Надомна работа - качване на много материали

horoskop4e

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Предлагам доход от 200 до 400 и повече лева на месец за сканиране, илюстриране и популяризация на материали по два сайта в интернет. Работата е всеки ден и по много. Пълната сума се получава, ако сте изпълнили нормата от 30 материала на ден. Тогава се изплаща твърдият хонорар от 100 лева месечно и премиите - от 2 до 10 лева на материал, който изпълнява определени условия. В противен случай получавате по 30 стотинки на материал, който също трябва да изпълнява определени условия.

За да кандидатствате, трябва да изпълнявате следните изисквания:

- перфектно владеене на българския език и писане без никакви грешки;
- достъп до скенер, ФайнРийдър и добри умения за работа с тях;
- авторитетен акаунт в Свежо и другаде;
- да можете и да желаете да работите всеки ден, или да си намерите заместник за дните, в които искате да почивате или да изкръшкате;
- да правите разлика между жанровете, примерно клюка, разкритие, ведомствена информация, репортаж и прочие. Който си мисли, че тези неща са едно и също, моля да не кандидатства;
- да имате добри умения в събирането на илюстрации и видео, както и в изграждането на релативни линкове към авторитетни източници;
- да живеете в София, Пловдив или друг голям град, откъдето можете да си купувате някои от "утрешните вестници";
- да не допускате сред публикациите си копирано съдържание, което строго се преследва по нашите сайтове.

Ако желаете подробности, моля - на ЛС.
 
От: Надомна работа - качване на много материали

иха, ама ти малко изисквания имаш. пък много пари даваш, успех ...
900 материала за 100 лева, едва ли има такива балъци, сложи още една 0 на парите и може да се намери някой ...
 
От: Надомна работа - качване на много материали

Не четеш внимателно :)
Аз го разбрах така:
30 материала по 0,30 лв. = 9 лв. на ден
30 дни по 9 лв. = 270 лв. на месец + 100 лв. твърдо = 370 лв. на месец
+ възможности за бонуси
 
От: Надомна работа - качване на много материали

Да, премиите са от 2 до 10 лева върху тия 370 лева на месец. Вече имам кандидати. Ако някой от тях бъде одобрен, обявата ще се отмени.
 
От: Надомна работа - качване на много материали

Не искам да правя излишен спам в темата но съм длъжен да отбележа мнението си тъй като донякъде се занимавам с подобна работа,изискванията като време и качество за въпросната работа се заплащат твърде тънко нямам намерение да обиждам автора на темата,просто си мисля че 400 лева не могат да са адекватни на фона откъм претенциите на работодателя.Успех дано намерите подходящият кандидат.
 
От: Надомна работа - качване на много материали

Благодаря на всички, които участваха и дадоха мнение. Намерих си идеалния кандидат. Този форум е наистина прекрасно място, на което могат да се намерят заинтересованите страни, а незаинтересованите да кажат колко тъпи са въпросните заинтересовани. Желая и на незаинтересованите больших, больших успехов!
 
От: Надомна работа - качване на много материали

"- да живеете в София, Пловдив или друг голям град, откъдето можете да си купувате някои от "утрешните вестници";"
Сорка за спама ама това ме изпълни... за 300лв трябва и вестници да си купуваме...
 
От: Надомна работа - качване на много материали

Извинявай много ама как да се сдобием със "утрешен вестник" ??
Малко,малко си се размечтал :)
 
От: Надомна работа - качване на много материали

"- да живеете в София, Пловдив или друг голям град, откъдето можете да си купувате някои от "утрешните вестници";"
Сорка за спама ама това ме изпълни... за 300лв трябва и вестници да си купуваме...


Хахахахах, това ме уби!

А, и не се извинявам за спама.

По-абсурдна тема не бях чел скоро!
 
От: Надомна работа - качване на много материали

Темата е приключена. Намерих си кандидат. И парите не са 300, а са между 400 и 800 лева на месец. Благодаря още веднъж.
 
От: Надомна работа - качване на много материали

Е нищо де, ние не пишем, за да се кандидатираме за работата ти, а да коментираме самата работа. :) Както може да приемате суперлативи за предлаганите ви услуги, даване на възможност за работа, така трябва да приемате и негативни мнения. :)
 
От: Надомна работа - качване на много материали

Мнения приемам, но трябва да отбележа, че онези, които вършат работата, са само част от хората, определящи цените. Другата част са тези, които плащат. Така че ако искате да вдигнете цените на тази работа, чувствайте се свободни да предложите повече! Аз толкова имам - толкова давам. Чудно защо никой не ме е напуснал по причина, че плащам малко?! Скоро ще ви предложа и други оферти.
 

Горе