Най-предпочитаната промоция се завръща...от DELTA.BG

Blinky

Owner
Вече повече от година DELTA.BG гарантира на своите клиенти качествени хостинг услуги и професионална техническа поддръжка на достъпни цени. Тяхната лидерска позиция в предлагането на VPS хостинг нямаше да бъде възможна без вас – техните клиенти. През изминалата една година DELTA.BG успяха да разширят своето портфолио, отново благодарение на вас. Вече можете да се възползвате от новите им услуги – нает сървър и колокация.

В знак на тяхната признателност DELTA.BG отново пуска промоцията, която успя най-силно да привлече вашето внимание, а именно промоциата,с която DELTA.BG навлезе на пазара: поръчвате 3, заплащате 2 месеца или поръчвате 6, заплащате 4 месеца.

За да активирате промоцията е необходимо при поръчката, да въведете промо код: 33OFF и да поръчате своят VPS за 3 или 6 месеца.

Пожелаваме на DELTA.BG да задържи лидерските си позиции на хостинг пазара и в следващите години, както и още много нови клиенти, пред които да доказва своя професионализъм!

Промоцията е валидна до 30.04.2011


Благодаря :)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Viko
От: Най-предпочитаната промоция се завръща...от DELTA.BG

Хубава промоция!
Дано скоро ми се наложи да я ползвам :)
 
От: Най-предпочитаната промоция се завръща...от DELTA.BG

Използвам Делта хостинг от скоро,но съм доволен.Обръщат лично внимание на всеки клиент,отзивчиви и любезни.Реагират бързо при проблем и най важното услугите им са много качествени,затова аз в момента прехвърлям всички мой сайтове при тях.Препоръчвам ги!
 
От: Най-предпочитаната промоция се завръща...от DELTA.BG

За подновяване работи ли този купон ?
Мерси

Здравейте,
Промоцията е валидна само за нови поръчки/продукти, тоест текущ потребител може да закупи втори,трети ... и т.н. вирутален сървър с тази промоция :) За текущите замисляме и работим по въпроса за отделни промоции. :)
 
Последно редактирано:

Горе