Наемане на общинска земя в център на гр.

vAngelow

Active Member
Здравейте Предприемачи,
работя върху един проект за родния ми град и следващата стъпка е поставяне на информационни табла такъв тип ->
Въпроса ми е към кого да се обърна и изобщо ще ми позволи ли общината да сложа на 2-3 места такива табла в центъра на града.

Поздрави.
 
Здравейте Предприемачи,
работя върху един проект за родния ми град и следващата стъпка е поставяне на информационни табла такъв тип ->
Въпроса ми е към кого да се обърна и изобщо ще ми позволи ли общината да сложа на 2-3 места такива табла в центъра на града.

Поздрави.
За рекламата нали си има билбордове
 
Здравейте Предприемачи,
работя върху един проект за родния ми град и следващата стъпка е поставяне на информационни табла такъв тип ->
Въпроса ми е към кого да се обърна и изобщо ще ми позволи ли общината да сложа на 2-3 места такива табла в центъра на града.

Поздрави.
Към общината и към фирма, които ги изграждат и поставят. Според мен ще се иска някакъв минимален период, както и с много тежки документи и условия ще се сблъскаш в общината. Но пък се случва често, защото се доста Евро проекти имат заложени такива табелки, ставайки дума за популяризирането на дадена кампания. Това е начина, според мен. ;)
 

Горе