Най-странната тайна

blackout8

Well-Known Member
[video=youtube;ru41c5Bi8qQ]http://www.youtube.com/watch?v=ru41c5Bi8qQ&feature=related[/video]



Това трябва се гледа от всеки, който иска да стане успешен, не малко пъти съм казвал че всичко е до мисленето.
За да си предприемач истински, не както над 90% от подвизаващите се в този форум, всичко опира до мисленето, дано да провокирам възприятията ви :)
 
Последно редактирано:
От: Най-странната тайна

Клипът е уникален. Гледайте го.
 
От: Най-странната тайна

Ей го целия филм

[video=youtube;HiYWhSl6_-E]http://www.youtube.com/watch?v=HiYWhSl6_-E[/video]
 
От: Най-странната тайна

Пък ако някой случайно иска да влезе на вътре - да прочете за Херметичните законо/това са законите на вселената/ Филма Тайната засяга само един те са 7, като обеденият нещата стават.

Книгата е на Мел Гил - Метатайната

От отдавна ме интерсува и се занимвам с метафизичните неща в часност силата на мислите, много са ми помогнали, та затова така и пиша. Много справки съм првил с успелите хората и това което пише в книгите.

Джон Кехоу - Подсъзнанието може всичко, отново е задължително.
 
От: Най-странната тайна

Аз пък препоръчвам книгата на Робърт Кийосаки "Богат татко, беден татко" .И всеки сам да прецени какво дава и какво получава.За чий цели се бори и дали иска да продължи да го прави.
 
От: Най-странната тайна

Дам @galinstefanov това е, четох цялата поредица всичките книги, но по друга линия :), та накрая стиганах до заключението че индикрено богатия татко това е правил, но не знам Кийосаки дали е разбрал. Като цяло всички успешни личности, първо дават за да получват и мислят/имат възприятията че са постигнали това което са си поставили като цели ... :)
 
От: Най-странната тайна

Това, което сме сега е отражение на онова което сме мислели преди, за да променим бъдещето трябва променим мислите си.

Буда
 
От: Най-странната тайна

Гледах първият клип - Шитня голема и промиване на мозъци
Такива материали се подготвят от добре подготвени психолози за да промиват мозъците на хората - всички те си приличат като две капки асфалт - започва се с кратко въведение в което се описва проблема и е изключително важно гледащият подсъзнателно да разбере че това го касае лично него - следват няколко поучителни истории цитират се няколко известни имена и Воала идва момента в който ви разкриват мантрата небесна.
Не вярвах че такъв тип шитни могат да имат такъв добър прием във форум с над средно интелигентна публика
 
От: Най-странната тайна

Гледах първият клип - Шитня голема и промиване на мозъци
Такива материали се подготвят от добре подготвени психолози за да промиват мозъците на хората - всички те си приличат като две капки асфалт - започва се с кратко въведение в което се описва проблема и е изключително важно гледащият подсъзнателно да разбере че това го касае лично него - следват няколко поучителни истории цитират се няколко известни имена и Воала идва момента в който ви разкриват мантрата небесна.
Не вярвах че такъв тип шитни могат да имат такъв добър прием във форум с над средно интелигентна публика

eeeee хубава работа, пак червените приказки - църквата - опиум за народа :)

"Ако искаш нещо достатъчно силно, ще стане, па ако ще и земята да се продъни" - това даже още в даскало съм го чувал от разни авери, доста преди тия филми да излезнат :)
Просто трябва да си малко перко, та тия убеждения да ти идват отвътре. Ама като ти го обяснят и една камара големци, може и без да си перко :)
 
От: Най-странната тайна

Агейнст ти си живото доказателство че не съм прав и всичко е до нагласата- ето например ти - от малък си искал да станеш тъпанар и ето вече си гербаджийче
 
От: Най-странната тайна

Бла бла бла... психо шменти капели. Малко слушах и се чувствам с промит мозк. Вече съм готов да се фърля от моста. :D
 
От: Най-странната тайна

Агейнст ти си живото доказателство че не съм прав и всичко е до нагласата- ето например ти - от малък си искал да станеш тъпанар и ето вече си гербаджийче

пхааахахахаха ми че какво му е лошото да си тъп, къде-къде по-хубав е живота така :)
 
От: Най-странната тайна

Не бе, те всичките 25 годишни гледали с пламък в очите..ама само 5 били успели..е що само 5, нали всичките гледали с пламък, тоест всички имат цел... Нещо явно не им е достигало. - Да не би да е капитанът на кораба, екипажът, къде са плитчините... и други несъществени неша :) Иначе ясно - всички пътуват на-некъде, ама не е разковничето кой на къде е тръгнал, а кой с какво оборъдване е тръгнал :)

И що изобщо трябва да се вълнуваме толкова, сякаш на всички им е първа грижа - всички да бъдем богати :D
 
От: Най-странната тайна

Хах забравих всъщност за кво влезох :)
ПЕЧАЛБАТА на даден индивид, задължително е производна от ЗАГУБАТА на друг индивид - тва треве да прожектират, а не на Кашпировски изцепките :)
 

Горе