НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

То на тази 100 000 армия като и пуснат една гей бомба и всички тези 100 000 души да почнат да се искат или да им пуснат бомба, която привлича ята с оси и пчели и тогава ефективността на тези хора ще е 0
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Аааааааа, ще ги оправи да видят те какво е ставане под строй и всичко под команда поне за три месеца, ще са съвсем други хора. ;)
Тук си прав, верно много метросексуални педали се навъдиха :).

Ама казармата няма да ги оправи... в смисъл оправи, а не "оправи".
 
От: От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Като почнете да я пишете тая простотия, че Турция щяла да мине през нас за ден.... много се изнервям. Мобилизациония капацитет на БНА е бил малко над ДВА МИЛИОНА ДУШИ( 2 000 000), а редовната армия + вътрешни войски малко над 200 000. Ракетите SS 23 са били насочени основно към Турция, 2000 танка, 300 изтребителя и тн. и тн. КАК ТУРЦИЯ ЩЕ МИНЕ ПРЕЗ НАС!? КАК? КАК? Какво ще направи? Научете си поне малко най новата история и тогава разправяйте наляво и надясно колко сме били зле. Щото това няма нищо общо с истината. Имали сме въоръжение и армия колкото всички балкански държави взети заедно и всички са ни уважавали, включително Турция.... сега сме .... никой.

Не знам пак армии, чудесии - колко според вас трябва да е една армия отнеса към населението и?

Да вземем "любимата" на всички Русия - 1 милион активна армия към 146 милиона население или 0,6%
Нашите сега около 32к към население от 7,2 милиона става 0,44% така, че не е толкова фрапатна армията. А и една армия и е нужна силна икономика ...

Отделно през великият соц една Турция за 1 ден да е завладяла БГ, това че сме били от другата страна на блока е държал баланса.

И пак ей така за шоуто с кого ще воюваме? Това да не е 9 век?
 
От: От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Искам кула да пусне репите в политиката защото си я заслужавашшшшшш!!! Сега сме на пу*ки и парцали, ама нали това беше целта.
Като почнете да я пишете тая простотия, че Турция щяла да мине през нас за ден.... много се изнервям. Мобилизациония капацитет на БНА е бил малко над ДВА МИЛИОНА ДУШИ( 2 000 000), а редовната армия + вътрешни войски малко над 200 000. Ракетите SS 23 са били насочени основно към Турция, 2000 танка, 300 изтребителя и тн. и тн. КАК ТУРЦИЯ ЩЕ МИНЕ ПРЕЗ НАС!? КАК? КАК? Какво ще направи? Научете си поне малко най новата история и тогава разправяйте наляво и надясно колко сме били зле. Щото това няма нищо общо с истината. Имали сме въоръжение и армия колкото всички балкански държави взети заедно и всички са ни уважавали, включително Турция.... сега сме .... никой.
 
От: От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Като почнете да я пишете тая простотия, че Турция щяла да мине през нас за ден.... много се изнервям. Мобилизациония капацитет на БНА е бил малко над ДВА МИЛИОНА ДУШИ( 2 000 000), а редовната армия + вътрешни войски малко над 200 000. Ракетите SS 23 са били насочени основно към Турция, 2000 танка, 300 изтребителя и тн. и тн. КАК ТУРЦИЯ ЩЕ МИНЕ ПРЕЗ НАС!? КАК? КАК? Какво ще направи? Научете си поне малко най новата история и тогава разправяйте наляво и надясно колко сме били зле. Щото това няма нищо общо с истината. Имали сме въоръжение и армия колкото всички балкански държави взети заедно и всички са ни уважавали, включително Турция.... сега сме .... никой.

А пък ти явно четеш мемоарите на някой бивш военен от соц. времената, който си спомня с носталгия какви сме били силачи.

Само един пример ще ти дам:

Далечната 1990-та година, в град сравнително близко до турската граница.

Вдигане под тревога, ама "истинска". В смисъл, че не знаехме, че през нощта ще ни вдигнат изненадващо....

Цял полк шаш и паника, половината техника изобщо не излезе, тия които излязоха се загубиха и изобщо смех...

