Най-кликаните места по сайтовете ви

ZzZaPyr

Member
http://www.feng-gui.com/Default.aspx
Много полезно сайтче - показва кои са най-кликаните места по вашите страници , изключително удобно ако се чудите къде да си поставите adsense-a например ;)
Недостатъка (според мен) е , че показва само горната част на страницата (поне при мен) и не можете да видите как се клика по надолу :)
Има и такъв ajax tool но имах проблеми с инсталацията му , затова засега си набавям информацията от тук :)

Надявам се да ви е от полза :)
 
ZzZaPyr каза:
http://www.feng-gui.com/Default.aspx
Много полезно сайтче - показва кои са най-кликаните места по вашите страници , изключително удобно ако се чудите къде да си поставите adsense-a например ;)
Недостатъка (според мен) е , че показва само горната част на страницата (поне при мен) и не можете да видите как се клика по надолу :)
Има и такъв ajax tool но имах проблеми с инсталацията му , затова засега си набавям информацията от тук :)

Надявам се да ви е от полза :)

Хехехехе на мен на единия сайт ми дава че кликат върху header-a където няма нито банер нито нищо :) Нещо не ми се вижда много сигурен този инструмент :twisted:
 
И на моя го дава хедъра и двата sidebar-a
Обявнявам си го по следния начин:
Обикновенно хедъра е връзка водеща към началната страница и го използват за това. Аз например където има лого водещо към началната страница винаги го използвам пред бутон "Начало"
Тук използвам логото "ПРЕДПРИЕМАЧ" вместо да цъкам на "PREDPRIEMACH.COM форуми.
Така съм свикнал и ми е по-удобно. :)

Митака каза:
Имаше още един такъв скрипт, който поставяш на сървъра си и слагаш код на страницата, която искаш да следиш - ClickHeat.
Точно тоя ми правеше проблеми и не успях да инсталирам затова го за***х ;)
 
ZzZaPyr каза:
И на моя го дава хедъра и двата sidebar-a
Обявнявам си го по следния начин:
Обикновенно хедъра е връзка водеща към началната страница и го използват за това. Аз например където има лого водещо към началната страница винаги го използвам пред бутон "Начало"
Тук използвам логото "ПРЕДПРИЕМАЧ" вместо да цъкам на "PREDPRIEMACH.COM форуми.
Така съм свикнал и ми е по-удобно. :)

Точно това ми е странно. В header-а няма никакъв линк. Той е простo gif изображение :lol:

Митака каза:
Имаше още един такъв скрипт, който поставяш на сървъра си и слагаш код на страницата, която искаш да следиш - ClickHeat.
Този скрипт може да покаже по-реално къде се клика най-много. Даже мисля да го пробвам като имам време! Благодаря че го сподели :wink:
 
Recent generated heatmaps:
Тука гледам само ваще сайтове за косопади :lol:
 

Горе