Най-трудните думи по които се оптимизира са ?

От: Най-трудните думи по които се оптимизира са ?

Климатици е доста конкурентна - мъча се от месец и половина с един нов сайт, над 500 публикации изсипах къде ли не и няма мърдане на горе :(

Иначе съм чувал че и "seo" и "уебдизайн" са страшно трудни
 
От: Най-трудните думи по които се оптимизира са ?

Ето една доста трудна :) "начало" Около 458 000 000 резултата
 
От: Най-трудните думи по които се оптимизира са ?

Ето една доста трудна :) "начало" Около 458 000 000 резултата

То не трябва само да има много резултати, трябва да има и много сайтове които да се натискат яко да са в топ 5 за нея. Иначе 458 милиона е яко :) Провери по-скоро дали има exact match домейни купени с тая дума - ако са изкупени всички, значи нишата е ултра конкуретна.
 
От: Най-трудните думи по които се оптимизира са ?

Поста ми беше в кръга на шегата :)
 
От: Най-трудните думи по които се оптимизира са ?

Поста ми беше в кръга на шегата :)
Ясно. Не се досетих, сори.
 
От: Най-трудните думи по които се оптимизира са ?

Добре де дайте и най-лесните думи :)
 
От: Re: Най-трудните думи по които се оптимизира са ?

Попаднах на доста добър тул който май е единствения който дава списък с най-трудните ключови думи с подробна статистика на едно място. Ето на бг: http://keywordsanalysis.eu/top-bulgarian-keywords и на енглиш: http://keywordsanalysis.eu/top-english-keywords Някои от резултатите там направо ме разбиха, ще каже ли някой разбирач верни ли са тези резултати? Гледам че пише че дърпат данните от Majesticseo?
 
От: Най-трудните думи по които се оптимизира са ?

Според това което прочетох на сайта като обяснение как се работи с него ги класират според параметрите "брой нови урл адреси" за ключовата дума и "брой нови линкове" за ключовята дума. Това би трябвало да са най-трудните на бг:
10-most-competitive-keywords.png


10-most-competitive-keywords.png


А това на английски:
10-most-competitive-keywords.png


10-most-competitive-keywords.png



Проблема е обаче че това не са най-трудните думи глобално, а най-трудните думи за последните 60 дни. Като статистиката е от маджестиксео, тоест, вярна ли е?
 

Горе