НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Доволни ли сте от услугите на ArticlesBG?

  • Не! (Ще се радваме да напишете защо.)

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    5
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Бих искал дасе възползвам от GERGIOVDEN ! има ли още свободни поръчки с този код

Съжалявам, но кодът вече не е валиден.

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Извинявам се, но не получих мейл с парола ще можели да ми изпратите ([email protected]).
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Извинявам се, но не получих мейл с парола ще можели да ми изпратите ([email protected]).

Готово :) Надявам се всичко да е наред вече?

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Каня се да напиша ревю от доста време...
За 2 месеца съм направил 6 поръчки за различни сайтове и думи.
Изводи:
1. Ефект винаги има.
2. Ефектът е най-силен за сайтове класирани по-назад. Примерно скок от топ 100 в топ 20.
3. Има ефект и за силно конкурентни думи.
4. Ефектът е най-слаб, ако сте в топ 3 по силно конкурентна дума, но мисля, че това е нормално.
5. Ефектът се усеща най-рано 2 седмици след поръчката, а истинската му сила идва след 4-5 седмици.
6. Във всяка статия имате право на два линка, първият има по-голяма тежест.
7. Услугата заслужава 100 лева (за 200 линка)!
8. Продължавам да поръчвам.
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Каня се да напиша ревю от доста време...
За 2 месеца съм направил 6 поръчки за различни сайтове и думи.
Изводи:
1. Ефект винаги има.
2. Ефектът е най-силен за сайтове класирани по-назад. Примерно скок от топ 100 в топ 20.
3. Има ефект и за силно конкурентни думи.
4. Ефектът е най-слаб, ако сте в топ 3 по силно конкурентна дума, но мисля, че това е нормално.
5. Ефектът се усеща най-рано 2 седмици след поръчката, а истинската му сила идва след 4-5 седмици.
6. Във всяка статия имате право на два линка, първият има по-голяма тежест.
7. Услугата заслужава 100 лева (за 200 линка)!
8. Продължавам да поръчвам.
Напълно съм съгласен.

Аз да добавя - Само малка част от сайтовете влязоха в ГУМТ. Бяха към 20-тина, но от 2 седмици насам Г чисти здраво и удари тях първо. Сега са останали 4 или 5.
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

е де, пускай линкове на тия статии, иначе няма много файда, нали тва е целта, да се направи булк спам и след това да се набутат и те с линкове и да се вдигнат и статиите някъде из серпа.
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Благодаря на всичи за положителните мнения! Искренно се радвам, че услугата все повече започва да се приема от потребителите на форума!

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Сайтът ви изобщо не работи! След многократни презареждания, успях да стигна до страницата, в която се прави поръчка и да впиша нужната информация... Е, докато завърша тази кратка операция (с въвеждането на информацията) и натисна бутона за поръчка, сайтът пак беше недостъпен. С доста зор успях да си платя. Пратих ви запитване преди два дена, а отговор още нямам. Какво се случва?
 
От: От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Сайтът ви изобщо не работи! След многократни презареждания, успях да стигна до страницата, в която се прави поръчка и да впиша нужната информация... Е, докато завърша тази кратка операция (с въвеждането на информацията) и натисна бутона за поръчка, сайтът пак беше недостъпен. С доста зор успях да си платя. Пратих ви запитване преди два дена, а отговор още нямам. Какво се случва?

Здравейте, наложи се да преместим част от сайтовете на нов по-добър сървър за да можем да подобрим тяхната работа. Ще се опитаме да го направим максимално бързо и до ден-два всичко да работи така както трябва. Много се извиняваме за причиненото неудобство и обещаваме, когато приключим с преместването да се реваншираме подобаващо.

Относно запитването Ви, прегледах внимателно входящата ни кутия и не видях да има съобщение на което не сме отговорили. Още веднъж се извинявам за причиненото неудобсто. Занапред, ако имате някакви въпроси или проблеми, можете да ни пишете в скайп -articlesbg.

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Благодаря за навременния отговор. А запитването ми беше относо това, дали пращате репорт всеки ден или след изцяло свършена работа. Запитването го направих от акаунта ми, с който поръчах статиите, не съм ви писал директно на e-mail, защото не можах да открия такъв.
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Лятото ми влияе изключително добре на настроение и реших да пусна промоция :)

20SUMMER - 20% намаление до 17.07.2011

Поздрави и хубаво лято на всички!
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Тия момчета от articlesbg.net съм ги позвал. Доволен съм от резултатите. Може разсрочено да ти пускат статиите, да кажем по 5 на ден.
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Тия момчета от articlesbg.net съм ги позвал. Доволен съм от резултатите. Може разсрочено да ти пускат статиите, да кажем по 5 на ден.

Благодаря за хубавите думи, borkox! :)
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Препоръчвам услугата на ArticlesBG. Изключително коректно и адекватно обслужване. +++
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

mislem, nikolaicho благодаря за пожеланията и хубавите думи :) Искрено се надяваме да сме помогнали за успеха на вашия бизнес!

Нова промоция, която ще бъде активна за следващите 5 поръчки.

4KLINKS - 4000 линка към URL-ите на статиите. 2000 линка от коментари и 2000 линка от форумни профили.

Ако имате някакви въпроси не се притеснявайте да питате :)

Поздрави,
ArticlesBG
 

Горе