Наздраве!

От: Наздраве!

Много съм добър, нали?
като пийна, римата много ми върви. :rolleyes:
Пък напия ли се кат мотика,
ме избива творчески на политика!
:beer:

Лошо няма братле :) Забелязал съм постовете ти - действително ставаш за поет, особено като слагаш римите, и така точно описваш нещата... При първа възможност ще имаш +++ просто системата не ми позволява за в момента. А също ще споделя че като пийна ставам някак си по креативен, по концентрирано и съсредоточено работя над сайтовете ми. Съвсем сериозно! Някои казват че ние програмистите сме странни хора, но дори и да е така, ние сме творци, не правим никому зло. Нямам обяснение защо, но наистина когато пийна ми идва музата и работя по добре. Между другото приятелката ми казва че като съм пийнал ставам много мил и нежен с нея, и съм бил готов на всичко. Същото го твърдяха и бившите ми приятелки. Явно сърцето ми се отваря ли не знам... А като съм трезвен съм бил улисан в работата си... Та нейните дружки и думат: "Явно по често трябва да го напиваш за да става мил и нежен и да ти подарява рози" :) Освен че ставам креативен, ставам и любвеобилен. В момента съм на уиски, а до преди малко бях на сливова ракийца, и то арна ракийца. След малко минавам на червено вино и падам у кацата. :)

Наздраве :beer:
 
От: Наздраве!

Лошо няма братле :) Забелязал съм постовете ти - действително ставаш за поет, особено като слагаш римите, и така точно описваш нещата... При първа възможност ще имаш +++ просто системата не ми позволява за в момента. А също ще споделя че като пийна ставам някак си по креативен, по концентрирано и съсредоточено работя над сайтовете ми. Съвсем сериозно! Някои казват че ние програмистите сме странни хора, но дори и да е така, ние сме творци, не правим никому зло. Нямам обяснение защо, но наистина когато пийна ми идва музата и работя по добре. Между другото приятелката ми казва че като съм пийнал ставам много мил и нежен с нея, и съм бил готов на всичко. Същото го твърдяха и бившите ми приятелки. Явно сърцето ми се отваря ли не знам... А като съм трезвен съм бил улисан в работата си... Та нейните дружки и думат: "Явно по често трябва да го напиваш за да става мил и нежен и да ти подарява рози" :) Освен че ставам креативен, ставам и любвеобилен. В момента съм на уиски, а до преди малко бях на сливова ракийца, и то арна ракийца. След малко минавам на червено вино и падам у кацата. :)

Наздраве :beer:

Наздраве, брат,
а към трезвениците, се обръщам с един мой цитат:

Задайте ми един мотив
да ви покажа интелектуалния си стих
не ще изтъквам дипломата си от ВИФ
но, ще ви тръшна на словесния тепих
:rolleyes:
под въздействието на алкохолната мъгла
щото трезвен хич не мога да се хваля
ще ви покажа огледалните стъкла
само ми дайте повод да запаля
:beer:
 
От: Наздраве!

Наздраве, брат,
а към трезвениците, се обръщам с един мой цитат:

Задайте ми един мотив
да ви покажа интелектуалния си стих
не ще изтъквам дипломата си от ВИФ
но, ще ви тръшна на словесния тепих
:rolleyes:
под въздействието на алкохолната мъгла
щото трезвен хич не мога да се хваля
ще ви покажа огледалните стъкла
само ми дайте повод да запаля
:beer:

За трезвениците, имам предвид тези крайните заклети трезвеници които не вкусват и грам бира или вино, а да не говорим за концентрат, ще си позволя да цитирам един пост на един колега който също уважавам, предполагам че няма да ми се сърди :)

"Има нещо нездраво и съмнително в трезвеника. Възприемам хората, които не пушат, тяхна си работа, дори възприемам тези, които не се заглеждат след жените по улицата, макар че... Но както и да се мъча, не мога да възприема непиещия за нормален. Непиещият е маниак и точка по въпроса. Всеки, който се опита да облече трезвеността в благообразно обяснение, е гад, мръсник, безочлив продажник. Да не пиеш означава да живееш като идиот.

Да си противоестестен и пластмасов като вегетарианец. Липсата на алкохол води до оглупяване и тежка шизофрения. Изкривяват се представите за света.
Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес!"

Фьодор Михайлович Достоевски

Не мисля, че трябва да спорим с класиците


http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35742&page=2&p=345948#post345948
 
От: Наздраве!

Днеска на лодката (26 метра) се размазах направо ... ракии и вина от 10 сутринта досега... утре ще е мъка, ама за сега не ми пука:beer: Гледам в хладилника един снаряд бира и смятам да го туширам след малко. Пък ако ще да се разчуе:clap:
 
От: Наздраве!

Щом сте казали и аз давам едно с домушарка. :beer:
 
От: Наздраве!

Наздраве и от мен :beer:
 
От: Наздраве!

Еми хайде като е тръгнало весело да е :beer:.
 
От: Наздраве!

Поздравявам всички с тази песен! и Ви я предлагам за Химн! :lol:

[video=youtube;CiZdERT5RGI]http://www.youtube.com/watch?v=CiZdERT5RGI[/video]

В казан си се пекла,
по тръбичка текла,
ракийчице -
светая мъченичице,
Алилууууя.

Ти носиш упование
и главозамаяние
ракийчице -
светая мъченичице,
Алилууууя.

И главозамаяние
и кракопреплитание
ракийчице -
светая мъченичице,
Алилууууя.

И кракопреплитание
и във зида удрание
ракийчице -
светая мъченичице,
Алилууууя.

