Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Ами на теб може и да ти харесва, аз такава простотия не бях чувал.

Не казвам, че е стойностен, точно обратното но всеки може реши да слуша или не! Сигурно, аз твоите метъл неща няма ги слушам, ама не ми пречи :)
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Аз, не слушам само метъл.
Не казвам, че е стойностен, точно обратното но всеки може реши да слуша или не! Сигурно, аз твоите метъл неща няма ги слушам, ама не ми пречи :)
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Аз, не слушам само метъл.
Няма значение, принципно метъла си е пропаднала аутасайдърска музика, но никой не го прави на проблем - това ми бе мисълта! Не знам ама като чета метъл vs поп и поп фолк и кви са елитарни първите ми става много мило такава :D
Всеки си слуша каквото му харесва, ТВ-то и музиката не са инструменти за възпитание ...
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Ако става на въпрос не слушам само чалга и опера, но явно тази точно песен е отврат и се радвам, че сем се е намесил.
Няма значение, принципно метъла си е пропаднала аутасайдърска музика, но никой не го прави на проблем - това ми бе мисълта! Не знам ама като чета метъл vs поп и поп фолк и кви са елитарни първите ми става много мило такава :D
Всеки си слуша каквото му харесва, ТВ-то и музиката не са инструменти за възпитание ...
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Ако става на въпрос не слушам само чалга и опера, но явно тази точно песен е отврат и се радвам, че сем се е намесил.

Е щом си доволен :) Мен ме дразни че мерят с различни аршин, но ТВ-то като цяло в музикалният сегмет губи жестоко позиции
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Голям ми е кеф, най-после СЕм се е сезирала за просташката песен на дриско в дупето му тясно.
Дано да го вкарат в затвора направо тоя тъпак.....
В една твоя скорошна тема протестираш срещу цензурата, ПСУВАЙКИ като каруцар,
а сега някаква песен с ни една мръсна дума (за разлика от други твои постове) ти бърка в здравето?
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Дриско се изложи с "авторските" права, а за тая песен - евала. Не съм я чувал дори. Аман от псевдо-моралисти.
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Не мога да разбера защо толкова мразите Криско нещо лични проблеми ли имате с него ? Всеки може да слуша това което иска? Има копчета X има копчета за смяна на станцията на радиото.
И относно @Rabin, че не си я чувал песента сори ама сигурно живееш на планина. Ако живееш в града тая песен шуми от всяка втора кола и както казаха по-горе от почти всяко радио/тв квот се сетиш просто няма как да не я чуеш поне 1път. Също така песента беше седмици в youtube на главната страница и там ли не влизаш?
Има къде къде по-глупави песни но се сетиха да цензурират точно тази която цялоо лято се върти навсякъде и удари 8+ милиона гледания. Целта на песента е изпълнена :D масова зараза вече мислите ли че му дреме на създателя дали ще я цензурират?

Да и това не ми е любимата песен (не я слушам 24/7) просто нямам нищо против песента и изказвам мнение.
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Яяя, кой бил със свободно време да слуша тъпи песни и някой набедени за певци и да гледа сапунени сериали.

helf_php - не живея на планина, но и аз не съм чувал тази песен, и не искам да я чувам. Дано го накажат, и не само него, но и всички други.
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Голям ми е кеф, най-после СЕм се е сезирала за просташката песен на дриско в дупето му тясно.
Дано да го вкарат в затвора направо тоя тъпак.....

Как точно "се е сезирал" СЕМ - сам себе си ли?

"Вчера пред bTV председателят на СЕМ Георги Лозанов ни в клин, ни в ръкав изтресе, че съветът може да ограничи излъчването на песента в електронните медии."

Това не е сезиране, нито самосезиране. Няма нито решение, нито акт, нито наказателно постановление... Нищо подобно няма в сайта на СЕМ, освен че Гого Лозанов си е направил проветрение на устата пред БТВ. И едва ли ще се стигне до нещо повече, тъй като СЕМ осъществява надзор над електронните медии - доставчиците на радио и телевизионни услуги. По съответните музикални канали пускат и много по-пошли неща, които свободно се излъчват. Да не говорим пък за ютюб и прочие интернет-канали. СЕМ не е оторизиран да извършва надзор и контрол над тях, тъй трудно може да бъде наречено медия (средство за масово осведомяване) място, където просто се качват някакви клипчета - от котка, която си ближе задника, до новата песен на Криско.

