Място за Вашата реклама

rokoko

New Member
Здравейте!

Предлагам Ви места за вашата адсенс реклама в моя сайт. Разбира се срещу заплащане / месечно
Сайта ми има мин. 500 посещения на ден и 5000-8000 импресии.
Позиции:
  • 1.Банер 468/60 или 468/15 в края на всеки пост - 1 банер
  • 2.Банер 160/600 на всяка страница в ляво или дясно - 3 банера
  • 3.Банер 728/90 или 728/15 във футъра - 1 банер
Очаквам вашите предложения
 
От: Място за Вашата реклама

И какъв е проблема, че ти сам не си сложиш такава? Още отсега не изглеждат наред нещата. А и излизат много въпросителни.
 
От: Място за Вашата реклама

Проблема е, че преди време (3год.) бях пуснал един PTC сайт и карах потребителите да кликат на рекламите.Хванаха ме и банн завинаги.
Миналата година направих нов рег с друго име (на един братовчед ) и не след дълго пак банн. Предполагам , че по ИП са разбрали . И вече не ми се занимава с тях.
Иначе правех от 5 до 30, 35$ на ден
 
От: Място за Вашата реклама

И каква е гаранцията, че аз няма да изгоря ако сложа реклами при теб? За 20-30 долара да ми замине акаунта? Не!
 
От: Място за Вашата реклама

Ти си знаеш. Но гаранция не може да даде никой. Само мога да кажа , че хоста, домейна и сайта не са на мое име.
 
От: Място за Вашата реклама

Ехеее .... то съвсем през просото се подкара вече.
Даваш място за реклама в сайт от който на 2 пъти са ти спирали акаунт а те даже на са твои .... мен ако питаш и ТИ да ми даваш пари не бих се хванал.
 
От: Място за Вашата реклама

А как ще продадеш нещо което не се води на теб. В крайна сметка тук нищо не е ясно и е риск.
Репутацията ти не върви добре, това което каза също, ....
 
Който се съгласи да даде кода си ще изгори с акаунта. Не виждате ли какво е съдържанието на сайта? Поставянето на адсенс в подобен род сайтове е забранено и ако не веднага, то до седмица ще ви рязнат акаунта.
 
От: Място за Вашата реклама

Има обаче такива сайтове, които си печелят по няколко хилядарки на месец с кънтент локинг.
 

Горе