Да не говорим, че докато един войник стане (под тревога) и има възможност да стреля изобщо, може да мине и час, час и половина. И не защото е с две леви ръце, а защото:

Автоматите са заключени (яко).
Патроните са заключени (още по яко) на друго място, което го отключва само фатмак Х, който най вероятно е пиян някъде.
Камионите - същата работа. Половината изобщо не палят. По едно време нашия взвод имаше 4 камиона, които палехме с 1 (словом един) акумулатор.
Разни МТЛБ-та и БТР-и - още по-зле.

Изобщо смех... ако някой ни беше нападнал...само от смях можеше да умре, от нищо друго.

Та и 100 милиона да ни беше армията - все тая.

Казвам ти неща, които съм преживял, а не съм чел в летописите на някоя фанатизирана фуражка.
 
От: От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Тея въри ги разправяй на някой друг! Пълни простотии... Нямало акумулатори:) Казах ти вече, бях на кораб. Три групи по 12 бр. - 164 ампера акумулатори се сменяха всяка година, без значение дали имат още ресурс или не. Нямало акумулатори... Бегай да лъжеш момчетата дето не са били родени тях години.

А пък ти явно четеш мемоарите на някой бивш военен от соц. времената, който си спомня с носталгия какви сме били силачи.

Само един пример ще ти дам:

Далечната 1990-та година, в град сравнително близко до турската граница.

Вдигане под тревога, ама "истинска". В смисъл, че не знаехме, че през нощта ще ни вдигнат изненадващо....

Цял полк шаш и паника, половината техника изобщо не излезе, тия които излязоха се загубиха и изобщо смех...

Да не говорим, че докато един войник стане (под тревога) и има възможност да стреля изобщо, може да мине и час, час и половина. И не защото е с две леви ръце, а защото:

Автоматите са заключени (яко).
Патроните са заключени (още по яко) на друго място, което го отключва само фатмак Х, който най вероятно е пиян някъде.
Камионите - същата работа. Половината изобщо не палят. По едно време нашия взвод имаше 4 камиона, които палехме с 1 (словом един) акумулатор.
Разни МТЛБ-та и БТР-и - още по-зле.

Изобщо смех... ако някой ни беше нападнал...само от смях можеше да умре, от нищо друго.

Та и 100 милиона да ни беше армията - все тая.

Казвам ти неща, които съм преживял, а не съм чел в летописите на някоя фанатизирана фуражка.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Само си помисли има ли смисъл да те лъжа?
Да не почнеш сега дай доказателства и т.н.
Да хвана да издиря някой с който съм служил да потвърди ли? Ама ти и за него ще кажеш че лъже...

Заеби, вЕрвайте си там на сульо и пульо, четете соц. носталгичните писания, живейте си като Редрума в царство България на 3 галактики, все ми е тая.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Въобще не ми трябват доказателства, защото знам че лъжеш, а защо го правиш не знам. 90-та година нямало акумулатори за камионите... :) Може и да е имало някакъв проблем, но не е бил защото е нямало. Кадровите военни лежаха в дисципа тях години за нарушаване на боеспособноста на армията, без значение фатмак или офицер, това помниш ли го? А не сработила машина по време на учение го тълкуваха точно по този начин тогава... А това отричаш ли го? Това че ти си гледал с очите на най-долен киртак, не значи че си видял и разбрал каквото и да било!


Само си помисли има ли смисъл да те лъжа?
Да не почнеш сега дай доказателства и т.н.
Да хвана да издиря някой с който съм служил да потвърди ли? Ама ти и за него ще кажеш че лъже...

Заеби, вЕрвайте си там на сульо и пульо, четете соц. носталгичните писания, живейте си като Редрума в царство България на 3 галактики, все ми е тая.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Заеби, вЕрвайте си там на сульо и пульо, четете соц. носталгичните писания, живейте си като Редрума в царство България на 3 галактики, все ми е тая.
Брат, кирлив си като кирливата ти диет метъл музичка. Аз не живея в никакво царство България на три галактики глупак такъв, аз уважавам и се прекланям пред обединението на българските земи, за което са измрели стотици хиляди българи. Това, че ти си слабоумен и не можеш да го схванеш, говори единствено само за теб. Мога да живея в лайнян свят, но имам идеали, които се различават от клатене на глава и радване на ново кожено яке с капси.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

