Най-невървежен сайт

Mimi_leo

Member
Най-невървежен сайт www.pazaruvane.info
Правен му е събмит по Бг категории няколко платени реклами вървяха седмица -обяви и социални мрежи и най- много до 100посещения стигнахме. Ако направите класация за най-невървежен сайт моя ще е победител. :lol:
 
От: Най-невървежен сайт

Може би проблема е в заглавието. Аз не разбрах какво означава "а�аВб�аОаМаОаБаИаЛаИ", както и другите текстове от сорта на "а�аЕаМб�аКаИб�б� аКаОаНб�аЕб�аН аВаИ аПб�аЕаДаЛаАаГаА аНаЕаВаЕб�аОб�б�аНаИ аПб�аОаЛаЕб�аНаИ аНаАаМаАаЛаЕаНаИб� !
аЁаАаМаО б�аЕаГаА аМаОаЖаЕб�аЕ аДаА аЗаАаКб�аПаИб�аЕ Volkswagen Touareg R5TDI / V6TDI
б� б�аЕаЛаИ 14 % аНаАаМаАаЛаЕаНаИаЕ !
а�аОаВаИб�б� Volkswagen Passat 2.0TDI аМаОаЖаЕб�аЕ аДаА аВаЗаЕаМаЕб�аЕ б� аОб�б�б�б�аПаКаА аОб� 15 % , аНаА б�аЕаНаА аОб� 47 152,- аЛаВ. б� а�а�аЁ !" :) .
 
От: Най-невървежен сайт

Сайта ти е просто ужасен. Не се обиждай, но не бих се задържал и 2 секунди
на него :( Няма как да има посещения. Най-лошото за подобен тип сайт е да
изглежда като правен в час по трудово от 3-ти А клас :(
А твоя е точно такъв. Вземи плати на някой да ти го направи да изглежда
професионално иначе никой няма да те вземе на серизоно :(
 
От: Най-невървежен сайт

Платих 700 лв за него и като сложим хостинг домейн и реклама ми излезе 1000
Малко ли ти се струват?

Еми предлагам Ви да си искате парите, защото ви е сложен готов темплейт и готова система за сайт. И не виждам за какво са ви искани 700 лв.
 
От: Най-невървежен сайт

Не съм съгласна с колегите.
Принципно сайтът не е лош, просто е доста празен.
Има време да се развие и да набере посещения.

Оправи тайтъла, като добавиш малко ключови думи.
Можеш да запълниш двата сайдбара, защото са празни...

Сега видях коментарите - 700 лв. за този сайт са прекалено много!
 
От: Най-невървежен сайт

Ама ти вярно ли. Ти или си много наивен или си много .....
Ама точно кой тип си не мога да определя. Ама нищо.
Трябва да има и такива като тебе. Баламурници им се
вика. За да има от какво да живеят тарикатите. На това
му се вика равновесие в природата. Като ги има едните
ще ги има и другите !!!
 
От: Най-невървежен сайт

Zack а ти никога и за нищо ли досега не си бил излъган-сигурен ли си че никога и за нищо не си влизал в категорията баламурници?
Благодя че ми напомни че има и такива като теб които на молба за съвет отговарят с обида- то за това всичко в около нас е такова.
 
От: Най-невървежен сайт

Точно това исках да ви попитам като професионалисти, тъй като ми предстои доплащане от 200лв за сайта - дали има смисъл да ги дам или просто да направия нов сайт, защото този няма бъдеще.
 
От: Най-невървежен сайт

Zack а ти никога и за нищо ли досега не си бил излъган-сигурен ли си че никога и за нищо не си влизал в категорията баламурници?
Благодя че ми напомни че има и такива като теб които на молба за съвет отговарят с обида- то за това всичко в около нас е такова.

Виж сега. Подразних се от репликата ти "Малко ли ти се струват"
Помисли малко и ще видиш защо дразни. И то доста.
А парите, които си дал са доста. За тях трябваше да разполагаш с
много по добър сайт !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И аз ти казах какъв ти е проблема. Това че си платил
не значи че сайта става за нещо. Подобен тип сайт дето са ти направили се прави
точно за 15 минути с качването на хостинга. САЙТА ТИ ИЗГЛЕЖДА СУПЕР АМАТЬОРСКИ!!!!
Какъв съвет повече искаш. Аз никога не бих ползвал услугите на подобен сайт.
То от един километър си личи, че не е сериозен. Ама карай.
 
От: Най-невървежен сайт

Точно това исках да ви попитам като професионалисти, тъй като ми предстои доплащане от 200лв за сайта - дали има смисъл да ги дам или просто да направия нов сайт, защото този няма бъдеще.

Гарантирам ти че няма НИКАКЪВ смисъл. Недей да ги доплащаш тези 200 лв. И ако е възможно си искай и останалите като й кажеш че това е готова и безплатна система пък да видим какво ще каже.
 
От: Най-невървежен сайт

По принцип за такива суми е хубаво да се подписва някакъв договор и/или да се искат някакви гаранции. Ако наемеш някое по-популярно студио за правене на сайтове, за тези пари биха ти изработили по-добър сайт като ще ти дадат и гаранции за качеството му. В случая май си се прецакала, което си е кофти. Иначе и мен са ме прецаквали с плащане за ония дето духа, макар и не точно в тази сфера, така че мога само да ти съчувствам.
Аз лично за толкова пари бих изработил много повече. Е, не ставам за дизайнер, но ти е бедна фантазията какви функционалности мога да създавам, а такъв сайт има нужда от точно такива неща.
 

Горе