Намерете нещо на снимките

От: От: От: Намерете нещо на снимките

Всъшност, каква е идеята на цялата работа?

Коя работа? снимките са за календар. Случайно забелязах мишката и се чудя дали е там случайно.
 
От: От: От: Намерете нещо на снимките

Коя работа? снимките са за календар. Случайно забелязах мишката и се чудя дали е там случайно.

Да случайно е там, също както овцете, магарето, рибата, котките и тн...
 
От: Намерете нещо на снимките

Тъпометърът е на трески вече.
 
От: Намерете нещо на снимките

Аз освен мишока забелязах и друго необичайно нещо и то на всички снимки, а именно - секси фермерки !
 
От: Намерете нещо на снимките

Еййй, големи разбирачи! Ще се местя в цс-бг, то се е видяло :(

официален сайт и снимката също е с мишка - http://www.bauernkalender.ch/index.php/galerien/category/25-girls-schweiz-2016

ето и самия калндар

2477968_pic_970x641.jpg
 
От: Намерете нещо на снимките

Не на една, на всички има нещо необичайно! Такива фермерки по цици нема нийде по света, особено тая рибарката ги вади страшни одървих се.
 
От: Намерете нещо на снимките

Тъпометърът е на трески вече.

Недей така. Всяка тема е полезна и ни учи на нещо ново.
Ето, от тази тема разбрахме, че Норт в свободното си време изучава (в детайли) тираджийски/автомонтьорски календари. Сега го чувствам някак по-близък. Това ме обогати душевно и интелектуално. :)
 
От: Намерете нещо на снимките

Виждам жени, които не са в кухнята, където им е мястото. Това ли е? :lol:
 
От: Намерете нещо на снимките

Между другото се сетих за един виц като гледам снимките, беше нещо от рода на:" Ако кравите почнат да ви харесват повече от жените значи сте в Белгия", е тези не са толкова зле, значи не сме в Белгия:lol:
 
От: Намерете нещо на снимките

Ужас! Човек да се отврати от сексиските ви изказвания.:confused:
 
От: Намерете нещо на снимките

Няма лошо - и те душици носят и нищо човешко не им е чуждо. Аз мисля даже, че форумът има нужда от секция Penthouse, където предпреймачите да се оттеглят с виртуална пура и чаша дърт коняк в ръка. ;)
 
От: Намерете нещо на снимките

Аз нищо нередно не видях. :Д

Ако работеше към ХЕИ/РЗИ щеше да го видиш. :lol:
 

Горе