Най-Нови Български Хостинг Доставчици

MsGeR

New Member
Днеска докаго си рових из нета по точно в сайта на EasyTrader открих че има новоприета реклама в тяхната система тази на нова хостинг компания http://space.bg Как Ви изглеждат офертите и т.н т.е първите Ви впечатления дизайн , оферти и т.н
 
От: Най-Нови Български Хостинг Доставчици

нищо ново под слънцето
 
От: Най-Нови Български Хостинг Доставчици

малко скъпо но дизайна е добър
 
От: Най-Нови Български Хостинг Доставчици

нищо ново под слънцето
+1 Нека да дадат инфо за сървърите си, свързаност и т.н. Иначе дизайна го бива, ама не знам как ще си пробият път до пазара.
 
От: Най-Нови Български Хостинг Доставчици

Поне не са поредните, вързани към евро.нет (за които лично нямам добро мнение), нещо повече - първите са, които ползват свързаност от TPN (Telecom Partners Network, част от Interoute), което за мен е сериозна фирма. Според мен този хостинг провайдър ще е успешен.
 
От: Най-Нови Български Хостинг Доставчици

Аз разгледах българския сайт на Interoute. Изглежда голяма международна мрежа и се надявам фирмата, на която е посветена темата да е наистина качествена :)

Честно казано, замислям се да си купя хостинг от тях, макар че искам да имам мой сървър локейтнат някъде, защото искам да пусна и други мои неща, в това число VPN.
 
От: Най-Нови Български Хостинг Доставчици

Ами пожелайте успех на хората. Гледам, че плановете и цените които обявяват за тях ги поставят извън групата на oversellers, което означава, че имат добър шанс да се наложат в бизнеса. По принцип малко хора избират качествен подход като влизат в т. нар. Shared клас хостинг бизнес.

Това, което виждам е, че URL-та им не са user friendly... или поне аз мисля така. Добре е да ги оправят. Друга добра идея при стартирането на уеб хостинг компания и да бъде много точно дефиниран пазарния сегмент.

Бих препоръчал на всеки, които започва да цели европейския и американски пазар. Това му дава по-висока степен на независимост.

Другото нещо за branded хостинг услуги. Тоест обратното на това да бъде закупен лиценз на cPanel, Ensim или Plesk и да бъдат инсталирани на сървъри. Това е консуматорски подход, който има предимства, но лимитира качеството и растежа на една компания.
 
От: Най-Нови Български Хостинг Доставчици

Fcolor, какво значение има на хората URL адресите, като вашия админ панел на хостинга е най-неудобния в цялата планета Земя, а може би и в цялата Слънчева система ?
Защо не си оправите първо Вашите бъгии?
 
От: Най-Нови Български Хостинг Доставчици

Здрасти,

Извинявай, но не зная какво имаш пред вид. Това е много общо изказване. Би ли ми писал, по начин, по коойто ти си избереш и да ми кажеш какво разбираш под "най-неудобния в цялата планета Земя..." за да знам дали е така и как да бъде отстранено това. Другото, което бих помолил е да дефинираш "бъгии", за да бъдат оправени.

Благодаря ти, а за url-та това е съвет, а не критика. Тук хората разбират от отпимизация и затова могат да кажат мнението си.

Благодаря
Димитър
 
От: Най-Нови Български Хостинг Доставчици

Е моето също е съвет. Но ако искате можете да си го оставите и така.
Без това явно на клиентите ви им е се тая.

И нищо няма да бъде отстранено, защото това вече е осбъждано с ваши клиенти. Публично няма нужда да бъда впечатляван. Препоръчах на клиент вашия хостинг. После съжалявах. Повече няма да го правя. Това е накратко. А ти ако работиш там, предполагам знаеш за кои бъгии става въпрос (ако си се ровил в панелите ви де...)


Уеб за Теб - Добро24х7 обслужване

а по повод това, едно момче седи и цяла седмица чака да му се обърне внимание и да му дадете права на ftp акаунта. Първо някои при вас изкара мен олигуфрен, че не мога да му дам с primary юзъра, но му изпратих един screenshot с това какво имам като опции с този primary юзър. После този screenshot ви е пратен на вас. Порови из тефтерите и може да видиш за какво става дума.

Благодаря
Антон
 
От: От: Най-Нови Български Хостинг Доставчици

първите са, които ползват свързаност от TPN (Telecom Partners Network, част от Interoute), което за мен е сериозна фирма. Според мен този хостинг провайдър ще е успешен.

Благодаря за оценката! Наскоро SPACE.BG увеличи параметрите на всичките си хостинг планове. Също в момента имаме промоция за три месеца безплатен тест на персоналния хостинг план - можете да се възползвате без каквото и да е обвързване, като ще се радваме да получим мнения и препоръки.

Имаше въпрос за сървърите ни: използваме само хардуер от HP. Различните сървъри (DNS, mail, mail relays, web, MySQL, PostgreSQL, ...) са с различни конфигураци - от 2 до 8 процесорни ядра. Всички са с настроени RAID масиви и fault-tolerant мрежова конфигурация.
 
От: Най-Нови Български Хостинг Доставчици

Здрасти и добре дошъл тук. Радвам се че си с нас и предлагаш такава оферта - аз бих те посъветвал да си го направиш на отделна тема и ....абе знаеш как се продава.;)

Успехи и много приятни моменти тук.:)
 
От: Най-Нови Български Хостинг Доставчици

Здрасти и добре дошъл тук. Радвам се че си с нас и предлагаш такава оферта - аз бих те посъветвал да си го направиш на отделна тема и ....абе знаеш как се продава.;)

Успехи и много приятни моменти тук.:)

Благодаря за посрещането! Реших да пиша в тази тема, защото вече беше започната за нас. Може да пусна една нова за промоцията ни, ако това е ОК за вас.
 
От: Най-Нови Български Хостинг Доставчици

fcolor като гледам вашия сайт колко е оптимизиран, по-добре не раздавайте съвети на другите да си оправят url-тата ми погледнете вашите проблеми първо. :twisted:
 

Горе