Най добрите SEO специалисти в България

Powweb

Member
Кои са най-добрите доказани SEO специалисти в България?

Ето моята класация:
1 място Netpeak
2 Ganbox
3 тук вече се колебая.
 
SEOM и Cloxy май също са добри в работата си, но нямам преки наблюдения. Просто исках да спомена.
 
Тази класация на каква база е?
На лични впечатления и някакви факти, ако можеш да споделиш, например за Netpeak, мисля, че няма спор, че са номер 1.
За Gangbox съдя по доброто класиране което държи сайтът му доста дълго време на ключова дума SEO, курсове провежда също, нямам впечатления от тях.
За 3-то не мога да определя.
 
На лични впечатления и някакви факти, ако можеш да споделиш, например за Netpeak, мисля, че няма спор, че са номер 1.
За Gangbox съдя по доброто класиране което държи сайтът му доста дълго време на ключова дума SEO, курсове провежда също, нямам впечатления от тях.
За 3-то не мога да определя.
леелелелеле, заеби. Все едно не съм питал
 
Добре и без това вече ми е странно да ти обяснявам, за всеки ред който напиша.
 
Това е толкова субективно. Добри са тези, които хем няма да ти вземат много пари, хем ще ти свършат работа. Ако трябва да ги замеряш с хиледарки есик ти от сео-то, но и тогава няма гаранция, че ще ти свършат работа. Май големите сайтове, не ходят и не са ходили при сео фирми да им класират продуктите и услугите. Такова СЕО е за мишоците дето искат да се класират сред другите мишоци.
 
Ето ви класиране на SEO фирмите в България


Значи класирането на най-добрите SEO Фирми според цитираната класация е:

1. optimystica.com
2. websitepr.eu
3. ideamax.eu
4. kipo.bg
5. ganbox.com
6. seom.bg
7. websitedesign.bg
8. 3dwebdesign.org
9. netpeak.bg
10. seosof.com
 
Последно редактирано:
  • Haha
Реакции: Sky
Мислите ли, че добрите SEO компании им пука, дали по дадена дума, свързана със СЕО оптимизация, се класират първи?
 
Последно редактирано от модератор:
Не знам по какви "фактори" определят дали са най-добри. Може би ROI на инвестираното за оптимизацията? Или по техния маркетинг? Присъствие по събития и конференции?
 
Привет, работил съм с NetPeak, theSeo, Cloxy, Ideamax, определено NetPeak са сериозен титуляр, тука не говорим за тип сайт dreshnik.bg а за olx примерно, хората работят доста сериозни и всичко е цифри и сериозна подредена структура спрямо проекта.

Поздрави,
Станимир
 
С две статии в блог на ливежурнал влизаш спокойно в топа по сео оптимизация.
 
С две статии в блог на ливежурнал влизаш спокойно в топа по сео оптимизация.
Не вервам))) Що мислиш така? Аз имам там един блог там, ама нещо не съм влязъл в топа по ключова дума "SEO Бългрария". То дали ще е там или на блогер каква е разликата?
 
Привет, работил съм с NetPeak, theSeo, Cloxy, Ideamax, определено NetPeak са сериозен титуляр, тука не говорим за тип сайт dreshnik.bg а за olx примерно, хората работят доста сериозни и всичко е цифри и сериозна подредена структура спрямо проекта.

Поздрави,
Станимир
Интересно, защото Cloxy каза, че не те познава изобщо...
 
SEO... за българския пазар.
Това или е добре организиран майтап с много актьори, или самоподхранваща се масова истерия.
 
Интересно, защото Cloxy каза, че не те познава изобщо...

Привет, защото си нямаш познания за бизнес, аз работя за клиенти, заданията се задват от фирмата за SEO, програмист на даден клиент въвежда изискванията от оптимизатора, но това ти е далечно разбирам те идеално. Не работим директно със тези компании. Единствено съм работил директно само със NetPeak но там са голямата лига, това е истината колкото и странно да звучи е така.

Поздрави,
Станимир
 

Горе