Наближава Black Friday...

wood

Well-Known Member
След близо две седмици е Black Friday...заредили ли сте си PayPal акаунтите или картите :)
Аз вече съм си набелязал един таблет...а при вас как е.....
 
От: Наближава Black Friday...

Аз никога не съм пазарувал от тези черни петъци.
Някой може ли да сподели някой сайт от който може да се закупи нещо така на промоция, говоря като електроника.
Аз все си мисля че тези промоции ги пускат там в магазини като технополис и такива места.
За интернет магазините не ми е ясно кка ще смогват с поръчките и тези неща.
 
От: Наближава Black Friday...

И аз не съм пазарувал... Аз и наскоро се срещнах с този термин... Някой от някъде може ли предложи някое хубаво таблетче до 150лв. дори и от чужд сайт да е :)
 
От: Наближава Black Friday...

Почти всички западни онлайн магазини предлагат намаления за Черният Петък....някой с малки намаления, други съм виждал с 60-70% намаления.
Миналата година си взех няколко домейнчета и два хоста на далавера...за сателитки бяха но 6$ за една година хост :), кой ти дава.
 
От: Наближава Black Friday...

За таблетчета гледай в Али Експрес , има за по 300$ таблети с уиндоус 8
 
От: Наближава Black Friday...

Дано да пуснат хубави купони за подновяване на домейни :rolleyes:
 
От: Наближава Black Friday...

На такива дати хората си купуват разни неща, които не им трябват, само защото цената им е намалена...
Аз миналата година се сдобих с един фотоапарат/камера, който беше на промоция заради черния петък (от Техномаркет). Оказа се, че няма нито хардуерна, нито софтуерна корекция на вибрацията (става за снимане на клипове, ако стои неподвижно на поставка, ако се държи в ръка се получава треперене на изображението). По-късно си купих нов фотоапарат, който прави по-качествено видео и снимки. И стария само събира прах.
 
От: От: Наближава Black Friday...

На такива дати хората си купуват разни неща, които не им трябват, само защото цената им е намалена...
Аз миналата година се сдобих с един фотоапарат/камера, който беше на промоция заради черния петък (от Техномаркет). Оказа се, че няма нито хардуерна, нито софтуерна корекция на вибрацията (става за снимане на клипове, ако стои неподвижно на поставка, ако се държи в ръка се получава треперене на изображението). По-късно си купих нов фотоапарат, който прави по-качествено видео и снимки. И стария само събира прах.

Така е, като се подлъгваш по капиталистическо-консуматорската пропаганда - "О, това е на оферта, дай да си го купя, нищо че не ми трябва."
 
От: Наближава Black Friday...

Аз пък на същата промоция си купих от Техномаркет един Canon и съм много доволен, защото беше това, което търся, а и го взех на половин цена. Дори успях да си го поръчам по интернет и не се бутах в блъсканицата.
 
От: Наближава Black Friday...

Аз бих си купил ски на промоция, ако някой знае спортен магазин, който ще пуска големи отстъпки да каже
 
От: Наближава Black Friday...

За таблетчета гледай в Али Експрес , има за по 300$ таблети с уиндоус 8

Много недоволни има във форума им. Няма PayPal и надеждна система за рефънд. Във форума им един даже съветва да се харчат толкова пари, колкото можеш да си позволиш да загубиш, все едно става дума за хазард...
 
Решил съм да купувам нов лаптоп и таблет. Викам да пробвам този черен петък. Дайте някой технологичен магазин, където има хубави неща с хубави отстъпки :)
 
От: Наближава Black Friday...

И аз имам нужда от едно таблетче, че старото вече взе да сдава багажа.
 
От: Наближава Black Friday...

Както винаги този ден като наближи нямам пари. Каква е тая каръщина не знам :cry:
 
От: Наближава Black Friday...

Абе не е лошо управление.. Нали отварям нов магазин и всички средства в него се наливат. Миналата година пък точно тогава останах без работа. Дано следващата да ми е на късмет с това магазинче :rolleyes:
 
От: Наближава Black Friday...

Надъхан съм за таблет да си взема.. от къде мога да купя нещо тънкана? ;) (за Black Friday говоря)
 

Горе