300 изтребителя :lol:
Да, армията на Турция може да мине през цялата ни страна за ден. Няма какво да я спре от нашата армия. За добро или лошо обаче, след един подпис, тази опасност вече не съществува. А на пичовете, дето бленуват армии само напомням, че тя съществува и към ден днешен - зарязват работата си и да тичат там, вместо да искат други да го правят.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

300 изтребителя :lol:
Да, армията на Турция може да мине през цялата ни страна за ден. Няма какво да я спре от нашата армия. За добро или лошо обаче, след един подпис, тази опасност вече не съществува. А на пичовете, дето бленуват армии само напомням, че тя съществува и към ден днешен - зарязват работата си и да тичат там, вместо да искат други да го правят.
Ами може, защото я управлява турски националист, а не солташак на еврогейове и американски негроиди. Да ти припомня пак, това че ни пука за армията и държавата ни, не значи че искаме да сме активни военни или държавни чиновници. Това, че не ми пука за данъците ми, не значи, че искам да съм нападжия. Ебати смешната пропаганда.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

300 изтребителя :lol:
Да, армията на Турция може да мине през цялата ни страна за ден. Няма какво да я спре от нашата армия. За добро или лошо обаче, след един подпис, тази опасност вече не съществува. А на пичовете, дето бленуват армии само напомням, че тя съществува и към ден днешен - зарязват работата си и да тичат там, вместо да искат други да го правят.

Може сега, тогава не. Иначе сме изтървали малко сроковете...май беше до 30-на години да се влиза там. А и на мен 500-600 лв заплата няма да ми стигне да си покрия цигарите и алкохола, а трябва и жена и деца да се хранят... Иначе нямам нищо против да давам пари за боеспособна и модерна армия.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Има и доста по-високи заплати в армията, нали си разбирач, няма да бъдеш прост редник, а поне майорче. Ще даваш акъл, ще се опитваш да намериш финансиране и да го оправдаеш и така. Не си изтървал сроковете. Да те уредя в Стрямската бригада?
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Има и доста по-високи заплати в армията, нали си разбирач, няма да бъдеш прост редник, а поне майорче. Ще даваш акъл, ще се опитваш да намериш финансиране и да го оправдаеш и така. Не си изтървал сроковете. Да те уредя в Стрямската бригада?

Кво майорче ще ставам на 36 години бре. То се почва от лейтенат на 22-3 г.... И 1000 лв. да вземат пак не ми стигат, предпочитам данъци да плащам. Има си хора за всичко, що трябва аз да ставам военен?
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Проданов, личи си че си клошар, сигурно 1000 лв. са цяло състояние за теб :lol::-o
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Кво майорче ще ставам на 36 години бре. То се почва от лейтенат на 22-3 г.... И 1000 лв. да вземат пак не ми стигат, предпочитам данъци да плащам. Има си хора за всичко, що трябва аз да ставам военен?

В армията, младежо, всеки с висше става директно лейтенант. Нали си голем разбирач, що не ги знаеш тия неща.. а оттам, само три стъпки нагоре и си майор.

Червено ромче, яд те е за гаврата в другата тема и сега ме гониш из форума в жалък опит да си отмъстиш? :lol:
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

За коя тема говориш бе трол смотан? Не си спомням някъде да си излязла победителка в който и да било спор!? Бастуне, в армията се кандидатства
до 28 години! Кви простотии говориш неадекватнико?

В армията, младежо, всеки с висше става директно лейтенант. Нали си голем разбирач, що не ги знаеш тия неща.. а оттам, само три стъпки нагоре и си майор.

Червено ромче, яд те е за гаврата в другата тема и сега ме гониш из форума в жалък опит да си отмъстиш? :lol:
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Тоя па изтреще и отговаря на въпрос, който дори не е за него... Бахти шизофреника... :lol:
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Цитирала си ме бе моме! Де да ти знам взаимоотношенията с колегите тука....


Тоя па изтреще и отговаря на въпрос, който дори не е за него... Бахти шизофреника... :lol:
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Жено неграмотна, има ли обръщение след твоя цитат? Има. Кво пак не разбра? Аре бегай да си лягаш...
 

Горе