Наздраве!

От: Наздраве!

Наздраве, братя и сестри. :)
 
От: Наздраве!

Алилуя, брате, Уни Веб
Всички сме единни като стадо
И ще си пийнеме със теб
и ще се надяваме за общо благо

Автор: Бай Чобанин*

* един от артистичните ми псевдоними,
които са много и затова некогиш не се подписвам,
щото съм ги забравил за момента с многото тостове
 
От: Наздраве!

Наздравен дамен унд херен
нека в България да сме добре
В евро комисията бойко да е пак модерен
пак с нас да се пофали и лаврите да обере

Ха наздраве, че швабите ни изпревариха:rolleyes:

Данкешойн унд алес гуте :)

П. С. Този поздрав за мен ли беше че на швабски се говори ? А да забравих че в една стара тема бях писал че съм живял в швабско, и че всяка година лятото посрещам едно немско семейство в къщи :) То там бирата им е традиция, но аз си падам по виното. :wink:

сега в другата крайност :D всъщност виното е доста полезно, а и биричката през лятото е ок.
Но не се виждам как ще си бъда у дома - сам, и ще се наливам...това просто не го разбирам (извини ме ако има нещо)

Нищо не пречи да си сам и да си пийваш. Та какво му остава на човек да си пийне и да се отпусне :) Когато живях сам си пийвах, изобщо не се ограничавах, е да вярно е че няма с кой да си удариш наздраве и да се чуе звъненето на чашите, и липсва приятната женска усмивка срещу теб... Вече не е така при мен - четвърта година живея с кака ( по голяма от мен с 8 години ) и наливането е взаимно :)

За тези които живеят сами да не се отчайват, а да си пийват напук на самотата :) Скоро и на тяхната улица ще изгрее слънце и ще си намерят своята половинка. Всеки заслужава да бъде щастлив в живота.

Наздраве :beer:

And Cheers :beer:

Und... Beifall :beer:
 
От: Наздраве!

Чиърс, лейдис енд джентълмен.
Да пием за наш'та 'демокрация'
Имаме си прайм министър 'супермен',
имаме си и 300хилядна бюрокрация
:rolleyes:
Пийте, докато все още има и за нас
:beer:
 
От: Наздраве!

Хайде наздраве пийте едно за мен в оставащият един час че остарях с още една година днес :beer:
 
От: Наздраве!

Всичките остаряваме, важното е да помъдряваме:rolleyes:
Честито и Наздраве
:beer:
 
От: Наздраве!

Траурна вест за пиячите, благодарение на Боцковите мерки да сме "отличниците" на ЕС довели до свито потребление тази зима може и да не пиете Шуменско:

Затварят завода на "Шуменско" за зимата, възможни са съкращения

Пивоварният завод на "Карлсберг България" в Шумен ще бъде затворен за два месеца, заради спад в продажбите. Готвят се и съкращения на персонала. Това съобщи за БГНЕС изпълнителният директор на компанията Александър Грънчаров.

Добрата новина е, че поради все по-трагичното положение в БГ(и едрия бизнес го закъса) ще се вдигне консумацията на фафли Боцко и герберин за да виждат хората по-розово. Ще трябва да направим афф. програма за фафли. :mrgreen:

:beer:
 
От: Наздраве!

Всичките остаряваме, важното е да помъдряваме:rolleyes:
Честито и Наздраве
:beer:

Не е важно на колко сме, а на колко се чувстваме. :wink: Чувстваш ли се млад - то и външно изглеждаш млад. Тибетските йоги действат на този принцип - самовнушението. :) Много помага. :)
 
От: Наздраве!

Тибетските йоги действат на този принцип - самовнушението. :) Много помага. :)

Вярно е!
Действа безотказно. Общо взето за каквото мисли човек - това е.

Наздраве наздраве... много се пие в тая България :) Опиянчих се за има няма десет дни.
Велик е циника Буров - Пиянството наистина е главния проблем на нази...

Трябва да се забрани със закон, с него си отиват куп неща от оплакване, чалга и самовнушението - Аз разбирам от политика. :)

Червено вино - чаша.
 
От: Наздраве!

Наздраве, уебмастъри и убмастърки
да пийнем по едно за за свободата в web-a
налейте си питие от качествени марки
и хич да не ви пука за оптимизацията д'еба
:rolleyes::beer:
 
От: Наздраве!

Хайде наздраве ви. :)

[video=youtube;2NXgqFbfrd8]http://www.youtube.com/watch?v=2NXgqFbfrd8[/video]
 
От: Наздраве!

Тази вечер, ще му ударя някоя, друга, че и без това ми изтрещяха нервната система. Наздраве колеги. :beer:
 
От: Наздраве!

Айде наздраве и от мен с едно "стихотворение" :beer:

Изпий пропуснатите мигове
и Болката до дъно!
Наливай Вяра и не питай
дали, кога ще съмне?!

Танцувай с всяка светла мисъл!
Целувай Самотата!
Надпявай се със всяка Истина
и съблечи Лъжата!

Счупи съмненията стари
и не заключвай Любовта!
Кажи „Наздраве” на Съдбата
и не отключвай на Смъртта!!!
 
От: Наздраве!

Бойко избори спечели
с 30 процента будали
не почерпи, а се скри
затуй в килия да го въдворим!

Ае ся наздраве!!!
 

Горе