Нано(nano) стикери - Защо се продават свободно онлайн?

От: Нано(nano) стикери - Защо се продават свободно онлайн?

Бахти и магичните лепенки! Ще речеш, че като ги сложиш, ставаш невидим и можеш да си газиш наред, без никой да те забележи. Много евтино ги дават значи.

И да, напълно съм съгласен с прозрението за малоумното и тъпо общество. На това малоумно и тъпо общество не са му проблем незаконните камери и разните методи за електронно следене, с които му навлизат в личното пространство. На това малоумно и тъпо общество не му е проблем, че Ушев се крие по храсталака, за да изкара някой допълнителен лев или седи на топло зад бюрото, вместо да е по горещите точки и да предотвратява инцидентите по пътищата. На това малоумно и тъпо общество не му е проблем, че държавата му сваля по няколко кожи и непрекъснато злоупотребява със събраните под формата на данъци, такси и глоби публични средства. Проблем са му някакви дребни тарикати, проблем са му някакви кирливи лентички. Няма оправия!
 
От: Нано(nano) стикери - Защо се продават свободно онлайн?

Ако всичко ти е наред ушев и от небето да падне няма от къде да изкара лев ;). И да тези дребни тарикати са проблем, защото се чувстват недостъпни. Карат си със 180-200, изпреварват където е забранено и грам не ги е:)е. И се създават рискови ситуации, засягащи хора, които си карат нормално
 
От: Нано(nano) стикери - Защо се продават свободно онлайн?

Ако всичко ти е наред ушев и от небето да падне няма от къде да изкара лев ;). И да тези дребни тарикати са проблем, защото се чувстват недостъпни. Карат си със 180-200, изпреварват където е забранено и грам не ги е:)е. И се създават рискови ситуации, засягащи хора, които си карат нормално

Хайде стига оплювали хипотетичния хулиган с БМВ-то.
А какво да кажем за патките, които "изпреварват" с 90км/ч в лявата лента, без дори да погледнат в огледалото?

PS: И какво общо има темата с онлайн магазините. Това си е за офтопика.
 
Аз съм един от така наречените хипотетични хулигани и мога да ви кажа, че лепенките си действат супер!
 
От: Нано(nano) стикери - Защо се продават свободно онлайн?

Айде поръчките ще скочат до небесата, щом репортерите в национален ефир доказаха, че работят :D
 
От: Нано(nano) стикери - Защо се продават свободно онлайн?

Пфуу сега няма да мога да карам с 200 по магистралата:lol:
Най-сигурно се прикрива номера с бяла боя мацаш и ефекта е 100% гарантиран, глобата пак е същата, с кал също става, ко му плащаш излизаш на пътя и мачкаш на лево десно и си тарикат
 
От: Нано(nano) стикери - Защо се продават свободно онлайн?

Да, вчера ни звъня мацката. Говорихме си, дори няколко колеги от телевизията всъщност са си купили за личните коли :D
 
От: Нано(nano) стикери - Защо се продават свободно онлайн?

До колкото съм запознат, тези стикери не пазят от дървета, бетонни стени, мантинели, тирове и т.н. Дори, с такива стикери сигурно от самото чувство за безнаказаност и недосегаемост, ползващите ги настъпват с 1-2-3 идеи повече газта, като по този начин само увеличават процента на риска да отидат по-рано при Св.Петър. Бях млад шофьор преди доста години, с една служебна Корса 84г. на Дружба(пътя за златните) ме спряха с 91 км/ч, това и беше максималната скорост на равно. :lol: При разрешени 60 км/ч бях точно с 31 над допустимото. В резултат, първо талона, след месец-книжката, после 150 лв. акт+7 контролни точки и.. от тогава винаги си имах 1 на ум и превишавах с до 30 км/ч допустимата скорост. Преди 3 или 4г. ми дойде една честитка по пощата за превишение с 20 км/ч в населено място, платих си я и нея с 30% отстъпка и от тогава си имам друго 1 наум и превишавам с до 10 км/ч позволената скорост. Честитки вече няма, няма и да има. Но трябва да си изпатиш, за да си вземеш поука докато е време. В останалите случаи, както казват автоинструктурите- с единия крак си в затвора, а с другия-в гроба...
 
От: Нано(nano) стикери - Защо се продават свободно онлайн?

Тази нано-щутотия "пази" ли от инфрачервени лъчи? Камерите за скорост нощно време използват инфрачервена светлина за да осветят регистрационната табела и като цяло за снимката не е нужна светкавица.
 
От: Нано(nano) стикери - Защо се продават свободно онлайн?

Аз не мога да разбера ква им е файдата на тия стикери като са ефективни само нощеска? Дейба ше кажете, че всички бачкат бакшиши на Юбер на две смени :lol: Обаче тва с рекламата е малко терсене в смисъл, че куките се отвориха и сега гледат и номера за лепенчицаааа и ако има охооооооо двайсе лева дюшеш ко ма разбирате :wink:
 
От: Нано(nano) стикери - Защо се продават свободно онлайн?

Тази нано-щутотия "пази" ли от инфрачервени лъчи? Камерите за скорост нощно време използват инфрачервена светлина за да осветят регистрационната табела и като цяло за снимката не е нужна светкавица.
Добър въпрос :)
 
От: Нано(nano) стикери - Защо се продават свободно онлайн?

Тази нано-щутотия "пази" ли от инфрачервени лъчи? Камерите за скорост нощно време използват инфрачервена светлина за да осветят регистрационната табела и като цяло за снимката не е нужна светкавица.

Да, на 100%

Ето снимка през инфраред камера за нощно наблюдение
hS0pNrz.jpg



Още се продава сайта, както и предлагам афилиейт. За интересуващите се на скайп bezglobi
 

Горе