Най-доброто CV, на което съм попадал

От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Братле, разбукал си се нещо. Да ти тръсим нещо, че съблазняваш ората. :-o
Пък оня накрая е за фън частта.
Ето това CV също е много на място... :) Евала на такава креативност!
[video=youtube;Kb-UdRa0Vaw]https://www.youtube.com/watch?v=Kb-UdRa0Vaw[/video]
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

.............
 
Последно редактирано:
Здравей и добре дошъл при нас. :) Надявам се да изкараш добре тук.

Зависи много дали си струва. Представи си, че кандидатстваш за работно място, на което ще получаваш едно 3К лева на месец. Малко ще се постараеш да ги впечатлиш. ;)

Ще се пълни още темата. Дано някой изрови нещо, ето едно от мен:

Best-CV-template-7-750x750.gif


resume-design-9.jpg
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Аз бях решил да си правя леко фън портфоилио, но после се отказах защото реших, че е прекалено несериозно, ето как трябваше да изглежда в общи линии, свинята между другото казваше някаква глупост, но го замених с многоточие:)
Как смятате удачна ли е нотка на хумор в портфолиото или това няма да бъде прието добре?

image.jpg
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

buymore има идея, но тези картинки... Няма да се възприемат добре защото те носят тежестта на представянето, а те не са твои. Още повече че може би нямаш право и да ги ползваш (дори и в cv).
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

buymore има идея, но тези картинки... Няма да се възприемат добре защото те носят тежестта на представянето, а те не са твои. Още повече че може би нямаш право и да ги ползваш (дори и в cv).

Как да не са мои аз съм ги рисувал, щом не различи значи съм се справил добре, друг е въпроса, че съм ги прерисувал, ако има такава дума изобщо:)
Може да съм решил да показвам умения в "прерисуване", всъщност идеята на картинките е съвсем друга, не е да показва каквито и да било умения, а са използвани просто като визуални изразни средства и по-скоро съм целял въздействието на познат анимационен герой, но може би си прав/а - да, нямам право да ги използвам дори и в CV.

П.П. А от аватара да махна ли прасето:)?
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Как да не са мои аз съм ги рисувал, щом не различи значи съм се справил добре, друг е въпроса, че съм ги прерисувал, ако има такава дума изобщо:)
Може да съм решил да показвам умения в "прерисуване", всъщност идеята на картинките е съвсем друга, не е да показва каквито и да било умения, а са използвани просто като визуални изразни средства и по-скоро съм целял въздействието на познат анимационен герой, но може би си прав/а - да, нямам право да ги използвам дори и в CV.

П.П. А от аватара да махна ли прасето:)?

Как му викаш прасето само :D :D :D
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

И аз съм правил тестово мое СV... най - готиното беше, че го бях кръстил SV и събра доста шервания :) из соц. мрежите. Какъв срам брах...

cv-2.png
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

............
 
Последно редактирано:
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

tedkata_m, със сигурност сериозна компания няма да му се изсмее. Взимали са ме на работа с много забавно СV. И хората ме приеха абсолютно на сериозно. За съжаление домейна падна и не съм си играл да го местя, а и вече не е толкова актуално.
Тук отново е важно какъв ти е таргета. Аз имам няколко СV-та когато кандидатствам за работа.
 
Последно редактирано:
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Ето това CV също е много на място... :) Евала на такава креативност!
[video=youtube;Kb-UdRa0Vaw]https://www.youtube.com/watch?v=Kb-UdRa0Vaw[/video]

Клипчето е страхотно, кратко, стегнато, ясно и в същото време разказва история и е креативно
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Имаше една статия "Топ 10 най-добри CV". Ако я намеря ще я споделя!
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Докато при нас съществува "шаблон" на CV и работодателите му се радват, такива клипчета ще гледаме нанайси...за жалост!
 
От: Най-доброто CV, на което съм попадал

Защо не направите темплейт, който ще се попълва от хората и ще си вадят креативни CV-та, като проект на Успей с нас? :) Това ще доведе трафик от цяла България, ако се популяризира добре.
 

Горе