НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Доволни ли сте от услугите на ArticlesBG?

  • Не! (Ще се радваме да напишете защо.)

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    5
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Радвам се, че услугата набира скорост. Аз моята поръчка я направих през месец май. Всички статии, които тогава пуснахте, бяха навременно индексирани и те формираха 15 от първите 20 резултата в Гугъл при търсене по ключови думи. По мои наблюдения това състояние се задържа до месец август, след което не остана нито една статия в първите няколко страници на Гугъл при търсене със същите ключови думи. Посещенията от Гугъл рязко намаляха. Дори сега се опитвам да намеря някой от блоговете, но не успявам.

Сигурен съм, че сте направили промени, така че не мога да коментирам услугата към момента. Нека друг, който наскоро е поръчвал, да сподели.
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Здравейте отново.
Имам една добра и една лоша новина.
Както споменахме по-рано има лека промяна в цените на услугата. От днес цените на пакетите са с 5$ по-скъпи.

Добрата новина е, че до 5/12/2011 ще можете да ползвате услугата на старите цени, като за целта трябва да използвате код - OLDPRICE

До края на годината ще увеличим още броят на IP адреси и ще набавим голям брой линкове към нашите блоговете.

petlv, нека не забравяме, че основната цел на услугата е да подобри класирането на твоя сайт в търсачките, а не да класираме нашите преди тези на клиентите. Това, че е имало толкова наши статии в топ 20 може само да ни радва и да се приеме като бонус :)

И още една малка екстра, за която съм пропуснал да спомена. От миналата седмица към 3 статии от всяка поръчка се насочват по 200 форумни линка, абсолютно безплатно.

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

От предната поръчка (преди 2 месеца) съм доволен, поръчах още едничко сега, да видим... ;)
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

И за мен така
Можете да се свържете с мен в скайп articlesbg или на е-мейл articlesbgnet[a]gmail.com.

Поздрави!
 
Здравейте, аз имам въпрос - колко са ви уникалните IP адреси? Иначе да добавя, че често ползвам услугата и класира много добре за нискочестотни ниши ;)
 
От: Re: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Здравейте, приятели!
Искам да пожелая на всички весело изкарване на празниците! Много здраве, щастие и успехи!

До 27.12.2011 можете да се възползвате от 10% намаление на услугите, ако използвате код KOLEDA.





Здравейте, аз имам въпрос - колко са ви уникалните IP адреси? Иначе да добавя, че често ползвам услугата и класира много добре за нискочестотни ниши ;)

Здравей, към момента ИП-тата на които са разположени блоговете са 60. В началото на януари ще добавим нови 5.

Поздрави,
АртикълсБГ
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Здравейте приятели :)
Доста време мина от последната промоция.

Време е да покажете на сайтовете си, че ги обичате :D

14FEVRUARI - Код за 14% намаление, важи само днес и утре.

Поздрави!
 
От: НОВО! АртикълсБГ - За Първи Път В България!

Аз се възползвах от кода и мога да кажа, че услугата изглежда много добре. Очаквам да видя какви ще са резултатите.

Надявам се, че си останал доволен от услугата и резултатите.

някакви нови промоции няма ли :) или да чакам Баба Марта

Днес няма да празнуваме празника на дамите, защото имаме по-хубав повод :clap:

АртикълсБГ днес навършва една година!!!

Благодаря на всички клиенти за доверието, което ни гласуваха. Искрено се надявам да сме го оправдали напълно и изпълнените над 400 поръчки ми дават повод да вярвам в това.

Има няколко промени, които се наложи да направим не само за да поддържаме, но и да увеличаваме ефективността на услугата.

- 100 от блоговете ни вече са хостнати на различни IP-та в България, броят на IP-та вече е 120

- Пакетите вече са само 2, като включват постове на 50/100 от блоговете. Няма да има пакет, който включва публикуване на статии на всичките блогове от мрежата. С това целим да повишим процента уникалност на публикуваните статии.

- Форумните линкове вече са 1000/2000 и няма да бъдат насочвани директно към сайта на клиента, а към няколко от публикуваните статии.

- Линковете от социални мрежи също ще бъдат насочени към 1 от статиите.

- Добавени са 2 домейна с ПР2, и общия им брой вече е 5. Тази практика ще продължи и занапред, като ще се постараем всяка седмица да добавяме поне по 1 нов домейн с пейджранк.


И за да отпразнуваме заедно рождения ни ден -

BIRTHDAY - Код за 20% отстъпка, валиден до 15.03.2012.
 

Горе