си направи операция за смяна на пола, както беше споменала в една друга тема, където се изявяваше като защитничка на гейовете. Не се става хомосексуален с малтретиране и побоища и няма нужда да си сменяш пола, ако случайно харесваш собствения си пол.
 

Горе