Най-добрите хостинг компании за 2023 година

Най-добрите хостинг компании за 2023 година

  • Arvixe.com

    Votes: 0 0.0%
  • BlueHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • CBOX.biz

    Votes: 0 0.0%
  • DigitalOcean.com

    Votes: 0 0.0%
  • Gesbg.com

    Votes: 0 0.0%
  • Drserver.net

    Votes: 0 0.0%
  • HawkHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Hostasset.net

    Votes: 0 0.0%
  • Hostgator

    Votes: 0 0.0%
  • Hostq.com

    Votes: 0 0.0%
  • GoDaddy.com

    Votes: 0 0.0%
  • Powerhost.bg

    Votes: 0 0.0%
  • RAX.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Scaleway.com

    Votes: 0 0.0%
  • StableHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Zettahost.bg

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    53
Винаги си много активен из тия теми, та ми е интересно на какво ти се базира мнението?
Правиш техническа поддръжка на сайтове на споменатите хостове или на бира си подочувал от колеги/приятели?

ПП: За протокола: не съм съгласен с класацията ти :)
Активен съм, защото съм го работил някога. Първо ниво съпорт. Все някога, някой от някъде е тръгнал. А ако те интересува, ако има теми за заведения, бил съм половин година барман, като 2ра работа, преди това като тинейджър съм редял капачки. Ако нещо друго те интересува за моята персона питай. И все още се интересувам от определени неща. Имам и приятели в тази сфера. Странно, че не си съгласен с класацията, защото масово е такава настройката. Но трябва да се интересуваш малко, за да имаш поглед, който да се приближава до истината.
Само не разбирам, защо е добавен GoDaddy, или чакаме да ги хакнат 3ти път за една година и тогава да се махне от списъка.


Ще си изненадан колко мои познати дундуркат клиенти (предимно чуждестранни), които сами са си купували хостинг и домейни и масовката са GoDaddy, Bluehost, Namecheap, Hostgator. Със зъби и нокти се борят с тях, за да ги махнат от там, но нали.....щом работи, не пипаш. ;)
 
Ако нещо друго те интересува за моята персона питай.
Интересува ме, разбира се!
Каква ти е професията към днешна дата? :)
 
Интересува ме, разбира се!
Какво работиш в момента? :)
Проджект меринджей по дигитални проекти. Един вид клатя си краката и цъкам в джирата, както викат програмистите. И тук таме някой митинг с клиенти и дейлита. Сега разбираш, че може да си позволя да имам мнение по въпроса. ;)
 
На бг пазара кои са най-добри ?
NS1 или Jump или друг ?
И защо ? Имат добър съпорт, цена ли кое им е най-доброто ?
 
Аз за каквото съм гласувал, мисля, че е най-доброто за БГ. От изброените от теб - Jump.
Добрата комбинация прави услугата добра. Но всеки пише едно и също, явно не сте техничари.....и никой не очаква да сте. Гледайте машините и технологиите, които седят зад крайната услуга. Това е дори по-важно от всичко друго, сформиращо услугата "хостинг".
 
  • Like
Реакции: OSH
Почти от две години съм на CooliceHost и съм много доволен - качеството е прекрасно, имат обслужване на български, а цената - в пъти по евтина от SuperHosting. Преди това бях към Superhosting, но много вдигнаха цените и за един малък сайт, като моя ми искаха 350 лв на година. Вярно е, че съпортът им е много добър и отзивчив, но за такава цена и за сайт, който развиваш като хоби, тази сума не е никак малка. Според мен блъфират, че уж си прехвърлил процесорното време за да те накарат да си купуваш скъпи пакети. На знчително по-ниска цена получавам същото качество от CooliceHost.
 
Последно редактирано:
Проджект меринджей по дигитални проекти. Един вид клатя си краката и цъкам в джирата, както викат програмистите. И тук таме някой митинг с клиенти и дейлита. Сега разбираш, че може да си позволя да имам мнение по въпроса. ;)
демек си професионален Хейтър - TrollExpert. Вижда се новото на умствен капацитет което имаш щом за теб е хвалба , че си клатиш краката. Умните и отговорни хора никога няма да се хвалят с такова нещо. Колкото до тематa нямам преки наблюдения върху CooliceHost , но форума след като е хостнат там и досега не съм усетил никакви проблеми с него считам , че ще им стана клиент съвсем скоро на дедикейт сървър. Просто ползвам в момента 4 ресилърски хостинга и един дедикейт в Хецнер за разработки.
 
