Най-добрата aff програма и продукт?

cecipenev

New Member
Нека да се получи един вид дискусия, а в същото време ще ми послужи и за съвет, тъй като съм намислил преждевременно да пусна едно сайтче и да пускам на седмица по една статия, уникална разбира се. Става дума за чужда аудитория.

Дали moreniche, дали cashburners и т.н.

Може да давате aff links.
 
От: Най-добрата aff програма и продукт?

Програмта от подписа ми CrocMint :p
 
От: Най-добрата aff програма и продукт?

Аз стартирам с няколко като главно ще заложа на CrocMint сега дават 25$ ако си правил PPC кампания за сайта ти , но искат да им пратиш доказателство мисля че програмата е добра друг е въпроса дали ще изкарам нещо с моят супер аматьорски сайт , до края на седмицата ако уредя нещата с хостинги и чудесии ще пусна линк да го видите ... Иначе Sobieski ме запали по тази програма , реферал съм му вече дано да съм полезен такъв де :)
 
От: Най-добрата aff програма и продукт?

Програмта от подписа ми CrocMint :p
Сайта ти е много подробен и адмирации за това !
Ама ще взема и аз най-накрая да се пробвам с някоя афилиет програма :)
Важен въпрос : Възможна ли е комбинация от продукти на различни програми в един сайт ?
 
От: Най-добрата aff програма и продукт?

:)Добра тема се е започнала тук, при мен програмите са ясни - всички листанти в Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs, очаква се да сложим още някоя друга в последствие.
А сайт с избор на отделни продукти от няколко програми възможен ли е, както вече попитах горе ?
И още : плащането от кои програми е удобно за БГ ?
 
От: От: Най-добрата aff програма и продукт?

А сайт с избор на отделни продукти от няколко програми възможен ли е, както вече попитах горе ?
И още : плащането от кои програми е удобно за БГ ?

Да що да не е възможен. Аз по принцип на всеки мой сайт съм си сложил по няколко продукта от различни програми. Обаче на сайта за отслабване съм си сложил различни продукти, но само за отслабване не ги меша защото първо ще стане простотия и второ много трудно ще се оптимизира сайт с продукти от различни ниши. Няма да можеш да слагаш от различни програми продукти ако ползваш безплатния хост на някоя от програмите(ще можеш да слагаш само нейните продукти там).:)
 
Последно редактирано:
От: Най-добрата aff програма и продукт?

Много е важно отчитането на продажбите да не зависи от бисквитки. Това значи, че афилиейт програмата трябва да позволява (и да улеснява!) създаването на собствен сайт, който да приема поръчките.

Такива програми са CashBurners, CrocMint и WorldNiche (при последната за някои продукти няма такава възможност).
 
От: Най-добрата aff програма и продукт?

Много е важно отчитането на продажбите да не зависи от бисквитки.
happyslacker това ясно , а бисквитките от какво зависят...как бих могла да разбера колко време се задържат
 
Re: От: Най-добрата aff програма и продукт?

бисквитките от какво зависят...как бих могла да разбера колко време се задържат
Всяка афилиейт програма казва колко дни са валидни бисквитките. Обикновено поне 30 дни. Но ако потребителя използва програми като CCleaner... лошо...
 
От: Най-добрата aff програма и продукт?

ок мерси ще питам във форума на програмата за валидността ...
значи в програмата от където ми дойде на ум да питам това
структурата афф. страницата е следната www. ххххххх.com/някаква дума,
при което това url e редиректнато да отчита че даден афф . е докарал посетител на главния сайт , т. е. като се отварят страниците на сайта най -долу се вижда номера на афилиейта , който всъщност е скрит някъде щото не се вижда в лентата на браузара

дали и това се изчиства с CCleaner-а щото ако е така и да се блъска човек няма да има файда освен ако клиента не реши да извърши някакво действие директно чрез страницата www. ххххххх.com/някаква дума
 
Последно редактирано:
Повечето програми няма да ти дадат комисионна, ако бисквитката бъде изтрита. Малко афилиейт програми помнят IP и такива неща и ще се опитат да "разпознаят" потребител, който ти си довела. Питай, преди да започнеш да промотираш.

И с бисквитки стават продажби, не е толкова трагично положението :)
 
От: Най-добрата aff програма и продукт?

ok SSH_ON мерси още веднъж
е как няма да ги питам като целия им компенсейшън план е организиран около тава:)
 
Последно редактирано:
От: Най-добрата aff програма и продукт?

Ето кога изтича cookie-то на CrocMint афилиейт
 

Прикачени файлове

  • 88.jpg
    88.jpg
    14 KB · Преглеждания: 26
От: Най-добрата aff програма и продукт?

за друг домейн мога ли да я видя от някъде тази картинка за cookie-то
 
От: Най-добрата aff програма и продукт?

Аз не съм много наясно с cookie-та и ще задам един малко тъп въпрос: Кои бисквитки ако са изтрити-в браузъра на потребителя, на моя сайт или на афф. сайта? И ако потребителя си е изключил cookie-та на браузъра отчита ли някаква продажба?:)
 
Re: От: Най-добрата aff програма и продукт?

Кои бисквитки ако са изтрити-в браузъра на потребителя, на моя сайт или на афф. сайта? И ако потребителя си е изключил cookie-та на браузъра отчита ли някаква продажба?:)
Бисквитките в браузъра на потребителя. При изключени бисквитки, но покупка на момента ще получиш комисионна, защото все пак потребителя идва от твоето афилиейт ID, но ако не купи веднага, а се върне по-късно... в повечето случаи гориш.

В този форум май няма хора, които да изкарват сериозни пари с Clickbank.
 

Горе