Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Най-добрата банка за Western Union (получаване на пари)


  • Общо гласове
    72
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Аз си ги взех от ЦКБ и съм доволен, всичко стана доста бързо, а и аз си исках парите във долари :)
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Може ли един въпрос относно Western Union ?

Искам да попитам значи избрал съм опция за искане на пари за месец Февруари чрез Western Union. Кога ще ми преведът парите за февруари ?
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Кога ще ми преведът парите за февруари ?

Между 27-ми и 31-ви март ще ги получиш (но само ако до 15 март си задал в настройките, че плащанията не трябва да се задържат и си задал да се изплатят чрез WU).
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

От ЦКБ направих точките и си поръчах хладилната чантичка. Казаха ми че ще ми се обадят като я донесат в банката, защото не ги държали там а им ги донасят. Вече 2 месеца чакам, пълна излагация.
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

А как стоят нещата с Уникредит Булбанк и ПИБ? Някай има ли впечатления?
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Банката няма значение в случая. По-важно е обслужването. :)
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

В някои банки могат да те прекарат да обмениш доларите в левове по курса на Western Union (ако желаеш да получиш левове), а в други - изобщо няма да си го помислят и ще обменят доларите в левове по техния курс (който е по-изгоден за клиента).
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

В някои банки могат да те прекарат да обмениш доларите в левове по курса на Western Union (ако желаеш да получиш левове), а в други - изобщо няма да си го помислят и ще обменят доларите в левове по техния курс (който е по-изгоден за клиента).
В банките не "прекарват". Клиентите се "прекарват" от неосведоменост.
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Понякога служителите са неосведомени (или се преструват на такива). Тогава клиентът е прекаран (и банката също, защото клиентът след като се усети няма да стъпи в тази банка повече).
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Забелязах, че в ОББ са подобрили обслужването - вече не те карат да пишеш всичко на бланка - само им подаваш хвърчащото листче с данните на изпращача, MTCN и документ за самоличност, чакаш 15 минути, подписваш няколко пъти (и ако са много параноични ти искат имената, написани собственоръчно за да може евентуално да се направи експертиза по почерка, ако се наложи) и си взимаш парите.
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

От ЦКБ си ги взимам на кооперативния в Люлин и съм доволен. Първо отивам при мацката и и давам данните. Тя прави всичко, след което ми дава документите и отивам на касата да взема парите - всичко е бързо и лесно.
Един път минавах покрай Враца и реших да си взема парите от там. Отидох в ОББ и като казах че искам да взимам пари от WU, оная ме погледна и ме попита мога ли да си попълня сам бланката или тя да ми я попълни. Казах и че досега не съм попълвал и тя ми вика - Няма проблем, 50ст и аз ще ви я попълня. Както и да е, не съм за 50ст, но малко глупаво ми се стори. Оная като почна да пише и да попълва, даде ми накрая 3 бележки с които да ходя на касата - едната от WU, другата за превода от долар в лев и една за 50-те стотинки. Смешна работа!
Затова си ходя в ЦКБ, има и бонуси, не че са кой знае какви, ама взех вече хладилна чанта за кенове, сега може и още нещо да взема.
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Като ви чета, чак си викам какъв съм късметлия, че си взимам парите в СЖ. Всичко става на ЕДНО гише, за не повече от 5 минути. Да, има и някакви награди.
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

И аз един път годих в Експресбанк и бях доволен (вж. по-горе), обаче като отидох следващия път искаха да ми обменят доларите в левове по курса на WU, а не на банката (попаднах на друг служител), поради което се отказах и спрях да ходя там. Не знам дали нарочно го направиха или от некомпетентност... Тези неща зависят най-вече от човека, който те обслужва...
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Вземам си ги от чейнч бюро в Пловдив. Само номера му давам и лична карта. След 60 секунди подписвам и Чао. Няма нищо за писане, пича сам се оправя. Кеф.
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Емпорики Банк - не ходете там 30 минути и писах ли писах,

Централна кооперативна банка - става бързо с два подписа и сте готови
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Аз си ползвам ЕкспресБанк и съм доволен. Не мога да сравнявам с други банки. щото до сега си работя само с тях и нямам база за сравнение. Става бързо и ми обменят на добър курс парите. И на всеки 6 получени суми си вземаш наградка.
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Миналата седмица си взех парите в ЦКБ. Както и предните пъти, няма никакъв проблем. Нищо не пиша, само се подписвам. Без да им казвам ми обменят парите по курса на банката за деня и ми ги дават. Чиста работа.
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Аз си ползвам ЕкспресБанк и съм доволен. Не мога да сравнявам с други банки. щото до сега си работя само с тях и нямам база за сравнение. Става бързо и ми обменят на добър курс парите.
Пробвай следния номер - вкарваш парите по сметка, след което ги дърпаш от банкомат, ще се учудиш колко МНОГО по-добър курс ще получиш (много по близо до курс продвава, отколкото курс купува). Аз ползвам банкомати на други банки, вземат ми 40 цента такса, но кърсът е по-читав от експресбанковския, въпреки че няма такси на него.
 
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

ЦКБ-то май са най добре за получаването на Western Union . Ползвам съм услугите май на почти всички банки и навсякаде такова писане падаше (в училище не съм писал толкова сигурно) ,че ръката ме болеше после . В ЦКБ казваш номера , името на изпращата , даваш твойта лична карта и ВИНАГИ ТЕ ПИТАТ ДАЛИ ИСКАШ ДА СИ ОБМЕНИШ ПАРИТЕ В ЛВ. ИЛИ ДА ТИ ГИ ДАДАТ В ВАЛУТАТА В КОЯТО СА ТИ ПРАТЕНИ (ако са ти ги пратили в валута която е налична в банката - EUR , USD , GBP )
 

Горе