Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Продава се техника на цена 470лв., което си е под средната й цена. Получено съобщение:
"Давам 400лв. утре. Очаквам незабавен отговор!"

Друг случай. Разработчиците на известна международна платформа спират конкретна функционалност. На клиента се дава оптимален вариант за измяна на досегашната стратегия, с оглед на спряната функционалност. Отговор:
"Ама нищо ли не можете да направите? Не можете ли да го съживите?"
 
  • Like
Реакции: CTAH
Пичове, в магазин за видеонаблюдение един си нахлу като едно животно и изкърти 40 мин търсачката на сайта с търсене "matraci"!
Две седмици (надявам се да не е същия, щото ще е мега нелепо) я счупи с търсене "spalno belio"
Шегувахме се, че пича е купил матрак и сега се е сетил за чаршафите...
Имам друг, който през 2-3 дни, вече 2ра седмица идва и търси "Yambol" - вероятно тая изгубена душа търси пътя към дома. Не знам.

Винаги, когато продавам нещо в продавалник ме къртят! Преди година за един iPhone ми предлагаха бартер за Алфа 146. Друг ме оферира с кожено яке, като истинско, почти като ново.
Винаги в обявата пиша "НЕ ПРИЕМАМ БАРТЕРИ!", но кой да чете?! Ето ви една оферта по актуалната ми обява за един теленорски iPhone 7 32GB:
Приемате ли бартер за Samsung Galaxy S7 Edge без забележки, отключен към всички оператори,пълен комплект,златен на цвят,с калъфи 3D(и отпред,и отзад).С 24 месеца гаранция от 20.06.2016г.Предлагам и handsfree на Plantronics модел 2016,чисто нов,без забележки и може да се свързва с два телефона.И тонколонка на Philips мод ел 2016.Също и смартчасовник Sony Smart Watch 2 пълен комплект.
Имам чувството, че е отворил шкафа и е изринал всичко, което смята, че има стойност...
 

Горе