Намаления за хората от форума

tanipo

Well-Known Member
Днес разглеждах форума на Фолксваген, имат си секция намаления за членове на форума/клуба за някакви стоки или услуги или нещо от сорта. Та си мислех дали да не се направи такава секция - тука не вярвам да няма хора които да нямат оффлайн или онлайн бизнес и да не могат да предложат някакво намаление за колегите. Какво мислите по въпроса?
 
Последно редактирано:
От: Намаления за хората от форума

Ще е много забавно - "Намаление само за членовете на Предприемач.ком" :) Ами "колегите" с какво са по различни от останалите хора че само те да заслужават отстъпки ? За мен форума не е някакво братство или комсомолска организация, като се правят отстъпки се правят за всички, останалото са рекламни трикове.
 
От: Намаления за хората от форума

като се правят отстъпки се правят за всички
не че не бях чувал по голяма глупост но и този коментар избива доста смях.. Ако се правят отстъпки на всички тогава защо има реална цена на продукт, услуга и т.н?? Много добре знаеш, че отстъпката е вид бонус който се дава срещу лоаялност, голяма покупка, членство и т.н а като се има предвид, че ние тук сме наистина група хора които имаме общи интереси и цели, следи като цяло да сме общност, братство, организаци, групировка и какво ли още не, кой както го възприема.. И е напълно нормално ако някой има желание да прави остъпки само за регистрирани в predpriemach.com потребители, дори на теб :p :p

Иначе си прав, че е рекламен трик но ако не съществуваше рекламата и триковете целия световен пазар нямаше да е на това ниво :)
 
Последно редактирано:
От: Намаления за хората от форума

Moгат да се пускат такива оферти в пазара на форума. Все пак ако е добра, ще си виси там вълго време на челни позиции. Ето и нещо по повода:

bitchslapnz3.jpg


:)
 
От: Намаления за хората от форума

ха еми то има лесно ;) аз ако търся нещо и знам че е $20 и го намеря в някой форум с тема Намеление за хората от форума $10 ще се регна и ще съм от форума и пак ще си го взема за 10..
 
От: От: Намаления за хората от форума

Ще е много забавно - "Намаление само за членовете на Предприемач.ком" :) Ами "колегите" с какво са по различни от останалите хора че само те да заслужават отстъпки ? За мен форума не е някакво братство или комсомолска организация, като се правят отстъпки се правят за всички, останалото са рекламни трикове.

Идеята на форумите е създаване на общност - community... Не е братство или секта, но определено е организация на хора с общи интереси. Абсолютно нормално е да има промоционални цени за членовете на тази организация.
 
От: Намаления за хората от форума

Тук общите интереси са че всички искат пари :) А ти имаш ли общи интереси с хората с които всяка сутрин пътуваш в автобуса, или с тези с които живееш в един блок ? Сигурен съм че и те искат пари ... Съфорумниците не са ми нито колеги, нито приятели или познати. Ако някой от форума ми е помогнал с нещо ще имам специално отношение към него (съответно намаление), ама не щото ми е съфорумник и това няма да важи за останалите.
 
От: От: Намаления за хората от форума

Тук общите интереси са че всички искат пари :) А ти имаш ли общи интереси с хората с които всяка сутрин пътуваш в автобуса, или с тези с които живееш в един блок ? Сигурен съм че и те искат пари ... Съфорумниците не са ми нито колеги, нито приятели или познати. Ако някой от форума ми е помогнал с нещо ще имам специално отношение към него (съответно намаление), ама не щото ми е съфорумник и това няма да важи за останалите.

"прав си кривчо "казваше баба ми
но може да се приеме идеята с презумцията че всеки в този форум е готов да помогне на останалите
а парите никога не са били и няма да бъдат " общ интерес " дори и между двама най близки приятели могат да се окажат ябълката на раздора.
 
Последно редактирано:

Горе