НОВА Уеб Директория

От: НОВА Уеб Директория

Само да спомена, че е излишно допълнителното активиране от модератор на всеки акаунт. Все пак човек си активира акаунта с генерирания ключ и линк, който се изпраща в пощата и очаква да може да се логне... Само предложение...
 
От: НОВА Уеб Директория

не се изразих паривилно !

може да си изпратите сайта БЕЗ да се регистрирате !


а ако искате да се регистрирате не трябва да чакате мен за да ви активирам акаунта !

с първия пост исках да кажа че всеки ден ще преглеждам изпратените сайтове !
 
От: От: НОВА Уеб Директория

не се изразих паривилно !

може да си изпратите сайта БЕЗ да се регистрирате !


а ако искате да се регистрирате не трябва да чакате мен за да ви активирам акаунта !

с първия пост исках да кажа че всеки ден ще преглеждам изпратените сайтове !

Регистрирах се, за да мога да коригирам информацията. След като активирах акаунта си с ключа, който пристигна на пощата ми изписа, че акаунтът е активиран успешно, но очаква администраторско одобрение. Все още нямам такова дошло на пощата, а като се опитам да се логна пише, че акаунтът не е активен.
 
От: НОВА Уеб Директория

Успех с директорията! Дано не се превърне в поредното място за събиране на имейл адреси, които после се продават и биват заливани със спам, както правят от някои други директории.
 
От: НОВА Уеб Директория

Регистрирах се, за да мога да коригирам информацията. След като активирах акаунта си с ключа, който пристигна на пощата ми изписа, че акаунтът е активиран успешно, но очаква администраторско одобрение. Все още нямам такова дошло на пощата, а като се опитам да се логна пише, че акаунтът не е активен.

ясно ! ще прегледам настройките да видя как да изключа тази опция !
иначе акаунта ти е активиран !

Успех с директорията! Дано не се превърне в поредното място за събиране на имейл адреси, които после се продават и биват заливани със спам, както правят от някои други директории.

мерси !

а това за имейл адресите - тази директория я направих (ех,направих е силна дума) инсталирах заради itplace.info
целта не ми е да събирам имейл адреси ! имал съм такива възможности, преди, но не съм си го позволявал ! Сигурен съм че няма да прибягна никога до този вид реклама ! камоли изкарване на пари ...



Имаш няколко сайта от мен.

само да те питам - предполагам ти си добавил няколко сайта - гледам сега има 8 сайта в ROOT категорията.. защо го правите ? нарочно или ?

коригирах ги... но моля, вече не го правете !

успех и от мен,колкото повече толкова по добре...

мерси !
 
От: От: НОВА Уеб Директория

съжАлявам, не те разбрах .. ако може по-точно :)

Поздрави.

Грешка. В другата тема отворих директорията, а не съм видял социалката... и викам 2 теми с един линк, а то!
Извинявам се, пак!
 

Горе