И във зида удрание,
в милицио вкарвание,
ракийчице -
светая мъченичице,
Алилууууя.

В милицио вкарвание,
на мене отбивание,
ракийчице -
светая мъченичице,
Алилууууя.

(Хвани ме за хубавата малка нощна шапчица)

На мене отбивание,
от тебе отказвание,
ракийчице - (няма да пия повече)
светая мъченичице,
Алилууууя.

(Хвани ме за хубавата малка нощна шапчица)

От тебе откзавание,
към тебе привикване,
ракийчице -
светая мъченичице,
Алилууууя.

Със черно фередже. Оле!​
 
Последно редактирано:
От: Наздраве!

Хехехе, ние да не сме алкохолици, не ни треба такъв химн
Ний си пийваме само за настроение и хайдушки пламък в очите

Вино пият 50 юнака,
вино пият в механи широко.
Вино пият, вярна клетва дават.
Кой са закле във жена и дечица?
Кой са закле във жена и дечица?
Кой са закле във първо си либе?
Ала Марко няма що да кълне,
че са закле във кон и във сабя.


Ей това е народна песен, малко тъжно звучи ама си е народна
[video=youtube;n24lCBNzXxY]http://www.youtube.com/watch?v=n24lCBNzXxY&feature=related[/video]
 
От: Наздраве!

Всичко с мярка! Така е по-приятно :beer:.
 
От: Наздраве!

Днес имам повод на кажа наздраве. Пожелавам на всички съфорумци да са все така креативни и критични:)
 
От: Наздраве!

Пожелавам на всички съфорумци да са все така креативни и критични:)

И все така добри поводи за теб и за всички нас :beer:.
 
От: От: Наздраве!

Хехехе, ние да не сме алкохолици, не ни треба такъв химн
Ний си пийваме само за настроение и хайдушки пламък в очите

Вино пият 50 юнака,
вино пият в механи широко.
Вино пият, вярна клетва дават.
Кой са закле във жена и дечица?
Кой са закле във жена и дечица?
Кой са закле във първо си либе?
Ала Марко няма що да кълне,
че са закле във кон и във сабя.


Ей това е народна песен, малко тъжно звучи ама си е народна
[video=youtube;n24lCBNzXxY]http://www.youtube.com/watch?v=n24lCBNzXxY&feature=related[/video]

Разбира се че за настроение пийваме и с мярка. Но кой както иска да ни изкарва, ако искат да казват че сме алкохолици, айде сега един път се живее, ще постим ли ?! Ами ако вземем много да му мислим, то целият ни живот ще мине в пост и лишения. Ами тъй де. :wink: Айде всички да се отпуснем и да дадем свобода на волята си, и да си кажем НАЗДРАВЕ та да ни се разкваси устата, че гърлото гори на въглен. :)

:beer:
 
От: От: Наздраве!

Хехехе, ние да не сме алкохолици, не ни треба такъв химн
Ний си пийваме само за настроение и хайдушки пламък в очите

Добре де! смених клипчето :D няма много качени в youtube и това беше първото което намерих..
не казвам, че сте алкохолици.
Песента е посветена на ракийчицата :p
 
От: От: Наздраве!

Добре де! смених клипчето :D няма много качени в youtube и това беше първото което намерих..
не казвам, че сте алкохолици.
Песента е посветена на ракийчицата :p

Аз по в по предния пост по горе цитирах поста на Fozzy което е казал Фьодор Михайлович Достоевски за заклетите трезвеници че и това е крайност. :wink: Няма да се повтарям. :)
 
От: От: Наздраве!

Аз по в по предния пост по горе цитирах поста на Fozzy което е казал Фьодор Михайлович Достоевски за заклетите трезвеници че и това е крайност. :wink: Няма да се повтарям. :)

сега в другата крайност :D всъщност виното е доста полезно, а и биричката през лятото е ок.
Но не се виждам как ще си бъда у дома - сам, и ще се наливам...това просто не го разбирам (извини ме ако има нещо)

или пък другото което съм срещал - знам доста хора (дори и момичета :shock:) на който това им става "средство" чрез което уж се забавляват...е*ах аз това забавление :lol:
и това най-вече при хора които "не правят нищо"


|^^^^^^^^^^ ||
| Греяна Ракия ||''''''\\__,_
|______________||___|_|
(@)(@)'''''**|(@)=(@)*|(@)
 
От: От: Наздраве!

|^^^^^^^^^^ ||
| Греяна Ракия ||''''''\\__,_
|______________||___|_|
(@)(@)'''''**|(@)=(@)*|(@)

Ехеееееее цял камион си сварил. :lol:
 
От: От: Наздраве!

|^^^^^^^^^^ ||
| Греяна Ракия ||''''''\\__,_
|______________||___|_|
(@)(@)'''''**|(@)=(@)*|(@)

Това е супер, как ти е хрумнало не знам :). Пък после ходи разправяй, че нямаш нищо общо с алкохола :lol:.
 
От: От: Наздраве!

Ехеееееее цял камион си сварил. :lol:

Правя и доставки!
:D


Това е супер, как ти е хрумнало не знам :). Пък после ходи разправяй, че нямаш нищо общо с алкохола :lol:.
не съм го направил аз
незнам от къде го имам, но тази тема е подходяща за него :p
 
От: Наздраве!

Наздравен дамен унд херен
нека в България да сме добре
В евро комисията бойко да е пак модерен
пак с нас да се пофали и лаврите да обере

Ха наздраве, че швабите ни изпревариха:rolleyes:
 

Горе