Добре си ги подбрал:


Поздравления за Дейта центъра, който си избрал. ;)
 
  • Like
Реакции: Vbb
демек си професионален Хейтър - TrollExpert. Вижда се новото на умствен капацитет което имаш щом за теб е хвалба , че си клатиш краката. Умните и отговорни хора никога няма да се хвалят с такова нещо. Колкото до тематa нямам преки наблюдения върху CooliceHost , но форума след като е хостнат там и досега не съм усетил никакви проблеми с него считам , че ще им стана клиент съвсем скоро на дедикейт сървър. Просто ползвам в момента 4 ресилърски хостинга и един дедикейт в Хецнер за разработки.
Нямам проблем със самоиронията, за разлика от други.
 
Последно редактирано:
Hello! Ако не беше @Atis нямаше да знам, че @Blinky /не следя форума, и сега обръщам внимание на подписа си/ има общо с coolicehost.com - /твое ли е изцяло, не е ли, не знам/, anyway

идва онзи готин момент в който трябва да си платиш услугите към суперхостинг/домейните ясни от там се махат/ и ти става едно арно и идва момента да чекнеш форумни теми за хостинг решения в предприемач.

А ти Блинки си луд в добрия смисъл да отделяш време на този форум в днешно време. И нищо повече не знам за теб, само, че присъстваш във всяка тема с пост и това си е отделяно време, затова си "луд".

И към въпроса. Съпорта на coolicehost.com, английски и български език ?

Помощ за мигриране от суперхостинг към coolicehost.com ? И аз като Атис съм цял живот при суперхостинг, но ценово изнасилват.
Помощ какво да избера според нуджите ми/ни?
Имейлите ми са 65gb...

Тук на лично или в сайта да се обърна за информация и някой да ми отдели време?
 
С две ръце подкрепям VPS.bg. От 4-5 години си прехвърлихме новинарските сайтове на тях, съдействали са ни в много случай при затруднения, въпреки че не са били длъжни да го правят. Не е имало прекъсвания на услугата.
 
На бг пазара кои са най-добри ?
NS1 или Jump или друг ?
И защо ? Имат добър съпорт, цена ли кое им е най-доброто ?
3 години бях на NS1 не мога да се оплача, добра поддръжка и културни хора! Сега съм
Jump, не че нещо просто ми се сториха по-ефтини, а реално услугата е същата!
При условие че получавам всичко същото и обслужване и екстри, защо да не се преместя ;) ?
 
За мен на първо място е Coolice, после Jump BG.

А този Супер Хостинг хич не ми допада вече, там имам Managed VPS за над 2к на година и няколко последни планове споделен хост.

На споделените слагаш 4-5 WooCommerce сайта, влизат админите в панела да качват продукти и бам грешка 500. После едни емайли, та стигнаха до извода, че точно този сървър на който съм, се е претоварвал и дали искам да го сменят. Хах.

Като изтече VPS-а и споделените, сигурно ще ги метна на Blinky (Coolice).
 
Ако може да споделя нещо за NS1, което за толкова години и стотици сайтове никога не ми се е случвало. Имаме едни 14 сайта хостнати там и наскоро забелязах странна аномалия в гугъл инструментите - даваше ми съобщения, че гугъл няма достъп до страниците. За посетители всичко се отваряше и работеше, но никой инструмент на гугъл не можеше да достъпи сайтовете и страниците им.

Свързах се със съпорта, след известно обясняване и накъртване, че проблема не е в сайтовете, тъй като са много и различни, ми съобщиха, че гугъл бил блокиран на сървърно ниво и трябвало да го отблокират. Съответно проблема се оправи. Но сайтовете са били така доста време и на практика от хостинга са ми убили всякакви оптимизации и опити за развитие.

За мен е недопустимо подобно нещо. Отделно нонстоп сайтове падаха ежедневно там, а дори не са с особен трафик. В крайна сметка си преместих всичко от там.
 
С две ръце подкрепям VPS.bg. От 4-5 години си прехвърлихме новинарските сайтове на тях, съдействали са ни в много случай при затруднения, въпреки че не са били длъжни да го правят. Не е имало прекъсвания на услугата.
Много жалко, че вече не предлагат споделен хостинг. Евала, че все пак си оставиха всички настоящи планове и продължават да си поддържат клиентите, без да променят услуги и цени. Просто вече не предлагат това за нови клиенти, наблягат на впс-и явно.
 
някой може ли да каже в coolicehost имат ли план за node.js ....
Да, има внедрена технология като технология.

zen4-coolice-host-Dashboard.png

Би трябвало да свърши работа. Има клиенти с Node.js апове и си ги развиват.
 

Горе