(НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мутация

vladko82

Active Member
Американски и английски учени са доказали категорично, че хомосексуализма не е вродена болест или мутация, въобще не е някакво заболяване и че се придобива много след раждането. Т.е. ги пращат автоматично към групата на зависимите от хазарт, клептоманите, нимфоманите, некроманите и т.н. Не са различни, а се правят на такива. От това автоматично следва, че гей парадите трябва да се премахнат, според мен различни са джуджетата и имат основателно право да си правят веднъж годишно нещо като парад, и няма да имам нищо против тях, но на пенделите вече им разконспирираха най-големия довод- "че са различни".
Източник
 
От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мут

Абе не съм много сигурен. Защо тогава имат такива тънки гласове, мисля си че някои по принцип са такива.
 
От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мут

Аз познавам едно момченце, което е на около 10-12 години и отсега е видно, че ще бъде гей. Дали е вродено или придобито - не знам, но детето е в предпубертетна възраст, а вече е с оформена насоченост към собствения си пол, според мен. Със сигурност още не е повлияно от комерса, за да маниерничи така, обаче.

И изобщо, какъв е смисълът от отваряне на нова тема по тоя въпрос, като сме я дърляли в темата на реднека толкова време?
 
От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мут

Доколкото знам генетиката не работи така, както е описано в статията, което ме кара да се съмнявам в нейната достоверност. Това ми прилича на статистическо, а не на научно изследване. Гените определят вероятности, които варират по сила. Например, можеш да имаш 50% шанс да си с черна и 50% шанс да си с руса коса. Може гените да определят 10% шанс да имаш вроден диабет и 90% да нямаш. В случая с гейовете е напълно възможно пак да има някакъв процент вероятност да са такива. Не знам и не съм се интересувал в детайли по темата, но така при еднояйчни близнаци единият може да е гей, а другия не и това пак да е предопределено още преди раждането.
 
От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мут

У някои мъже е по-силен женския хормон, но ако се вземат мерки с хормонално лечение, няма проблем да се оправят. Но това са единични бройки на 100, повечето са, както казах в първия си пост, като комарджиите-психическа зависимост. От моето поколение, до колкото имам наблюдение, такива станаха момчетата, които до 18-20 годишна възраст не успяха да бъдат с жена, после се развива комплекс, страх, срам, свян, неувереност и т.н. и... в крайна сметка срещат някой себеподобен и се сефтосват един на друг...
 
От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мут

Ако ставаше с взимане на мерки с хормонално лечение, ама не е така. Вродено си им е и нека си правят какво ги води отвътре, парадите ми идват в повече малко.
 
От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мут

То е ясно, че няма как да е нещо генетично. Ако беше, то трябваше да с предава от родителите, което няма как да стане, защото родителите трябва да са хетеро, за да имат деца.

Не ми се чете статията, но ако се обсъжда темата, трябва да се вземе предвид химическата среда, в която се намираме. Бомбардирани сме от всевъзможни химични вещества от битовата химия, например такива се съдържат в пластмасите, а също и посредством храната. Спроед мен, бумът на хомосексуално поведение и произтичащите от него психични отколения се дължат точно на това.

Детският организъм е изключително стерилен откъм полови хормони, за това външните фактори могат да му повлияят много. Ето един пример:

Момиче влезе в пубертета на 6 г. заради консумация на пилешко с хормони

Как би подействала същата доза естроген/естрадиол на момченце? Ами нормално да се проявят и физически отколения и да изглежда женствен в пуберитета, да няма окосмение и прочее. Средата му действа така, все едно се е подложил на хормонална терапия за промяна на пола.

За това, внимавайте какво ядат децата ви. Подобни вещества се съдържат във всички масови меса, прясно мляко, кисело мляко, сирена, а пък в зеленчуците пестидиците действат на детския организъм по подобен начин. Не може да се избяга от това, но ако не внимавате, рискувате на дъщеричките ви да им дойде докато на са 7 години. А момченцата ви да загубят всичко момчешко и после мъжко в тях.
 
От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мут

Мен най-много ме дразни, че ни характеризират като консервативни, задръстени, ксенофоби и не знам още какви, за това, че сме против такива публични демонстрации като прайдовете им. Достатъчно толерантен съм да кажа, да си правят каквото си искат вкъщи, да си бъркат където искат и колкото искат, но да го афишират на улицата организирано на тълпи, съм твърдо против. Не са различни в смисъла, в който се опитват от години да убедят обществето. Човек не се раджа педераст, педераст умира(някои по сексуалност, други по душа).
 