И в края на краищата не разбрах защо не смениш радио или тв-канала, а сякаш нарочно държиш да гледаш Криско? Има стотици радиа и десетки български телевизии. Да не говорим за световните. По нито едно от тези, които аз слушам, не пускат Криско.
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Ами не знам как точно, сутринта по нова казаха, че тече проверка по тази тапня зареди маса сигнали.
Не съм гледал снощи какво е станало по бтв.
Как точно "се е сезирал" СЕМ - сам себе си ли?

"Вчера пред bTV председателят на СЕМ Георги Лозанов ни в клин, ни в ръкав изтресе, че съветът може да ограничи излъчването на песента в електронните медии."

Това не е сезиране, нито самосезиране. Няма нито решение, нито акт, нито наказателно постановление... Нищо подобно няма в сайта на СЕМ, освен че Гого Лозанов си е направил проветрение на устата пред БТВ. И едва ли ще се стигне до нещо повече, тъй като СЕМ осъществява надзор над електронните медии - доставчиците на радио и телевизионни услуги. По съответните музикални канали пускат и много по-пошли неща, които свободно се излъчват. Да не говорим пък за ютюб и прочие интернет-канали. СЕМ не е оторизиран да извършва надзор и контрол над тях, тъй трудно може да бъде наречено медия (средство за масово осведомяване) място, където просто се качват някакви клипчета - от котка, която си ближе задника, до новата песен на Криско.

И в края на краищата не разбрах защо не смениш радио или тв-канала, а сякаш нарочно държиш да гледаш Криско? Има стотици радиа и десетки български телевизии. Да не говорим за световните. По нито едно от тези, които аз слушам, не пускат Криско.
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

[video=youtube;GhcfnnQsAxA]https://www.youtube.com/watch?v=GhcfnnQsAxA[/video]
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Няма значение, принципно метъла си е пропаднала аутасайдърска музика, но никой не го прави на проблем - това ми бе мисълта! Не знам ама като чета метъл vs поп и поп фолк и кви са елитарни първите ми става много мило такава :D
Всеки си слуша каквото му харесва, ТВ-то и музиката не са инструменти за възпитание ...

Метъла е "пропаднала, аутсайдерска музика" ? Май изобщо не си слушал такъв тип музика !
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Ама ние сме слушали, няма ли да си идваш скоро да се видим, снощи бях на гости във митачето :)
Метъла е "пропаднала, аутсайдерска музика" ? Май изобщо не си слушал такъв тип музика !
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

И относно @Rabin, че не си я чувал песента сори ама сигурно живееш на планина. Ако живееш в града тая песен шуми от всяка втора кола и както казаха по-горе от почти всяко радио/тв квот се сетиш просто няма как да не я чуеш поне 1път. Също така песента беше седмици в youtube на главната страница и там ли не влизаш?
Мда, изолирал съм се от градската гмеч.
В Тубата не ме интересува какво ми навират в носа. Има си търсачка, дори и работи.
Наистина не знам каква е тая простотия, но криско ми стана гнусен с простотиите си за "авторското" право. Ако ще и като най-великите рапъри да запее - л-ното си остава л-но!
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Какво не ви харесва на парчето? За ебане се пее, за дрога...какво не ви харесва? То не е ли това ежедневието за повечето? Това просто отразява положението в БГ в момента. Като отидеш на дискотека и пред кенефа опашка и кат излязат си ипипат носовете да ги видиш, че са жулили, големи са вече, модерни са, това е българина, това е положението. Може утре да няма кво да яде ама ще обърне една половинка кока.
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

[video=youtube;iKosEpBinIA]https://www.youtube.com/watch?v=iKosEpBinIA[/video]

а това? :D
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

И аз не съм особено голям фен на Криско, но в случая е прав. Ако забранят песента му с Мария Илиева трябва да забранят и всичко останало, което се върти по телевизиите, особено чуждите песни. Тази песен била вредяла на моралното, психичното и физическото здраве...Какви са тия глупости!? Текстовете на по-голямата част от песните на Гумени глави и R&B Records още и още ги знам на изуст, а песента която ReminD е споделил ми беше една от любимите, като бях 6-7клас. Видимо доволни на Криско е като приспивна песничка в сравнение с тях. Въпреки това мога да твърдя, че моралното ми здраве е на много високо ниво, но явно от СЕМ знаят повече за мен от колкото аз за себе си. Според тях след слушането на подобни песни от мен би трябвало да е излязъл някакъв болен боклук. Entertainment не означава "възпитание"! Възпитанието се гради от родителите.
 

Горе