Награда - безплатна реклама

От: Награда - безплатна реклама

колега @slavib, би ли споделил твоят "портал" прави ли поне 100 уникални на ден че ми е много интересно.
п.с. вземи го пипни малко тоя сайт, много е зле визуално
 
От: Награда - безплатна реклама

да прави :) - виж мобилното приложение колко пъти е инсталирано - пуснато е преди месец
нека да не го обсъждаме моят портал - мога да пусна отделна тема в която може да ми дадете препоръки - дизайна е такъв защото е ориентиран за работа с мобилно устройство и после е закърпено за десктоп версия.
Ако някой иска и смята че иска да сложи реклама и смята че отговаря на критериите нека ми изпрати лично съобщение
 
От: Награда - безплатна реклама

Хич не е безплатна тая реклама не се връзвайте.Автора на темата иска да си направи статистика за сайтовете и посещенията и очаква,че като пусне безплатната реклама всички ще си избият да си показват сайтовете и да казват какви посещения имат.Не ме кефи тая работа и моите сайтове ще ги паза в тяйна от този човек.
 
От: Награда - безплатна реклама

Хич не е безплатна тая реклама не се връзвайте.Автора на темата иска да си направи статистика за сайтовете и посещенията и очаква,че като пусне безплатната реклама всички ще си избият да си показват сайтовете и да казват какви посещения имат.Не ме кефи тая работа и моите сайтове ще ги паза в тяйна от този човек.

Гроздето е кисело :)
Аз не съм политик за да лъжа.
Нека се появи голям сайт с добър дизайн и ще видим дали рекламата е безплатна или не.
 
От: Награда - безплатна реклама

да прави - виж мобилното приложение колко пъти е инсталирано - пуснато е преди месец
нека да не го обсъждаме моят портал - мога да пусна отделна тема в която може да ми дадете препоръки - дизайна е такъв защото е ориентиран за работа с мобилно устройство и после е закърпено за десктоп версия.
Ако някой иска и смята че иска да сложи реклама и смята че отговаря на критериите нека ми изпрати лично съобщение

е колко от 100 до 500 :) това може да е и 102 :), кажи колко уникални прави на ден, за да знаем за какво се борим
 
От: Награда - безплатна реклама

Какъв е смисъла да предлагаш реклама на сайт който вече си има основа и достатъчно посещения? Не е ли по-добре да помогнеш на някой новоизгряващ сайт. Нещо немога да ти схвана логиката... Ако се чудиш какво да сложиш ето - http://www.bcaf.bg/bg/resursi/za-tarsesti-pomost/213-dms-baneri.html
 

Горе