Наближава Black Friday

wood

Well-Known Member
Останаха близо три седмици до Black Friday. Какви ли изненади ще има за нас, миналата година беше хубава от към хост и домейни. Дано и тази година IT пазарът да се представи добре. От сега съм започнал да събирам парички за покупки:).
 
От: Наближава Black Friday

Какъв е този празник Black Friday и къде са предлагат тия домейни и кога се празнува тоя празник?
 
От: Наближава Black Friday

Всяка година последният Петък от м. Ноември се казва Black Friday. В САЩ / и на само там / на този ден всички търговци свалят цените..някой стигат и до 90% отстъпка.
Хостинг доставчици като Хостгатор миналата година имаха 70% отстъпка от своите услуги. И не само те а всички свалят цените, даже и нашите провайдери бяха свалили драстично цените.
Така че тогава е много изгодно да си закупиш домейн, хост...Но не говорим само за IT сектора, а за всички сектори, дрехи, техника, услуги...
 
От: Наближава Black Friday

Всяка година последният Петък от м. Ноември се казва Black Friday. В САЩ / и на само там / на този ден всички търговци свалят цените..някой стигат и до 90% отстъпка.
Хостинг доставчици като Хостгатор миналата година имаха 70% отстъпка от своите услуги. И не само те а всички свалят цените, даже и нашите провайдери бяха свалили драстично цените.
Така че тогава е много изгодно да си закупиш домейн, хост...Но не говорим само за IT сектора, а за всички сектори, дрехи, техника, услуги...
Хмм..
Дано татковците бутнат малко хоста им, да го подновя барабар с всичките домейни, че не ми се дават хич пари на тези типчета..
Съсипват ми здравето от време на време..
Мисля дори, че са ми скъсили живота поне с 1 час.. :lol:
 
От: Наближава Black Friday

Но не говорим само за IT сектора, а за всички сектори, дрехи, техника, услуги...

Бих искал да попитам,дали някой може да препоръча американски онлайн магазин,предлагащ солидна Black Friday отстъпка?Става на въпрос за покупката на качествени обувки:)
 
От: Наближава Black Friday

Хмм..
Дано татковците бутнат малко хоста им, да го подновя барабар с всичките домейни, че не ми се дават хич пари на тези типчета..
Съсипват ми здравето от време на време..
Мисля дори, че са ми скъсили живота поне с 1 час.. :lol:
Ти не ги ли разкара тия ?
 
От: Наближава Black Friday

Ти не ги ли разкара тия ?
Да ти кажа, ХИЧ не ми се сменя хостинг.. ама ГРАМ..
Като знам кви проблеми може да имам..
Оставам с тях за ся, а пък ако много ме изнервят, ше им се обадя да им говоря малко на български, като в разговора ще споменя татковците и някой от роднините им. :lol:
 
От: Наближава Black Friday

Ох, как обичам да пазарувам :oops:

Бих искал да попитам,дали някой може да препоръча американски онлайн магазин,предлагащ солидна Black Friday отстъпка?Става на въпрос за покупката на качествени обувки:)

Трудно е да се каже кой какви промоции ще пусне тази година, но все пак тук можеш да надзърнеш за предварителна информация
 
От: Наближава Black Friday

Аз се надявам някой софт като скрапебокс да му смъкнат цената...
 
От: Наближава Black Friday

Аз се надявам някой софт като скрапебокс да му смъкнат цената...
Е, че Scrapebox е 57$.. което си е реално супер смешна цена, имайки предвид, че това е един от НАЙ-ЯКИТЕ софтуери които някога съм ползвал.
Колко много полезни tool-а има в него..
Заслужава си цената в пъти ;)

П.С. от тук може да си го вземеш с дискаунта http://www.scrapebox.com/bhw

Good luck
 
От: Наближава Black Friday

Е, че Scrapebox е 57$.. което си е реално супер смешна цена, имайки предвид, че това е един от НАЙ-ЯКИТЕ софтуери които някога съм ползвал.
Колко много полезни tool-а има в него..
Заслужава си цената в пъти ;)

П.С. от тук може да си го вземеш с дискаунта http://www.scrapebox.com/bhw

Good luck


Благодаря, но останаха само две седмици...ако няма нищо интересно ще си го купя за $57. Пък ще се ослушвам и за други софт оферти.
 
От: Наближава Black Friday

охо супер ще мина на по-голям план значи в гейтъра, за никви пари :D
 
От: Наближава Black Friday

Все с нещо ще се сдобием в този Черен Петък :), винаги е било така.
 

Горе