Най-добър домейн регистратор - Пето издание

Miloykov

New Member
Здравейте,

LifeHacker правият класация за най-добър домейн регистратор. Може да гласувате от
тук

За кой ще гласувате?
- Аз гласувах за Namecheap
 
От: Най-добър домейн регистратор - Пето издание

само аз ли не видях моите фаворити :(

е няма такава тъпа класация,но е интерсно

тука трябваше да има вече бг регистратор

къде може да се намери 1- во издание,ако това е 5 - то?
 
От: Най-добър домейн регистратор - Пето издание

Естествено за Namecheap :)
 
От: Най-добър домейн регистратор - Пето издание

name.com с 2 ръце :)

на единия домайн с купони си начатках домайн прайваси за години напред безплатно :)
 
От: Най-добър домейн регистратор - Пето издание

namecheap ми блокираха домейна, по точно те реселват едни други глупаци.
 
От: Най-добър домейн регистратор - Пето издание

namecheap ми блокираха домейна, по точно те реселват едни други глупаци.

Кой риселват?

Дай някои алтернативи на годеди, които са добре според теб, че нещо може да ми потрябва нов регистрар по някое време. Аз досега си мислех, че нейчийпа са ок.
 
От: Най-добър домейн регистратор - Пето издание

moniker пробвай, доста добри отзиви има, там имам 1 домейн, мисля че @Noke би се изказал за моникер по-компетентно.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33731 тук бях писал инфо кои реселват и как ме изнудиха и ми блокираха домейна, нищо че това, което продавах е напълно легално в България.
 
  • Like
Реакции: Alf
От: Най-добър домейн регистратор - Пето издание

Кой риселват?

Дай някои алтернативи на годеди, които са добре според теб, че нещо може да ми потрябва нов регистрар по някое време. Аз досега си мислех, че нейчийпа са ок.

namecheap са ресейлъри на enom

dynadot са добри
namesilo също
moniker са малко мнителни

ползвам и четирите фирми
 
  • Like
Реакции: Alf
Re: От: Най-добър домейн регистратор - Пето издание

namecheap ми блокираха домейна, по точно те реселват едни други глупаци.

мдам реселват еном, а еном блокира за глупости така че да не може да си ползвате домейна повече

Годеди блокират за същите глупости но поне ви дават да си прехвърлите домейна след като платите $75 глоба

Има регистратори който не се занимаат с такива глуости ама са им по $15 домейните и нямат промоции...
 
От: Най-добър домейн регистратор - Пето издание

За namesilo какво ви е мнението, имате ли наблюдения?

Ако са ОК, заслужават отделна тема направо! Защо - защото с прайвъсито включено в цената избиват рибата, няма дади няма мади - $9 за всичко!!! Сега ги видях, thanks to BlackFriday и направо се откъртих, защото аз все още не мога да видя реална причина тва прайвъси да е колкото домейна примерно при таткото.
 
при таткото пазаруваш на групи от 5 така прайвъсито е безплатно а при подновяване с втория купон от тази тема излизат по 12 и малко с праивъсито
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=26949
 
От: Най-добър домейн регистратор - Пето издание

Ползвам с години namecheap и досега не съм имал никакви проблеми. За Namesilo - ползал съм ги, добри са, нямам оплаквания никакви. Dynadot и от тях нямам оплаквания. Същото така и от domain.com нямам оплаквания, за register.com имат изгодни промокодове, но трябва преди да изтече домейна да го прехвърлиш, че иначе 30 долара е подновяването, което е автоматично.
 
От: Най-добър домейн регистратор - Пето издание

при таткото пазаруваш на групи от 5 така прайвъсито е безплатно а при подновяване с втория купон от тази тема излизат по 12 и малко с праивъсито
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=26949

a name silo - то излиза 8.99 стандартно без нужда от кодове както изглежда!
 

Горе