Най-ниска Доставка в Цяла Европа

venci

Active Member
Здравейте Колеги,

търся фирмата даваща най-ниски цени за доставка в цяла Европа!

Пакетите ще са големи около 1-2 кг, с разбери 38x24x10

Със сигурност има много колеги които могат да помогнат!

Поздрави!
 
От: Най-ниска Доставка в Цяла Европа

Слагай си винаги код за проследяване е моя съвет.
 
От: Най-ниска Доставка в Цяла Европа

Аз съм доволен от GLS (Interlogistica) http://www.interlogistica.bg/bg/info/evropa/

Не знам дали е най-евтино, но не ти одират кожичката (dhl) и няма вероятност човека да забрави какво си е поръчал докато му го доставят (бг пощи)
 
От: Най-ниска Доставка в Цяла Европа

Благодаря за информацията колеги ... ако има други желаещи да споделят своя опит, нека напишат и те своите препоръки!
 
От: Най-ниска Доставка в Цяла Европа

За европа като цяло български пощи, работя с тях за Кипър , за една седмица пристига
За германия мога да ти препоръчам друга фирма , за същите пари като пощите ще ти ги докара за 3 дена
За англия пътуват разни бусчета незаконно . ползвам съм ги един път, но им загубих дирите, нямам телефоните им
 
От: Най-ниска Доставка в Цяла Европа

Най-евтино е Български пощи но там нещата са 50/50 и кода за проследяване работи само до напускането на границата на България
За Румъния най-евтини са Рапидо
За Европа като цена и сигурност Интерлогистика те работят с GLS
 
От: Най-ниска Доставка в Цяла Европа

За доставка в Европа - интерлогистика или спиди с дпд, за Германия, Унгария и Австрия имат добри цени. За пращане по пощата - само стоки с цена под 50 лева, за друго не стават...
 
От: От: Най-ниска Доставка в Цяла Европа

Най-евтино е Български пощи но там нещата са 50/50 и кода за проследяване работи само до напускането на границата на България
За Румъния най-евтини са Рапидо
За Европа като цена и сигурност Интерлогистика те работят с GLS

Защо да не работят кодовете на Български пощи ? Ако имаш предвид, че не може да се проследяват на техния сайт след като напуснат България, то всички пощи са така. Има си track-trace.com за следене след това или страницата на пощата в приемащата държава.
 
От: Най-ниска Доставка в Цяла Европа

С две ръце GLS т.е. Интерлогистика. За експресни доставки UPS. Те пък мисля, че работеха с In Time. В никакъв случай DHL.
 
От: Най-ниска Доставка в Цяла Европа

Пак ще пиша в твоята тема.
Значи ако не бързаш прекалено много с доставката ползвай си Български пощи. Слагай си номер и си свиркай. Може да си направиш и застраховка на пратката, мисля до 80 лева. Попитай в пощенската станция. Ако нещата които пращаш са евтини и можеш да преглътнеш част от тях да изчезнат, може и без проследяващ код да минеш. Освен това за Румъния, Сърбия, Македония цената ти е по-ниска от пратките за Европа. Германия, Австрия, Полша и Гърция в Български пощи се приемат пратки само като приоритетни и става по-скъпо.
Всичко е въпрос дали искаш да ти пристигат по-бързо или по-евтино.
 

Горе