НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Доволни ли сте от услугите на ArticlesBG?

  • Не! (Ще се радваме да напишете защо.)

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    5
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

и аз се интересувам от цената.
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Здравейте, актуалните цени в момента са следните:

20$ за малкия пакет, който включва написването и спинваето на една статия и публикуването и на 100 блога
и
30$ за големия, 2 статии публикувани на общо 150 блога.

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

150 те блога какви са им пр ?Ако имаш списък може да ми го пратиш

Един от сайтовете е с ПР2, два от тях са с ПР1, 141 с ПР0, останалите 8 са N/А.

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Здравейте, приятели :)
Искаме да пуснем един или два нови пакета, и тъй като вашето мнение е важно за нас, надяваме се да споделите какво още искате да добавим към нашите услуги.

Поставянето на снимка/клип в част от статиите?
Допълнителни линкове към URL-лите на статиите от коментари и форумни профили?
Разпределяне на линковете на различни нива? Т.е. например първите 10 статии да са с линкове към вашите сайтове, а останалите статии да имат по 1 линк към ваш сайт и по един линк към някоя от първите 10 статии.

Естествено това са само примери, не се ограничавай с тях. Очакваме с нетърпение вашите предложения!

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Аз предлагам да направите тематични блогове. Така линковете ще имат по-голяма тежест. В момента позачезнаха почти всичките ваши сайтове от списька в ГУМТ-а. За мен е от това, че много им се разми тематиката.
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Здравей, тео!

Благодаря за предложението. Единственият начин, по-който се сещам как да се реализира това, е като създадем събдомейни, понеже няма как да се купят 50/100/150 сайта за всяка тематика. Смятате ли, че това е по-добрият вариант? Това на практика ще означава, че линковете ще бъдат от нови сайтове, без никакво ауторити и линкбилдинг.
Ще се радвам да чуя и твоето виждане по въпроса, тео.

Очаквам и други предложения :)

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Здравей,
бях от първите ползватели на услугата. Тогава още бяха пресни, пресни и все пак (по мои наблюдения) имаше ефект. Идеята за събдомейни ми се струва приемлива. Линк билдинга им може да се направи на принципа 1 събдомейн към 3 други (същата тематика), те към следващите 3, докато се обхванат всичките. По този начин от една страна ще са тематични линковете към нашите сайтове, от друга - ще стоят по-дълго на хоум пейджа на блога, което си е още един плюс.
Ако се спрете на този вариант, може да предлагате избор къде да се качват статиите - в кюпа или в съответните събдомейни - и всеки да си решава сам за себе си.
Ако го направите - аз бих пробвал :)
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Здрасти пак, тео. Съжалявам за късния отговор, незнайно защо не бях получил известие по мейла :) Ще изчакаме да чуем още мнения по този въпрос. Всъщност, не знам дали има такава тема, но мисля да пусна нова - Събдомейни с/у събдиректории.

Някой друг няма ли да даде предложение? Не хапем (много) :)

А ето какво се върти в нашите глави:


BGSOCIAL - Всеки, който използва този код, ще получи като бонус напълно безплатен събмит на своя сайт в 50+ БГ социални мрежи.


Промоция е до 24/08/2011
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Здравейте, приятели :) Започнахме лятото с промоция и сме длъжни да го изпратим подобаващо!

SUMMEREND - Код за 10% отстъпка, валиден до 10-ти септември.

Поръчай своите статии сега, преди конкуренцията ти да го е направила!

Очаквайте скоро и нови изненади от нас :)

Поздрави,
ArticlesBG
 
Последно редактирано:
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

и аз мерси за репутацията особенно когато я пишеш неподготвен
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Днес поръчах услугата, ще ви информирам при резултати!
Благодаря за поръчката. Вярвам, че ще останеш доволен :)

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Днес добавихме 2 нови пакета.


100 блог поста + добавяне на първия url от поръчката в 50 социални мрежи. - 23$
150 блог поста + 50 социални мрежи - 33$


Репорта за социалните мрежи ще бъде добавен като Бележка към съответната поръчка.


Поръчай своите линкове сега!


Очаквайте скоро и нови изненади :)


Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Честит празник на всички!


1NOVEMBER - Код за 10% отстъпка, валиден до 06/11/2011.


Добавени са и два нови пакета към услугата, които включват освен публикуваните статии и социални мрежи и 200 линка от форумни профили.


Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Вълнуват ме форумните линкове, може ли по-подробно инфо?

И един много глупав въпрос - има ли начин да ми пратите на ЛС данните ми за достъп - напълно съм ги загубил, а не ми се ще да си правя нова регистрация.:oops:
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Вълнуват ме форумните линкове, може ли по-подробно инфо?

Форумите не са български. PR-a им е от 0 до 6. Линковете от тях можем да ги насочим директно към url-а/url-ите от поръчката ви или към 1-2 от публикуваните статии. Всичките форумни линкове минават през нашия премиум акаунт в http://linklicious.me/, за да може по-голяма част от тях да се индексира.

П.С. Ключовите думи не могат да бъдат изписвани на кирилица.

Ако съм пропуснал нещо кажи.

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Здравейте, колеги.
Добавихме нови 5 ИП адреса към мрежата и общият им брой вече е 60. Имаме намерение да продължим да увеличаваме техния брой :)
Увеличихме и нивото на спинване, с което покачихме средния процент уникалност на статиите на над 80%.
В процес сме на добавянето на още много приятни изненади. Както се казва - Очаквайте скоро.

Добавил съм и анкета към темата. Признавам си, видях от един колега тук във форума :))
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Искам да попитам дали се предвижда създаването на тематични блогове. Няма ли да има по-голям ефект за индексирането в Гугъл, ако спиннатите статии се публикуват само в 15-20 тематични блога вместо в 150 блога на обща тематика. Предполагам, че вече имате достатъчно съдържание, за да създадете блогове за голям брой тематики, така че да обхванете максимален брой от вашите клиенти.

Възползвал съм се от услугите ви и искам да кажа, че в рамките на 3-4 месеца имаше много добър ефект - посещенията рязко скочиха. В един момент нататък обаче ефектът се стопи - всички статии от блоговете изпаднаха от СЕРПА. Ще очаквам с нетърпение новите ви услуги.

Успех с начинанието!
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

BLACKFRIDAY - 15% отстъпка, важи само за днес.

От 1-ви Декември цените на пакетите ще бъдат леко повишени, сега е най-подходящият момент да се възползвате от услугата.


petlv, извинявай, че толкова късно отговарям на въпроса ти. Според моите наблюдения, с времето услугата "набра скорост" и ефектът от нея става все по-голям. Надявам се, че ще ме подкрепят клиенти, ползвали услугата в последния месец-два. С лекото покачване на цените, ще продължим с добавянето на нови ИП-адреси, набавянето на линкове и допълнителни екстри към услугата. Засега приоритет за нас е да запазим услугата достъпна за всеки, като в същото време предложим оптимално качество. Създаването на нови тематични блогове, ще оскъпи услугата, а и интересът към пакет с 15 линка не съм сигурен, че ще бъде много голям.

Какво имаш предвид под
всички статии от блоговете изпаднаха от СЕРПА
? Наскоро проверявах, няколко от първите изпълнени от нас поръчки и по-голямата част от статиите си бяха индексирани.

Поздрави!
 

Горе