Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Най-добрата банка за Western Union (получаване на пари)

• Общо гласове
    72

Mitko Georgiev

New Member
От: Най-добрата банка за Western Union (получаване)

за мен е Централна кооперативна банка

mmmihaylova

New Member

Винаги използвам услугите на Централна кооперативна банка, клона намиращ се на Нептун в град Варна. Персонала е изключително вежлив и коректен, а процедурата - бърза.

Buscape

Member

Каква ЦКБ?
Днес ми казаха, че не можело да си взема парите щото трябвало изпращача да ми напише трите имена?!?!
Отидох в чейндж бюрото, което по принцип ползвам, и нямаше никакъв проблем с двете ми имена.

netko

New Member

Да, SG Expressbank са най-добри за WU - нищо не попълваш, много бързо обслужват и можеш с едно действие да им кажеш да ти ги дадат в левове.

nick337

Member

аз съм доволен от ОББ . коректно обслужване

Maret

New Member

Използвала съм услугите на FiBank. Честно казано едва ли пак ще ида там. Първо чакаш на една опашка да попълваш документи и после те пращат на друга опашка - пред касата да преведеш реално сумата... Не виждам голям смисъл в този начин на организация???

v90

Member

От миналата седмица Western Union преустанови изплащането на пари в долари, така че за да не губите от курсовете разлики при превалутирането , по
добре казвайте да ви изпращат пари във евро или направо в лева

Stivi_G

Member
А защо да въобще ползвате WU? Те взимат голяма комисионна и обменят на много нисък rate. TransferWise са много по-добре. Един път бях засякал да видя каква е разликата при 1000/1200 паунда с WU щях да пратя 200лв по-малко от колкото TransferWise. Да не говорим, че и друъалтернативи като opal и Paysera също съм чувал добри отзиви, но от личен опит мога да ви препоръчам TW, тъй като съм ги ползвал доста пъти.

Seotami

New Member
Само малко офиси ползвам. На големите банки искат много документация:(

Горе