Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

От: Re: От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Блинки, другите поне не ги дупчат по цял ден по радиата. Иначе и те са ад...
 
Re: От: Re: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Ами, знаеш, че като говоря не пея братле. Ама то и кучките сори, но са виновни за това като гледам майките колко са недоклатени само като каже кекс и онея вече голям кеф.
Баси това толкова ли сте малко мъжовете в София бре.

Истината е, че сега са лигльовци както и децата, така и родителите им. Като гледам мои набори колко мозък имат, не се учудвам защо децата им са му отпуснали и те края. Нас ни наказваха с бой и в стаята си цял уикенд, а на дрисльото днес му взимат таблета.....после няма да слуша Краско. :) И всичко е така - в момент, за да успееш тук се иска да ти тъп, удобен и да познаваш този-онзи. Самата среда създава такива изроди. Дали някой пубер ще се прибира пиян след диско всяка събота, пеейки си Криско, след като знае, че му трябва бал 5.50, за да влезе в реномиран университет, от където да му даде първите стъпки - я силна кариера, я бизнес. Системата малко от горе е засрана, за да гледаме как върви долу. Сега в техническия по диплома, а в Софийския - с 3ки. Да им е честито и на обучителната система, където ние като си спомням не можеше и да си помислиш с бал 5.00 да се закачиш за желаната от теб специалност. Сега да си ядат, това дето ториха. Да отидат всички да се полеят с една кофа студена вода и да поръчат едно голямо. :)
 
От: Re: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Има що ей ти на Блинки е в софето? Първомай същите циркове да не мислиш, че е много по-различно? Уят пияни по на 14-15 години момичетата пък като мангалките станали по на 10-12 години се про**ват.
И тука няма дисциплина няма нищо, викаш полиция , че ти бъркат в здравето те ти казват няма не може те са на "големи хора няма как да ги пипнем".
Сега само да не ми каже, Разбойко като дойде ще ги оправи, че по негово време беше още по-зле.
Всички "мъжове" са в Първомай ! Това за бг-мамите дето си търсят предприемачи... да знаят къде да търсят. В София , както уни каза - няма !
 
От: Re: От: Re: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Какво да се учудваме познавам даскалки дето ходят да си изневеряват ма мъжете с пиклювци. Как да има образование, като самите даскалки ги няма никви.
Абе направо ми се драйфа от тази глупост вече. Обаче и това ще остане безнаказано 1000%
Истината е, че сега са лигльовци както и децата, така и родителите им. Като гледам мои набори колко мозък имат, не се учудвам защо децата им са му отпуснали и те края. Нас ни наказваха с бой и в стаята си цял уикенд, а на дрисльото днес му взимат таблета.....после няма да слуша Краско. :) И всичко е така - в момент, за да успееш тук се иска да ти тъп, удобен и да познаваш този-онзи. Самата среда създава такива изроди. Дали някой пубер ще се прибира пиян след диско всяка събота, пеейки си Криско, след като знае, че му трябва бал 5.50, за да влезе в реномиран университет, от където да му даде първите стъпки - я силна кариера, я бизнес. Системата малко от горе е засрана, за да гледаме как върви долу. Сега в техническия по диплома, а в Софийския - с 3ки. Да им е честито и на обучителната система, където ние като си спомням не можеше и да си помислиш с бал 5.00 да се закачиш за желаната от теб специалност. Сега да си ядат, това дето ториха. Да отидат всички да се полеят с една кофа студена вода и да поръчат едно голямо. :)
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

То цялата "държава" ни е такава. Най-ме е яд за Мария Илиева - способна, млада доказала се певица със страхотен глас. За чии ... и беше да се хване с тоя Криско. Песента стана тотален хит, за много кратък период ( и на мен ми омръзна да я слушам през 10 мин).
Радио Витоша, Дъ Войс, Меджик ФМ (само Митето не я пускаше, за което му правя евала). Той Криско си е селтак, лошото е, че наистина много голяма част от подрастващите му симпатизират много. Няма да забравя, гостуваше в предаването като "Две капки вода" и Юлиян Константинов (брата на трен. на националните по волейбол) му каза: "Не ме интересуват твоите песни, но са просташки и имай предвид, че голяма част от аудиторията са ти деца" ... Заби го...
 
