Накои ползва ли Ezoic ?

Оказа се, че Ezoic не работят с blogger, така че явно е време да преместя сайта. Моля за помощ, къде.... имам собствен домейн, но ползвах тази платформа до сега.
 
Ха, мислех, че може да си един от тях. :)
Скептичен съм към непознатите мрежи, освен ако те не ми пишат с подробности. Пробвах няколко уж "водещи" и резултатите бяха пълна скръб.
 
Скептичен съм към непознатите мрежи, освен ако те не ми пишат с подробности. Пробвах няколко уж "водещи" и резултатите бяха пълна скръб.
Абе честно казано малко бъгава работа е, ама рядко се случва. От сблъсъка ми е тази мрежа, съм наблюдавал, че нещо като правят там целия сайт се срива, отделно уж имат някакво IA, което уж прави някакъв баланс с Гъгулрските реклами, ама не знам колко е така. Както писах, има по-опитни в тази сфера, аз само мога да дам някакви технически глупости, които имат като изисквания, като да разрешаваш един лист е IP-та, което е пълен леш за мен. ;)
 
Работих с Ezoic 1 месец, трябва да си качиш сайта на техен Клауд ( Амазон Клауд ) и от там всичко си ... Майката. Кеширането им не работеше адекватно, съпорта им беше убийствено бавен, ХТТПС сертификатите им бъгнаха половината скриптове по страниците и си признаха, че са виновни но не оправиха бъговете. В общи линии, пълнят ти сайта с безбожно много реклами, докато AI им не реши, че са прекалено много и ги намали до някаква степен. Ако решиш да си ги настройваш сам, EPMV то ти пада драстично. Също така, след като минах към техния Клауд, на доста ключови думи им падна класирането.
 
Работих с Ezoic 1 месец, трябва да си качиш сайта на техен Клауд ( Амазон Клауд ) и от там всичко си ... Майката. Кеширането им не работеше адекватно, съпорта им беше убийствено бавен, ХТТПС сертификатите им бъгнаха половината скриптове по страниците и си признаха, че са виновни но не оправиха бъговете. В общи линии, пълнят ти сайта с безбожно много реклами, докато AI им не реши, че са прекалено много и ги намали до някаква степен. Ако решиш да си ги настройваш сам, EPMV то ти пада драстично. Също така, след като минах към техния Клауд, на доста ключови думи им падна класирането.
Да, и ти дават един голям лист с IP-та да бъдат позволени. Пълен смех са. Това на шер хостинг е самоубийствено. Всеки нормален хостинг провайдър ще те изхвърли. Взимаш си един VPS и си правиш каквото искаш. Но някои успяват да изкарват не лоши пари от това. Имам примери, които съм видял, че си печелят. Но за като цяло голяма шитня е. Лично мнение, но може и да бъркам.
 

Горе