Най-евтин вариант за сайт за групово пазаруване

K.D.Sign

New Member
Търся най-евтиният вариант за създаване на сайт за групово пазаруване, защото не съм сигурен как ще тръгне, а и на никой не му се дават излишно пари, нали така
Значи искам да пробвам този сектор. Как да го пробвам с най-малко инвестиции
Ако има нещо на WordPress, още по-добре :)
 
От: Най-евтин вариант за сайт за групово пазаруване

Най-евтиния и работещ вариант ще ти е: Общо: 1498лв от тук http://grouponza.com
Има и разни теми за WP може да ги разгледаш.
 
От: Най-евтин вариант за сайт за групово пазаруване

Таз класация да не е от преди две години
 
От: Най-евтин вариант за сайт за групово пазаруване

Мерси ъпхиро, та почерпа нещо :rolleyes:
 
От: Най-евтин вариант за сайт за групово пазаруване

Ако има нещо на WordPress, още по-добре :)
На времето тунинговах за Блинки това и му интегирах ePay.

Тема+плъгин, като имам чувството, че са писани от два отделни екипа. Темата е направена леко дърводелската, плъгина е добър и лесно се хуква в него.
 
От: Най-евтин вариант за сайт за групово пазаруване

Най-евтиния и бърз вариант е да купиш готов сайт - т.е. от някой чийто сайт не е провървял. Спокойно може да намериш за 100-300 лв. (дори само системата да е).
Другия по-евтин и по-трудоемък е да направиш елементарен сайт (html или wp) в който да качваш офертите ръчно (на първо време докато потръгне - след това лесно ще платиш да ти направят добър сайт).
Един сайт за групово пазаруване не е нищо повече от един онлайн магазин - само трябва да добавиш един брояч за време (може и бутафорен) и си готов.

Но по-големия проблем ти е намирането на интересни оферти - мислил ли си за това?
 
От: От: Най-евтин вариант за сайт за групово пазаруване

На времето тунинговах за Блинки това и му интегирах ePay.

Тема+плъгин, като имам чувството, че са писани от два отделни екипа. Темата е направена леко дърводелската, плъгина е добър и лесно се хуква в него.

+ това в момента е намалено 50% с код LUCKYONEза всички планове. Можеш да има най-евтиния за 40$, което си е оферта.
 
От: Най-евтин вариант за сайт за групово пазаруване

Прав е Kreayshawn, конкуренцията е много голяма. Но ако имаш източник на оферти - защо не
 
От: Най-евтин вариант за сайт за групово пазаруване

Според мен най-добрата инвестиция в сайт за колективно пазаруване е, ако въобще не се хващаш с това.
Само ще си изгубиш времето и парите.
А ако си го решил твърдо - Успех!
 
От: Най-евтин вариант за сайт за групово пазаруване

може да има човека нещо предвид, скрати козове в ръкава, така да се каже :)
 

Горе