Най-добрия хостинг провайдер!

Най-добрия хостинг провайдер

  • Host.bg

    Votes: 207 70.6%
  • ICN.bg

    Votes: 8 2.7%
  • SuperHosting.bg

    Votes: 38 13.0%
  • FColor.bg

    Votes: 7 2.4%
  • ns1.bg

    Votes: 7 2.4%
  • QHoster.net

    Votes: 2 0.7%
  • ICD.bg

    Votes: 5 1.7%
  • CBOX.biz

    Votes: 2 0.7%
  • Hostbulgaria.com

    Votes: 10 3.4%
  • Inbg.eu

    Votes: 7 2.4%

  • Общо гласове
    293
Статус
Not open for further replies.
bgkulinar, прави си, не съм прехвърлял домейни. Но веднъж като оплесках разплащанията, съпорта оправи всичко и ми спести загуба на $$$. Затова съм останал с добри впечатления от тях :)

Може би ще ми се наложи да хоствам нов проект, домейн сигурно от GoDaddy ще си купя, кажи твоята препоръка за хост?
 
аз лично съм супер доволен от един щатски - z555.com
занимават се само с хост, пичовете са руснаци, отговаря до 20-30 минути ако има проблем, а досега е имало само с един от домейните ми, вместо индекса 2 пъти ми даваше че няма нищо, но го оправиха за 20-30 минути, а аз имам 13 при тях на един хост, 100ГБ и всичко друго неограничено за $71 на година,
и онзи ден правиха ъпдейт на сървърите и за около час не работиха ,но ми бяха писали мейл няколко дни по-рано ...
 
Продавам на хората с малки пишки устроиства за уголемяване на пениса искаш ли да ти пратя едно безплатно (срещу тестемониал за резултата). А ако ти трябват и хапчета за уголемяване иди до най-близката аптека и питай фармацевта (в бг аптеките се продват хапчета за уголемяване на пенсиа и са на по изгодна цена отколкото да си ги купиш оналин.....)

Стига си хеитърствал бате....

Хахахахахахаха! :lol:
 
За една година със СуперХостинг имам само една забележка към тях...

Хехе, няма да забравя една тема в друг форум: 'Кое аджеба му е суперското на суперхостинг'
По темата: аз съм с ICN и съм много доволен,нямал съм проблеми, а съпорта им е на много високо ниво :)
 
Здрасти,

Аз разбира се няма да пиша, кой е най-добър и кой не, но ми се завъртя в главата следното пожелание. Догодина по това време Predpriemach.com да има цяла секция за уеб хостинг, където да се обсъжда, кои са най-добрите VPS и Dedicated сървър доставчици.

Ако ми се сбъдне пожеланието, това значи, че форума ще е напред, а пък IT индустрията у нас ще е дръпнала много.
 
Аз съм използвал хостинг от хост.бг, диексбг.ком, суперхостинг.бг и исн.бг и TOPHOST.bg - ако изобщо него го броим за хостинг ( По-известен като ТЪП хост )

Най-много съм използвал на исн.бг и съм много доволен от тях.

За другите немога да кажа нищо лошо, с изключение на диексбг.ком - завлякоха ме с един домейн... Домейна беше платен за 2 години при тях и изведнъж се оказа, че те са го регистрирали за 1 година и познайте кой изгуби... Домейнът е на моя организация, която още неможе да го вземе - държи се от някакъв регистратор...

Не ми се занимва със съдилища иначе бих се разбрал с тях - съсипаха нещо градено 3 години !!!

PS.: TOPHOST - най-най-най-лошия хостинг и обслужване, което можете да си представите !
 
Последно редактирано:
Моля да изтриете този постинг... исках да споделя как 20-30 минути говорих със съпорта на един от тук дискутираните доставчици и ми се струваше тотално неадекватен (спящ, или по-скоро - пиян), но гледам, че след като си излях мъката тук все пак са ми решили проблема, така че не искам да ги критикувам, все пак да не ме изгонят и да ми отворят работа по местене на сайтове ;)

P.S. Има някакъв проблем с този форум когато се използва "advanced" режим, постоянно остават някакви странни HTML символи след всяко мое съобщение, които не са умишлени, а и не мога да отстраня... :(
.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 10pt; line-height: normal } p { margin: 0px; }
 
Последно редактирано:
.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 10pt; line-height: normal } p { margin: 0px; }Малко се получава като спам, но да пробвам... между другото, използвам Opera, мисля, че е browser specific... :)
 
.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 10pt; line-height: normal } p { margin: 0px; }Така или иначе това ще бъде изтрито... да, пак се получи, само че този път в началото на съобщението. Сега ако редактирам предходното съобщение, пак ще се озове под, не над него... но винаги остава :(*А иначе като си пиша, няма такова нещо, само след като се пусне се вижда. Сигурен съм, че е нещо свързано с Opera, но все пак това е третият по ред на порзваемост browser в света :wink:
 
имам акаунти в няколко хостинг провайдъра и тези, от които нямам никакви забележки и винаги съм получавал бърз и адеквател отговор от съпорта са inbg.eu и fcolor.bg.
Ако трябва да слагате сериозен проект, задължително си изберете някои от тези двата. Лично мнение и препоръка :)
 
това е CSS сякаш се опитваш да смени фона и FONT-a :D
 
И аз имам акаунти при две Български хостинг фирми топхост.бг (проблемен хостинг са си) и qhoster.net (отзивчив съпорт - адски примамливи оферти).
За qhoster.net ме спечели факта че дори хостинга им за 20.06лв/година предлага неограничен брой addon домейни. Kакто вече споменах съпорта е отзивчив.
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Въпроса е да не ти се налага да се обръщаш към съпорта. ;)
Аз Ви препоръчвам icdsoft.com, канадски хостинг е това, но ни веднъж не е прекъсвал и не съм имал проблеми. Вярно малко е скъп, но си струва.
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Според мен ns1.bg са дъ бест
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Ако сайта ти е ХТМЛ и спазваш приличен брой посетители под няколко стотин, да . дъ бест са.
 
От: Re: Най-добрия хостинг провайдер!

Извинявам се за офф-топика.

Сигурен съм, че е нещо свързано с Opera, но все пак това е третият по ред на порзваемост browser в света :wink:

Аз си написах съвсем базов WYSIWYG, който работи нормално на 4 браузъра, само трябва да оправя save-а в Opera.

P.S. базов ще рече само с най-важните възможности за редактиране на текст, но иначе го преправих така, че да мога да редактирам отделни DIV-ове в страницата на която се намира и след това да сейввам&reload-вам само конкретния DIV - с помощтта на AJAX.

Ама още не е готово за демонстрация. Ако някой се интересува - да драсне едно ЛС :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе