Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

AMOUN

Well-Known Member
Ако искам да купя 10 -20 домейна .bg
има ли някаквуи отстъпки нещо и ниски цени или... и 1 и 10 и 100 все тая?
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Бах тая тишина :)

като на партийна прожекция ве?
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Ако искам да купя 10 -20 домейна .bg
има ли някаквуи отстъпки нещо и ниски цени или... и 1 и 10 и 100 все тая?

Аз лично не съм чувал да има такива отстъпки.
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Гледаш къде са най-добрите купони за отстъпки и вземаш от там. На 10 домейна с купон на суперхостинг за 10% ще спестиш към 70 лв. Може и да има по добри купони. Имаше такава тема наоколо ...
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Те и без това дават най-ниска цена, според мен не е колегиално, да им хакам и промо кодове :)
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Те и без това дават най-ниска цена, според мен не е колегиално, да им хакам и промо кодове :)

Много си станал жалостив бре:) Ръгай промото и да не ти пука, няма да ги фалираш. Туй че са те лапнали за клиент им е достатъчно, а и не е малко. А и пак им направихме реклама, не че не я заслужават.
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

ем те достатъчно дадоха... не помня кога беше, кога даваха големи намаления последно
и си взех за една година от тях на промо
Пък те наглииииии нагли... чак ми дадоха флашпамет и тениска на всичкото отгоре:)
и то голям размер тениската ей - набутах ги и с плат
еми ще купувам по малко :)
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

ем те достатъчно дадоха... не помня кога беше, кога даваха големи намаления последно
и си взех за една година от тях на промо
Пък те наглииииии нагли... чак ми дадоха флашпамет и тениска на всичкото отгоре:)
и то голям размер тениската ей - набутах ги и с плат
еми ще купувам по малко :)

Тениските са голям кеф, още си ги нося из къщи. Много качествени излязоха. Първата ми е от преди 4-5 години и не е мръднала ... Тениските им като хостинга деба:).... и флашка има, ама не я знам дека е ... Много се радвам и аз на подаръчета, не че не сме ги платили, ама друго е...
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Тениската я дръпна една продавачка, а флашката един приятел дева, само хоста ми остана и няколко домейня :)
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Как ги взимате тези тениски и флашки връзкарите:). И аз съм им клиент де, кво трябва да направя за да заблажа и аз :)
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Как ги взимате тези тениски и флашки връзкарите:). И аз съм им клиент де, кво трябва да направя за да заблажа и аз :)

Ти нямаш ли си на пайнер тениски ве?
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Как ги взимате тези тениски и флашки връзкарите:). И аз съм им клиент де, кво трябва да направя за да заблажа и аз :)

не ти трябват връзки :)

http://www.superhosting.bg/ -> хостинг план СуперПро или СуперХостинг

ти да не си мисли, че ги подаряват? :mrgreen:
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Про кодове за .бг едва ли има ...

Да, преди няколко дена регнах .бг през суперхостинг и нито един промо код, намерен във форума, не работеше...
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Ти нямаш ли си на пайнер тениски ве?

Ти пък като си запееш едно и също с месеци го повтаряш
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Ти пък като си запееш едно и също с месеци го повтаряш

то и твоя идол отдавна не е пускал нова песен и само му въртиш старите касетки, ама не се оплакваш нали...
па на мен ми мрънкаш!

Ти нали беше сърдита ма, за ко ми са опонирташ тука?
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

то и твоя идол отдавна не е пускал нова песен и само му въртиш старите касетки, ама не се оплакваш нали...
па на мен ми мрънкаш!

Ти нали беше сърдита ма, за ко ми са опонирташ тука?

Кой е сърдит и за какво ти май се взе на сериозно. Я припомни кой ми беше идола, че гледам се точиш за злопаметен цървул
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Какво е оптимист?
Уебмастър търсещ намаление на .bg домейни
:)
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

Кой е сърдит и за какво ти май се взе на сериозно. Я припомни кой ми беше идола, че гледам се точиш за злопаметен цървул

Знаеш ли по какво се познава, кога някой се взима насериозно? :0)

Фъф интернет е лесно да го познаеш -
Говори учтиво и делово.
Въпреки че е дребен предприемач, държи да се представи в най-позитивната светлина и да покаже обноски на човек със синя кръв...

Да си ме видяла досега да правя така ма Валдес?

Най ми е забавно с такива като правиш нещо дребно, я линкче, я банерче я нещо на ишлеме там и те ти говорят все едно си на рецепцията на мтел...
Те такива се вземат на сериозно.



ТИ нали ме спами с лични да не ти пиша повече и да не се занимавам с теб щото съм обидила майка ти ма?
сега ко стана забрави ли ? Аз че съм с алцхаймер помня па ти си младо момченце и забравяш...

Аз та убичам и та аресвам тебе, ко ми са дръФчиш? ЩО НЯМА ЕМОТИКОН С ФРЕНСКА ЦЕЛУВКА?
 
От: Най-ниска цена при .bg за купуване на много домейни ?

При много домейни, можеш да станеш регистратор направо. Тогава са по 35 лева мисля (без ДДС).
Но условието е да предплатиш домейни за 1000 евро и да платиш още 1000 евро за честта да си регистратор. Като теглиш чертата, едва ли ще е голяма далавера.
 

Горе