Нагли хостинг компании в България

От: Нагли хостинг компании в България

Как трябва да се тълкува тяхната реклама
НАЙ- ГОЛЯМАТА ХОСТИНГ КОМПАНИЯ В БЪЛГАРИЯ
 
От: Нагли хостинг компании в България

Аз плащам на българска фирма. Не им знам къде са им сървърите.

може да имат и сървъри в чужбина, защото много български уебмасъри имат чужбински проекти :)
дай го по-смирено, преди да си на 100% сигурен, че си прав
 
От: Нагли хостинг компании в България

Исках да обясня че аз искам българска услуга е не чуждестранна.
И моля не ме питайте ти пита ли ги предварително.
Според вас този сървър по кое часово време трябва да бъде настроен.
http://whatismyipaddress.com/ip/91.215.216.63 - защото точно това ми е сървъра.
по Българско , по Лондонско или по Американско - както явно е в момента
 
От: Нагли хостинг компании в България

Ето какво ми отговориха.

Здравейте,

Нашият сървър light.icnhost.net не е с грешен час, както можете да видите по-долу:

root@light:~# date
ср юли 15 17:06:07 EEST 2015

Причината във Вашите php скриптове да излиза различен час се корени в това, че не сте задали часова зона във Вашия php.ini файл.

Тъй като имаме различни клиенти часовата зона по подразбиране за php скриптовете е GMT+0.

Ако имате предвид нещо друго, моля уточнете как да възпроизведем Вашия тест, за да вземем нужните мерки.

Благодарим Ви за проявеното разбиране.
Оставаме на разположение за последващо съдействие.
 
От: Нагли хостинг компании в България

К'во станА, Бай Ганя?

Червена ряпа сега?
 
От: Нагли хостинг компании в България

Ами на теб може и това да са ти отговорили но на мен друго ми отговориха :) - написано е по горе

Ето какво ми отговориха.
 
От: Нагли хостинг компании в България

Пичове искам да ви се похваля. Ако искате може да продължите да ме плюете за това че имам мнение и да продължите да гласувате отрицателно както и продължавате да го правите. Това няма да ви направи по умни и по известни освен да се излагате все повече и повече.
ICN са много добра компания и сървърът който е на най ниската тарифа издържа.
Днес направих голяма промоция. За това беше толкова важно всичко да е точно.
Направих около 95 нови клиента и реализирах около 14 000 лв. печалба.
За мен темата приключи . Извинявам се на ICN.
Благодаря ви.
 
От: Нагли хостинг компании в България

[video=youtube;Gu7ftu__LZk]https://www.youtube.com/watch?v=Gu7ftu__LZk[/video]
 
От: От: Нагли хостинг компании в България

Пичове искам да ви се похваля. Ако искате може да продължите да ме плюете за това че имам мнение и да продължите да гласувате отрицателно както и продължавате да го правите. Това няма да ви направи по умни и по известни освен да се излагате все повече и повече.
ICN са много добра компания и сървърът който е на най ниската тарифа издържа.
Днес направих голяма промоция. За това беше толкова важно всичко да е точно.
Направих около 95 нови клиента и реализирах около 14 000 лв. печалба.
За мен темата приключи . Извинявам се на ICN.
Благодаря ви.

Но виж по-грамотни от теб със сигурност ни прави! Затова друг път, преди да Бай Ганьовстваш и хленчиш за откровени тъпизми, като се излагаш така, чети и проверявай преди да пишеш.

А заглавието на темата трябва да е "Хленчещ, нагъл Бай Ганьовец от България"
 
Последно редактирано:
А заглавието на темата трябва да е "Хленчещ, нагъл Бай Ганьовец от България"

Същото е като да си инсталнеш някаква кракната тема за WP, да ти пробият сайта (защото не пробиват само непопулярните сайтове, които не са интересни) или темата е спряна от поддръжка, и после търсиш съпорта на хоста да ти оправя лайната. Ето това е още по-жално. А не дай си Боже и да отвориш тема, че не получаваш адекватен съпорт за това. Всякакви глупаци има. Или такива дето мисля, че като си вземат хостинг, съпорта от него е задължен да им оправя сдуханите сайтове, където много ме дразни кретенската им реплика "Ама то си работеше на стария хостинг".....Да работело е, защото стария ти хост, за който си плащал 3 лева на месец е със стари версии на PHP, системата ти е писана и налгасяна с един Бог знае какви клизми от стария девелопър да работи с предишния хост и куп други малоумщини, които добър девелопър никога няма да постави като въпрос. Като да се качиш от Москвич на Мерцедес и да питаш къде са дръжките, за да си валиш прозореца. :) Отделно всички хостове имат стандартни настройки, някой могат да се пипнат и добавят още функсионалности, но това пак е в повечето случаи работа на дева да го знае и да го предвиди. Най-мразим хора, които са супер зле подготвени технически и в същото време обвиняват хоста си за некадърните си грешки. Ако това отпадне като случаи, знаете с колко много ще се облекчи съпорта на хостингите, но какво да се прави, глупоста ходи по хората, не по гората.
 

Горе