От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мут

Абе болест си е като всяка друга. Примерно шизофренията я има заложена у всеки човек, трябва само да се отключи. Дума не може да става за различия и прочие простотии, дето ги лансират.

Това прайд дето са го взели много дразни наистина! Прайд има мъжкия лъв или братя лъвове. Някак си не си представям прайд от мъжки лъвове при положение, че не се понасят един друг по принцип.
 
От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мут

Според мен не се предава генетично, защото не е задължително някой от родителите да е такъв. това си е чиста аномалия, случва се и при животните да има какви ли не аномалии. И не се ограничавайте само до мъжете, защото колкото съм виждал нежни мъже с тънки гласчета, толкова и груби жени с дебел плътен глас и изразена мъжественост, които харесват жени. Просто понякога в природата има аномалии.

Има и друг тип, като тези за които споменахте, които всъщност не са гейове, но в последствие стават такива поради редица обстоятелства в живота им. Като цяло много хора са бисексуални, даже съм сигурен, че са над 50%, но много не искат да си го признаят дори пред себе си. Жените са по-склонни да си признават такива неща, понеже тяхното се счита за по-нормално.
 
От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мут

Никога не съм вярвал, че е вродено. То е ясно, че човека е създаден да се размножава с жени. Да не се обиди някой, че казвам човек вместо мъж, а жената си е жена :). Както се вика в природата ни е да сме с другият пол.
 
От: От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито

Мен най-много ме дразни, че ни характеризират като консервативни, задръстени, ксенофоби и не знам още какви, за това, че сме против такива публични демонстрации като прайдовете им. Достатъчно толерантен съм да кажа, да си правят каквото си искат вкъщи, да си бъркат където искат и колкото искат, но да го афишират на улицата организирано на тълпи, съм твърдо против. Не са различни в смисъла, в който се опитват от години да убедят обществето. Човек не се раджа педераст, педераст умира(някои по сексуалност, други по душа).
За да разбереш механизма на либерасткото тролене ти препоръчвам да прочетеш тази статия: МУЛТИКУЛТУРАЛИЗЪМ И ПОЛИТИЧЕСКА КОРЕКТНОСТ.
 
От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мут

П не се раждаш, П умираш :/
 
От: От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито

За да разбереш механизма на либерасткото тролене ти препоръчвам да прочетеш тази статия: МУЛТИКУЛТУРАЛИЗЪМ И ПОЛИТИЧЕСКА КОРЕКТНОСТ.

Прочетох я, така е. В крайна сметка, целта е да заобичаш накрая "Големия брат" като в 1984, т.е. да ти промият мозъка...
 
От: От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито

Прочетох я, така е. В крайна сметка, целта е да заобичаш накрая "Големия брат" като в 1984, т.е. да ти промият мозъка...
Всичко за твоята любима партия ;)
 
Re: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мут

Вярно ли е, че не се става педеруга от първия път? Според мен така ги заблуждават младите петльовци и ...
 
От: Re: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито

Вярно ли е, че не се става педеруга от първия път? Според мен така ги заблуждават младите петльовци и ...
Руснаците имат един лаф: Первъй раз-не пидираз, второй раз как первъй раз, третий раз-уже пидираз. :lol::lol::lol:
 
От: Re: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито

Вярно ли е, че не се става педеруга от първия път? Според мен така ги заблуждават младите петльовци и ...
Да еб.еш или да те еб.ат?
 
От: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито мут

Тъй като БХК целенасочено и дългогодишно защитават това НЕвродено заболяване и други антибългарски ценности, който има желание, да се подпише в петицията за премахването му: Петиция за забрана на дейността на "Български хелзинкски комитет"
 
От: Re: (НЕ)Петъчна тема:Учени доказаха,че педерастията не е вродено заболяване, нито

Да еб.еш или да те еб.ат?

Ти, за да правиш, което и от двете все си вляво. И в двата случая те влече същия пол.

Според мен, просто си се случва. А това с пилешкото... ами обяснете ми как винаги около 10% е хомо и бисекс общество? И това е валидно за цял свят.

И така е от време оно. Всички знаем за извращенията от преди 10 век дори. Тогава не са яли химии... но пак е било често срещано.

Прочетох по-горе, че един мъж като имал дете и нямало как да е гей и да се предаде генетично. Ама то има достатъчно прикрити хомосексуалисти. Също така има различни методи за изкуствено оплождане. Може да е бисекс?

Иначе, дали е генетично, болест или просто аномалия, не мога да кажа. Има аргументи в различните посоки, с които съм съгласен.
 

Горе