Най-доброто правителство след повратната 97 година

Най-добро управление след 97

  • Иван Костов

    Votes: 21 61.8%
  • Симеон Сакскобурготски

    Votes: 8 23.5%
  • Сергей Станишев

    Votes: 3 8.8%
  • Пламен Орешарски

    Votes: 2 5.9%

  • Общо гласове
    34
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Значи имаме същите заплати, същия стандарт на живот, същите свободи и промяна няма? Наистина ли?

Ти ми кажи, има ли истинска реформа в разходната част на бюджета
Приходната част всеки на власт си гони събираемост, но къде отиват тези пари и как може да се помогне на икономиката никой не казва
А икономиките които се развиват са със държавно подпомагане
Вижте турската и бразилската икономика, също и китайската
 
От: Re: От: Re: От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Ке? Ходи в корекома и си купи банани :)
Аха ти си от дебелокожите тапири
Ми ко да ти кажа, ти си толко прост, че и на чукотка може да ядеш банани, ама ледени... близалки
 
От: Re: От: Re: От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Аха ти си от дебелокожите тапири
Ми ко да ти кажа, ти си толко прост, че и на чукотка може да ядеш банани, ама ледени... близалки

Маймунке , яж си банана, хапчетата и си лягай .
 
Re: От: Re: От: Re: От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Аха ти си от дебелокожите тапири
Ми ко да ти кажа, ти си толко прост, че и на чукотка може да ядеш банани, ама ледени... близалки

Не разбирам от къде дойдоха обидите? Селташкото поведение ти е даденост или нещо с което си се сдобил в последствие?

Просто ти дадох пример за една дребна промяна от соц. време и сега, за да си направиш разликите. Явно не вдяваш. Ще оставя аудиторията да си прави изводите кой какъв е, най-вече прост ;)
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Динтроникс е дебил. Всеки който му чете изблиците трябва да е наясно какво помиярче ги пише...
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Не разбирам от къде дойдоха обидите? Селташкото поведение ти е даденост или нещо с което си се сдобил в последствие?

Просто ти дадох пример за една дребна промяна от соц. време и сега, за да си направиш разликите. Явно не вдяваш. Ще оставя аудиторията да си прави изводите кой какъв е, най-вече прост ;)

Ами сърбеше те гъза и реши да се пробваш да та почеша, виж си придния коментар ими кажи кво значи
Изтълкувах го като форма на заяждане, ако си искал да кажеш нещо друго, може да го направиш в близките 24 часа
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Динтроникс е дебил. Всеки който му чете изблиците трябва да е наясно какво помиярче ги пише...
А ти си грешка на природата и само руска ракета маже да ни избави от тебе
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Лягай , че бизнес те чака утре. Събирай за хляб Добруджа....
Пак отиде да ми опонираш с битовизми, което значи че си голям селяндур
Въобще що се занимавам с тебе ве капут, толкоз си прост, че не знаеш кой ти плаща за изцепките
От Ирландия ти плащат хамбургерите, а от Герб ремонта на терасата и две пешки метър си, ако земат властта
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Пак отиде да ми опонираш с битовизми, което значи че си голям селяндур
Въобще що се занимавам с тебе ве капут, толкоз си прост, че не знаеш кой ти плаща за изцепките
От Ирландия ти плащат хамбургерите, а от Герб ремонта на терасата и две пешки метър си, ако земат властта

Кога видиш толкова държави , колкото съм видял аз тогава ще се занимаваш с мен. Ти излизал ли си от България маймунке ? Или няма пари за самолет ?
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Ти ми кажи, има ли истинска реформа в разходната част на бюджета
Приходната част всеки на власт си гони събираемост, но къде отиват тези пари и как може да се помогне на икономиката никой не казва
А икономиките които се развиват са със държавно подпомагане
Вижте турската и бразилската икономика, също и китайската


Една държава само бюджет ли е? Само разходната част на бюджета ли е определяща? И да, дори тя е твърде различна.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

ктомов - кому са нужни банани, когато свинското е било стотинки на килограм
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

ктомов - кому са нужни банани, когато свинското е било стотинки на килограм

На вегетарианците са нужни - аз не мисля, че татовото време е за предпочитане и не разбирам тая носталгия по него. Свинското може да е било стотинки, но за да го купиш са ти трябвали връзки и обикаляне да го намериш. Нито комунизъм, нито капитализъм можем да направим ние, щото сме крадливо и завистливо племе, да ме прощават патриотите.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

ктомов - кому са нужни банани, когато свинското е било стотинки на килограм


Всъщност, 4 лв. При около 200лв заплата.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Всъщност, 4 лв. При около 200лв заплата.

Не му пиши, че ще му разбиеш фантазиите за стинките... , то комунето не знае какво е било тогава, но лелей за него период ...
 
Последно редактирано:
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Свинското може да е било стотинки, но за да го купиш са ти трябвали връзки и обикаляне да го намериш.

Ба си фолклора!
И това го пише българин - роден и израсъл в България? Или бъркам?

След още 25 години вероятно ще се пише, че българите преди 1989 година масово са живеели в лагер Белене...

Всъщност, 4 лв. При около 200лв заплата.

Ако споменеш годината, както и вида месо, има шанс да си коректен.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Ами да речем 86та. Видовете свинско нямаха особени разлики в цените си, ако не говорм разбира се за дреболии, уши, бузи и подобни. Твоите наблюдения различни ли са?
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Кога видиш толкова държави , колкото съм видял аз тогава ще се занимаваш с мен. Ти излизал ли си от България маймунке ? Или няма пари за самолет ?

Голям смях. Колко държави си обиколил, бе пътешественик. Да не мислиш, че ме интересува.
Вадя си изводи от простотиите, който пишеш и виждам, колко издишаш, баси надувката.
 
От: Най-доброто правителство след повратната 97 година

Голям смях. Колко държави си обиколил, бе пътешественик. Да не мислиш, че ме интересува.
Вадя си изводи от простотиите, който пишеш и виждам, колко издишаш, баси надувката.

Чакай да видим - Англия , Ирландия , Франция , Гърция, Турция, Испания, Белгия, Финландия, Германия, Полша, Швеция, Швейцария, Италия, Холандия, Оман , Обединени Арабски Емирства... може и да изпускам някои . Излез и ти малко навън, виж света и тогава си формирай мнение. Не може да пасеш овце в село Трънково и да се налагаш като капацитет по всеки въпрос в форума.
59806_86.gif
 

Горе