Най-популярните женски размери (дрехи)

CryptoInvest

Active Member
Чудя се кои са най-популярните женски размери, става въпрос за дрехи :D :D :D . Някои може ли да сподели ако има подобна информация.
Поздрави
 
M и L, ама на всички хипопотами и тюлени им се иска да влязат в S и XS. И понеже нямат чувство за себеоценка си поръчват S и XS - после хленчат по телефона, че не отговарял размера. Същото е със сутиените - тя отпреде е като 20 стинки под мушама, ама поръчала чашка C и задължително и пращаш 2 пакета памук бонус, да има кво да тури вътре.
 
Защо точно е въпроса?
Интересно ми е, но въпреки това може да се извекат доста полезни неща от този въпрос.
тя отпреде е като 20 стинки под мушама, ама поръчала чашка C и задължително и пращаш 2 пакета памук бонус, да има кво да тури вътре.
Та то тва си е класика. После пълни с чорапи хаха
 
S,M в България. А спрямо тюлените, ми писна да късат ципове и да праскат дънки в съблекалните на Еконт...
Хаха :D :D :D :D то няма лошо, и аз не съм от най-слабите ама не си поръчвам вталени дрехи за да изглеждам по добре :D :D :D безсмислено е като цяло :D :D :D
 
Дайте линкове на магазините си, ще пиша в bg-mamma, че не искате да продавате на тюлени, защото ви "ПРАСКАТ" (Катерина Ковачева е бакалавър по"Книгоиздаване" във Факултета по Журналистика и Масова Комуникация. Репортер е с ресор бизнес и пише за вестник ,,Труд‘‘, както и за онлайн изданието trud.bg. Външен автор е и в Go guide. Детската тематика й е на душа, тъй като поддържа свежи идеите на Детските градини. Тя е нашият главен редактор.) дрехите.

Според мен такова арогантно отношение спрямо клиентите ви е недопустимо.
 
Дайте линкове на магазините си, ще пиша в bg-mamma, че не искате да продавате на тюлени, защото ви "ПРАСКАТ" (Катерина Ковачева е бакалавър по"Книгоиздаване" във Факултета по Журналистика и Масова Комуникация. Репортер е с ресор бизнес и пише за вестник ,,Труд‘‘, както и за онлайн изданието trud.bg. Външен автор е и в Go guide. Детската тематика й е на душа, тъй като поддържа свежи идеите на Детските градини. Тя е нашият главен редактор.) дрехите.

Според мен такова арогантно отношение спрямо клиентите ви е недопустимо.

Да, това съм аз, това е моето мнение, допустимо или не, мое си е. Само аз си знам колко скъсани дрехи съм носила за оправяне в рамките на три години. Няма да дам линкове на магазина, защото такъв вече не съществува.
 
KaterinaK, чудно ми е колко износени са били дънките, които сте продавали? Вярвайте ми, опитвала съм да обуя по-малък номер дънки - ми не се късат. Дънките са най-здраво ушитият панталон, с двойни и тройни тегели+оверлог. Копчетата са нит-захванати. Тези, които "хвърчат" се поставят на най-евтините ментета.

Като цяло, мнението ви беше арогантно и пренебрежително, при това към хора, избрали да дадат парите си на вас, вместо на някой от хилядите други онлайн и оф-лайн търговци.

Уверявам ви, че никой клиент не е склонен да поръча дреха, която няма да му бъде по мярка. Проблемът идва от това, че размерите S, M, L, XL, XXXL са нещо относително. Виждала съм XXL дреха, която е с нормална големина. Спорила съм с продавачка за размера на детска блуза. Търсейки дреха за 2-годишно дете, тя ми предложи бебешка дрешка с твърдата увереност, че е за дете на две годинки. За недоносено китайче, може би, но не и за български юнак с добър апетит. :)

Добрите магазини прилагат таблица с размери, по която всеки лично да определи размера на дрехата. Номерациите са по-добра опция, отколкото размерите с букви, които не са стандартизирани за целия свят.
 
Последно редактирано:

Горе