Както викаше Бичето - няма култура. :)

СЕМ, МЕМ, ГЕМ, все някакви знайни и незнайни организацийки, на който им плащаме заплатите. Абсолютна деградарщина. Намерили кога да глобяват и спират клипове, след като е обиколило всички детски и ясли. И тия са не по-малко смешници от авторите. И трябва ли една майка да е по-запозната от тези малоумници кое е цинично и влияе на езика и държанието на децата. Демек, плащаме им заплати ей така. Аз дори последно време не съм ги виждал нещо да се чува около тях. Даже бях сигурен, че са ги закрили, защото са еднакво безполезни с още много такива. :)
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Не мисля, че основният проблем е в СЕМ. Щом се е стигнало до появата на такова недоразумение като Дриско, значи проблемът ни е много по-голям от мишкуването на няколко дъртака, живуркащи на наш гръб. А най-големият проблем, поне за мен е посещенията на това същество в детски градини, радостта на майките и децата. Тук не СЕМ, и господ не може да помогне.
 
Ооо, тук спор няма. Проблемът е по-сериозен, пък и СЕМ толкова си могат. Никога не съм разчитал на тях, но реално и не съм оптимист за поколенията след нас. :)

Вчера слушах музика от тубата, бях си пуснал Pearl Jam, докато нещо си ровичках по работа. И случайно реших да се зачета в коментарите под една тяхна песен и ми стана много криво. Там някакво момиче беше написало, че нейното поколение не знаят кои са нито Pearl Jam, нито Faith No More, нито Alice In Chains. И си мисля, какви ли боклуци излизат последно време. И за да си "модерен" си принуден да ги слушаш и в даден момент се пречупваш и ставаш прост, нещо което явно се харчи.
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Как ти даде сърцето да сложиш Pearl Jam в една тема с Дриско :D
 
Re: От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Как ти даде сърцето да сложиш Pearl Jam в една тема с Дриско :D

Не исках, но ако ще сме крайни, да си кажем всичко в очите, така де, напишем всичко в мониторите. :)
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Шо пък да не слушам Дриско, яз несом в децката градина и сом достатъчна развратен тъидасакажи но предпочитам да слушам как самятат, как годвижат, как сабарат и колко са раздават на чужди езици шото ибез туй неги расбирам ине могат ма развратят повиче :|

ПС" Ама туй дето го пускат Дриско на децата в децките градини,,, немам думи, ама возпитателките са за еване,,,
 
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Що възпитателките? Майките не са ли виновни? Моите деца що не ходят на тържества с тоя случайник?
 
Re: От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Що възпитателките? Майките не са ли виновни? Моите деца що не ходят на тържества с тоя случайник?

Тук не сме извадка бате, и аз няма да пусна моя / моята, някой ден, така да поеме надолу. :) Иначе имам един красавец, който яко ги тачи тия музики и във всеки скандал реди родителите си с новички неща, от на Дрисно речника. Щото да е модерен, стрийт, секси и там каквото се сетиш. :)
 
От: От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

[video]http://vbox7.com/play:a32f3ed157[/video]

Направо ме уби с това. А тази полупостриганата като каква го дава, възпитателка ли?
 
Re: От: От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Направо ме уби с това. А тази полупостриганата като каква го дава, възпитателка ли?

Там с ги пратили хора с мозъчен капацитет между плесента и теменужката. :) Представете си на тези хор какво им е в празната глава? :)
 
От: Re: От: От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Трява има шоу и забавления другари и другарки, апък кой как си възпитава децата е отделен въпрос и не трява се смесват работите

[video=youtube;73UVTwNQHls]http://www.youtube.com/watch?v=73UVTwNQHls[/video]
 
Последно редактирано:
От: Най-после СЕМ Се сезира за Дупето тясно!!!

Абе по-странна тема не бях чел. Не следя възрастта на потребителите, ама uni-web е може би на над 74 години според писаниците. Едно време като бичехме Мишо Шамара и без youtube, vbox, city, thevoice и прочие знаех на изуст простотиите на песните му. Тогава имаше само Пайнер комерсиал, ама пак явно е имало възможност да си слушаш на воля. И от кога Криско стана фактор в българската музика, да не е платен репортаж нещо? Ако автора е пропуснал предните 15 години, нека му напомня за: Шамара, 100 кила, Ъпсурт, че ако щеш и Румънеца и Енчев, където ако се заслушаш се казват доста житейски неща. И тия гореизброените са така капка в морето, няма да ги изреждам всички представители на R&B records (бейбе) и Sniper records. Несериозно е да критикуваш един, когато до него стоят хиляди и при все съществуването на интернет и средствата за масова комуникация. Да имахме нещо като "Great Firewall of China" разбирам, ама при положение, че набора на сина ти (на 13 години) утре се жени в махалата до вас...говоря за мръсния, потен мангал, дето няма 6 клас. По-добре да ги знае простотиите от малък и да внимава, от колкото утре или да се излага пред приятели, или да ти доведе някоя малолетна с подут мях.
 

Горе