Най-добрия хостинг провайдер!

Най-добрия хостинг провайдер

  • Host.bg

    Votes: 207 70.6%
  • ICN.bg

    Votes: 8 2.7%
  • SuperHosting.bg

    Votes: 38 13.0%
  • FColor.bg

    Votes: 7 2.4%
  • ns1.bg

    Votes: 7 2.4%
  • QHoster.net

    Votes: 2 0.7%
  • ICD.bg

    Votes: 5 1.7%
  • CBOX.biz

    Votes: 2 0.7%
  • Hostbulgaria.com

    Votes: 10 3.4%
  • Inbg.eu

    Votes: 7 2.4%

  • Общо гласове
    293
Статус
Not open for further replies.
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Здравейте, може въпроса да ми е тъп, но все пак да попитам защото не съм наясно. Качил съм си сайта на HostGator, и искам да попитам ако искам да си кача втори сайт, трябва ли да си отварям нов акаунт в HostGator и да плащам още 7 долара месечна такса, или мога да си кача сайта на сегашния ми акаунт.
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

О и аз имах проблеми с тях. Спряха ми сайта и ме уведомяват в последствие, че съм им товарил сървъра (8% натоварване от моя сайт при ~500 посещения дневно на "народен" хостинг план) и да почна да си плащам по 15лв. месечно иначе няма да го пуснат. Питам ги какви са ресурсите на сървъра, като същевременно си пооптимизирах кода. Ресурсите са: CPU: Intel Xeon @2.40GHz
MEM: 2G, а сайта ми вече товарел 4%. Спрян отново и достъп до public_html - Forbidden. През ftp преименувах public_html направих нова директория със същото име и публикувах съобщение, че сайта се мести.
Резултата от цялата гимнастика бе - загуба от над 50% от дневните посещения. Google PR падна от 4 на 0. :(
Около месец след като си преместих сайта и домейна го прехвърлих към godaddy получавам съобщение от ns1.bg, че сайта ми товарел много. Писах им, че сайта ми от месец е преместен към друг хостинг провайдър и не е възможно нещо да товари. Минаха няколко дни в размисъл от тяхна страна и ми отговориха, че се пообъркали и мога да си ползвам акаунта. Влязох да проверя как са нещата с ftp-то ... старата ми вече преименувана директория public_html си стои все още със статус Forbidden и не може да се изтрие, а е пълна с файлове с общ размер над 500МВ. Тези 500МВ ми се отчитат от cpanel-a. :(
 
Последно редактирано:
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Снощи се преместих при space.bg
Евала му правя на съпорта!
Ще ги питам след днешния ден как е натовареността. :)


п.п. Иначе ти с този "народен" малко си се "престарал" :) Аз считам, че "еврохостинг" си е нормалелн за сайт с 500-600 посещения дневно, но явно се бъркам.
Интересното в случая е, че откакто съм при тях (5 месеца) - посещенията се вдигат едвам едвам и за последния месец да са скочили със 100 :) ...как така изведнъж почнах да им товаря не знам.
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе