Коя е най-добрата хостинг компании за 2020 година според вас?


  • Общо гласове
    94
  • Poll closed .

Blinky

Owner
Както си е по традиция, така и тази година. За много години, между другото, ето и анкетата за най-добра хостинг компания за 2020 година, според всеки индивидуално, разбира се. :)

Анкетата е публична, така че да няма в последния един месец или по принцип вотове на знайни и незнайни герои, които са мега доволни от някой си. :) Така де, с две думи - без манипулации.

П.П: Ако някой доста ползван (повече от двама души тук го ползват) и искат да се включи, ще бъде включен. Нека поне има два гласа, че иска да бъде включен. И след като бъде, съответните потребители свободно могат да дадат глас за него. ;)

Благодарско и приятно гласуване.
 
Махни space.bg от анкетата:

Моля, приемете настоящото съобщение като предизвестие за прекратяване на договорите за съответните услуги, считано от 30.06.2018.

Оставаме на Ваше разположение,
Екипът на СПЕЙС.БГ
 
Доста тъжно е, че ns1 гласува за себе си :D:D:D
аз още си им викам "гото" или бъркам?
Но... като се замисля и аз бих гласувал за себе си, това се нарича обективна оценка...
За пример... няма да дам че ме е срам :)
 
аз още си им викам "гото" или бъркам?
Но... като се замисля и аз бих гласувал за себе си, това се нарича обективна оценка...

За пример... няма да дам че ме е срам :)
В смисъл.. виж ме :)
пръскам...
 
да кажем че имаш най-големите гъбички на балканите... е ако има класация за най-големи гъбички...
ще гласуваш за себе си или ще си лицемер и ще гласуваш за Жоро?
 
Между другото, днес за първи път от 5 години може би, реших да потърся хистинг и випиес :)
гледах резултатите на гугъл като потребител...
та темата ще ми е полезна :)
 
SSDCloud.BG
от доста време ги няма, вече са към
VPSBG.eu
 

Горе