НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Тоя похват... да не ти го бях приложил аз, че да вземеш да го ползваш... Ама да ми отговаряш със същото, дето аз съм ти го приложил си е признак на ниска тролска култура. Въри в другите теми да практикуваш, че още си много незначителен! Не знам... ама... Идваш ми малко жалък!


Жено неграмотна, има ли обръщение след твоя цитат? Има. Кво пак не разбра? Аре бегай да си лягаш...
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Кой похват бе, неграмотията ли? А поговорката каквото повикало, такова се обадило имате ли я у вашето село? Скучен си, потъвай.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Кое е неграмотия бе олигофренино? Въри нЪ макяси в Путака бе, гРамотнико! Гей нещастен... ТОВА ДОСТАТЪЧНО ГРАМОТНО ЛИ ТИ СЕ ВИДИ!?

Кой похват бе, неграмотията ли? А поговорката каквото повикало, такова се обадило имате ли я у вашето село? Скучен си, потъвай.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

В армията, младежо, всеки с висше става директно лейтенант. Нали си голем разбирач, що не ги знаеш тия неща.. а оттам, само три стъпки нагоре и си майор.

Червено ромче, яд те е за гаврата в другата тема и сега ме гониш из форума в жалък опит да си отмъстиш? :lol:
Мангал, никой от тук не може да ти разбере речевите кодове от маалата :lol: В тая тема пиша отпреди теб, боли ме уя за някакъв човекоподобен, който вчера е открил магията на интернета и компютрите. Колкото до заплатите на военните, случайно баща ми беше офицер в БА, така че много добре знам. За това ти казвам, че си клошар, ако тези заплати ти се струват нормални, че и високи :clap:
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Ама тва нацио идиотите сте страшна пасмина.

Като видите, че доводите ви не струва нищо, започвате с обидите.

Единия ме обяви за лъжец, другия си дрънка неговите глупости..

Запишете са доброволци в армията, да увеличите числеността и смешници такива!

Аре стига толко!
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Върни се назад и виж кой обижда за пръв път в темата. Това либерастите сте най-некадърните манипулатори. И още, числеността на армията се определя от закони, а не от доброволци.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Ми аз се върнах и видях. Обидата на мангал се използва основно в гетата, и е обида само там.

Колкото до армията, в момента числеността й е под законово определената, та доброволците спокойно можете да налитате.

А това, че си армейско чедо е видно от километри.

ПП Срещу аргумента - "аз пиша по-отдавна в тая тема", определено нямам какво да кажа. Феноменален е :D
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

tprodanov - толкова си незапознат с армейските истории, че няма смисъл да се пънеш повече....
Цивилен висшист може да стане офицер само ако е обявен конкурс! Това ще рече, че никой от сегашните офицери не отговаря или не иска да е на таз длъжност. Висшисти в армията, които не са офицери има достатъчно.
За редници могат да кандидатстват лица, които към датата на подаването на кандидатстването си не са навършили 31 или 32 г беше (трябва да се погледне пак в закона). А за кандидатстване за офицер - до 40 г.
Та според глупостите, които изписа как ще уредиш някой да започне работа в Стрямската бригада без конкурс.... Просто ей така :D
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Това, което написа не виждам да се различава, от това, което аз написах.
Квалификациите ги оставям да си ги гледаш сам..
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

@Биарро, тези неща за соц. армията ни съм ги чувал лично от хора били на място. Разказвали са ми типични неща, за които говори Ромбеца. Вярно, е че говорим за сухопътните сили - ВВС и ВМС там е било на ниво.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

@Биарро, тези неща за соц. армията ни съм ги чувал лично от хора били на място. Разказвали са ми типични неща, за които говори Ромбеца. Вярно, е че говорим за сухопътните сили - ВВС и ВМС там е било на ниво.

Не така бе, те са били лъжци. И ти си лъжец че го споделяш.

Друго си е на кораба-майка...

Та като не ставало да се пишете доброволци (не го знаех тва), си организирайте частна армия с генералисимус Сидеров начело, и победете злите сили с гол в ръката нож!

За такива - само подигравки вече, нормален разговор не може да се води.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Ей момчета толкова сте далеч от истината, че не може да бъде. Казвам ви го от скромен опит от 20 по поделенията + 4 години военно училище (от 15 годишен). По-добре затворете темата и спрете да се излагате и да плюете армията. Там има много достойни и кадърни хора.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Ей момчета толкова сте далеч от истината, че не може да бъде. Казвам ви го от скромен опит от 20 по поделенията + 4 години военно училище (от 15 годишен). По-добре затворете темата и спрете да се излагате и да плюете армията. Там има много достойни и кадърни хора.
Не им се връзвай на тия нихилисти. Олифорени като тях се превъзпитват само с тежък физически труд и орехов прът.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Когато стигнеш 18, прочети Помни Войната на полковник Борис Дрангов.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Когато стигнеш 18, прочети Помни Войната на полковник Борис Дрангов.

Стигнах до тук: " Война — смърт : убивай колкото можеш повече. Убивай, не щади; умри, но победи!"

Направо ти казвам, че трябва да отидеш да се прегледаш.

Напълно сериозен съм.

Опасен си за обществото.
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Да разбирам, че според теб е нормално по време на бойни действия да стоиш треперещ в окопа и да четеш приключенията на Швейк? :lol: Ами много ясно, че ще убиваш, след като е война.

Да пусна целия цитат:

2. Войната е безгранично насилство. Война — смърт: убивай
колкото можеш повече. Убивай, не щади; умри, но победи!
Тя иска краен напън на духовни и телесни сили, проява на
всички свойства човешки, от най-възвишени, до най-низки, защото
основната цел е на всяка цена да победим, а не да победим по
определен начин.


И да завърша с тази истина:

Не бъди милостив, за да бъдеш жив. — Затова е крив, защото е
жив. — С вълците вълк бъди. Кой става овца, изяжда го вълка. Който
падне е всякога виновен!


Сигурно и с това не си съгласен :-o
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Това е някаква Вогонска поезия, извадена от дебелото черво на луд военен преди 100 години. Може да е бил всякакъв ама за писател и поет не става.
И сериозно съм притеснен, че изобщо някой чете тия простотии...
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Господ ще те накаже за тези ти думи, изрод безроден! Гнус ме е от хора като теб, жалко, нещастно човекоподобно!

Това е някаква Вогонска поезия, извадена от дебелото черво на луд военен преди 100 години. Може да е бил всякакъв ама за писател и поет не става.
И сериозно съм притеснен, че изобщо някой чете тия простотии...
 
От: НАЙ-ПОСЛЕ!!! АРМИЯ ПОД 20000 души! Гарантирано от ГРОБ!

Господ ще те накаже за тези ти думи, изрод безроден! Гнус ме е от хора като теб, жалко, нещастно човекоподобно!

И ти отиди да се прегледаш.
Само не отивай при психиатъра на Волен, че явно не е добър.
 

Горе