Най добрите SEO специалисти в България

Remind e сериозен топ 3 или топ 5 по цена на час, за консултация.
 
Привет, какво е SEO гупите г-н Стил? Може би имате предвид, групите?

Поздрави,
Станимир
 
Какви са тия СЕО групи?
Нещо във Фейсбук ли?
Тва би било майтап само по себе си...
 
Какви са тия СЕО групи?
Нещо във Фейсбук ли?
Тва би било майтап само по себе си...
Хората се махнаха от този форум заради ламерите и спамърите и си направиха групи за SEO
 
Е тук поне хората получават беклинкове към сайтовете си :D


Някой би ли дефинирал "най-добри" по тази тема? Най-компетентни? С най-добро ROI? С "най-як" маркетинг?
 
Хората се махнаха от този форум заради ламерите и спамърите и си направиха групи за SEO
Правя асоциация с една специална олд-скуул категория юзъри, дето пишеха високопарно и ползваха "изработка на уеб сайт" и "СЕО" като основни думички да си рекламират иначе шитавите корпоративни сайтчета. И повечето бяха на някаква по-достопочтена възраст и обичаха да се изживяват като лектори по местни конференцийки и т.н.

Близо ли съм? :)
 
Правя асоциация с една специална олд-скуул категория юзъри, дето пишеха високопарно и ползваха "изработка на уеб сайт" и "СЕО" като основни думички да си рекламират иначе шитавите корпоративни сайтчета. И повечето бяха на някаква по-достопочтена възраст и обичаха да се изживяват като лектори по местни конференцийки и т.н.

Близо ли съм? :)
Далеч си
Това е групата
https://www.facebook.com/groups/seo.marketing.bg/
 
Ох, не ги виждам понеже ФБ акаунт действащ немам, ама ще приема на доверие че сте отбор юнаци.
 
Remind e сериозен топ 3 или топ 5 по цена на час, за консултация.
Кое му е многото, 100 лева => като отделиш 5-6 часа преди да говориш, за да си адекватен с какво имат по сайта = > да и опишеш промени, които е хубаво да направят, да и направиш одит по страниците [начална, категории ако имат, single на продукти/ услуги, статични страници, някакви layouts и т.н.. минава време] и какво нямат и какви промени трябва, да събереш инфо за конкуренцията, какви линкове имат и да прецениш как да процедират. После 2 часа talk , се събират към 12 лева на час, за теб ако са много не знам... Хора всякакви.
 
Кое му е многото, 100 лева => като отделиш 5-6 часа преди да говориш, за да си адекватен с какво имат по сайта = > да и опишеш промени, които е хубаво да направят, да и направиш одит по страниците [начална, категории ако имат, single на продукти/ услуги, статични страници, някакви layouts и т.н.. минава време] и какво нямат и какви промени трябва, да събереш инфо за конкуренцията, какви линкове имат и да прецениш как да процедират. После 2 часа talk , се събират към 12 лева на час, за теб ако са много не знам... Хора всякакви.
Може и малко да са, не съм писал, че са много. Тук във форума като гледам доста хора ги правят безплатно тези неща.
 
Последно редактирано:
Може и малко да са, не съм писал, че са много. Тук във форума като гледам доста хора ги правят безплатно тези неща.
Тъп си бате, ама няма да се оправиш - накарай тея дето са ти дали някакво мнение в тема, да ти преглеждат сайта и конкуренцията и после 2 часа да ти говорят как да си оправиш сайта и да излизаш напред, ама за без пари. И дай ги тези, да ги ползвам и аз.
 
Мале отворих мобилната версия и затворих, даже не можах да видя кой е в "топа", тоя сайт все едно братовчед ми в училище го е правил. Фрапиращ избор на цветове!:)
 
Сайтът на Нетпийк има 77% баунс рейт...

#juststaying
 
Мале отворих мобилната версия и затворих, даже не можах да видя кой е в "топа", тоя сайт все едно братовчед ми в училище го е правил. Фрапиращ избор на цветове!

Кажи му на братчед ти да смени цветовете :), или да напише да не влизат хора, като теб, с фотоепилепсия :)
 
След Ъпдейта на Google има ли пострадали

Класиране на SEO фирмите в България - сравнение за последните 15 дни след ъпдейта

 
Последно редактирано:

Горе