Наближава Black Friday

От: Наближава Black Friday

Хайде и една промоция за $0.99 хостинг за една година. coolhandle.com
Става за сателитки или малки проекти..но какво е за една година $0.99

Има $50.00 Setup Fee
 
От: Наближава Black Friday

Хайде и една промоция за $0.99 хостинг за една година. coolhandle.com
Става за сателитки или малки проекти..но какво е за една година $0.99
Тия са мноооого зле.
Бях взел от една такава промоция преди 2 години някъде.
Зле та зле.
 
От: Наближава Black Friday

DreamHost

DreamHost is famous for its 92% off sale and this time they are offering the same deal which allows you to get a web hosting account and a free domain name registration both valid for one year for just $9.24 which saves you over $110 on their regular pricing.
ThanksGiving / Black Friday Coupon Code: 777THANKS11

дреамхост дават 1 година хостинг за $9.24 ама нямат цПанел и се отказах от тях.


аз се регнах при тия
Код:
http://www.fastwebhost.com/
1 година за $14 което е 80% намаление
2 години са за $28 което си е оферта ;)

Хостгатора неещо не ме кефи намалението им само 50%...

И аз се възползвах от цените на fastwebhost.com но ми бавят мейл-а с настройките още.
 
От: Наближава Black Friday

Тия coolhandle наистина са зле, миналата година взех хост за 5$ , ама не си струват и тези пари
 
От: Наближава Black Friday

Извинявайте с риск малко офтопик да стане ама можете ли да кажете как зарежда fastwebhost от България защото с такава оферта много се чудя сега, а тъй като сайта ми ще е с българска аудитория ми е важно да зарежда добре.
 
От: Наближава Black Friday

Е, за 1$ неможем да очакваме нещо супер...но за една година 1$ и при условие че са по качествени от безплатните хостинзи си заслужава. Все пак говорим за 0.00271$ на ден :):)
 
От: Наближава Black Friday

DreamHost

DreamHost is famous for its 92% off sale and this time they are offering the same deal which allows you to get a web hosting account and a free domain name registration both valid for one year for just $9.24 which saves you over $110 on their regular pricing.
ThanksGiving / Black Friday Coupon Code: 777THANKS11

дреамхост дават 1 година хостинг за $9.24 ама нямат цПанел и се отказах от тях.


аз се регнах при тия
Код:
http://www.fastwebhost.com/
1 година за $14 което е 80% намаление
2 години са за $28 което си е оферта ;)

Хостгатора неещо не ме кефи намалението им само 50%...
Тея добри ли са ?

Годдади нямат ли някви фашкии? да си подновя поне ефтино да не ги храня с пари ?
 
От: Наближава Black Friday

Извинявайте с риск малко офтопик да стане ама можете ли да кажете как зарежда fastwebhost от България защото с такава оферта много се чудя сега, а тъй като сайта ми ще е с българска аудитория ми е важно да зарежда добре.
Същият въпрос искам и аз да задам.
Някой ползвал ли ги е?
Как са?
Добре ли са им машините?
 
От: Наближава Black Friday

Честит Черен петък :lol:
Мисля да се обзаведа с малко домейни
 
От: Наближава Black Friday

Тез Gravity-то много симпатични нещица имат. А, честито :)

От чернопетъчните промоции не се възползвах, но все пак в чест на деня си напазарих хостинг и домейни. Без проява на капчица въображение, да, но и вие не пуснахте нищо интересно ;D
 
От: Наближава Black Friday

И в Icn.bg имаше бонус 7 месеца, по случай честването на 7 години, но не знам дали свърши офертата.
 

Горе